Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

bu nasıl bişeydir yaa burayı okudukça korkum arttı artık serdar beyden emin değilim ameliyatıma 1 hafta kaldı ama nerdeyse memnun olan cok az kişi var ne yapacağımı bilmiyorum

bende serdar beye ameliyat oldum çok memnunum şikayetiniz hakkında kendisiyle görüştünüzmü bildiğim kadarıyla serdar bey yaptığı işlerin arkasında düzeltilecek bir şey varsa düzeltiyor

Görüştum elbette başarılı bi ameliyat geçmiş olsaydı düzeltilecek birsey de olmazdi bi daha düzeltme işlemi için serdar beye guvenebilcegimi sanmıyorum

Selam bambi , geçmiş olsun ben seni izliyorum ama resimleri görebilmemiz için sanırım senin de geri izlemen gerekiyor. İzlersen sevinirim.

Selam ocennia :)

Resimlerimi acik olarak sergilemekten vazgectim bir an naaaaaaptin kizim herkes görmek zorunda mi diye düsündüm :-D Özelden yollarim tabi ilk firsatta...

Burnumdan gayet memnunum. Sicak havalarda biraz sislikler cogaliyor fakat benim zaten terleme sorunum var yani terleyemiyorum o sebepten vücüt suyu atamiyor fazla belki de ondna kaynaklaniyor diye düsünpyorum. 24 Hafta oldu ameliyat olali. Seviyorum burnumu. Yüzüme cok yakisti. Sislikler indikce daha da mutlu oluyorum.

Anladım teşekkür ederim :)Mesajla yollayabilrsen çok sevinirim.Ben de doktora karar verme aşamasındayım kafam çok karışık...

Benim de burun ucumda çıkıntı var ama ödem o. En son burun ucu iner zaten. 1 yılım doldu ama ben ödemleri çok yavaş atıyorum. Yolculuk yaparken bile hemencecik şişiyorum. Şu an memnunum. Bir de ah şu masajları ihmal etmeseymişim. Bir de foto koyayım bari

Bende uzun zamndir takip ediyorum. Artik ameliyat olmaya karar verdim :) serdar bey de aklimda birde muhammet dilberle gorusucem 30 kasimda ankara da olucakmis ameliyatlar icin. Herhalde ona olucamm.

arkadaşlar bende ocağın sonunda ameliyat olmak istiyorum ama ankarada uygun ve iyi doktor bulamıyorum. bu doktoru gördüm ve merak ettim güncel istediği fiyat nedir acaba. bir de yakın zamanda ameliyat olan birisi bilgi verebilir mi ne kadar sürede normal görüntüye geldi vs birde fotoğraf atabilir mi nasıl yapıyor bu doktor merak ettim.

ben iki yıl önce ameliyat oldum canım çok iyi bir doktor mutlaka tavsiye ederim bildiğim kadarıyla ücretler yapılacak işe göre değişiyor kendisiyle gidip mutlaka görüşmelisin muayene ücreti almadığını biliyorum

Ben geçen yaz 6.000 ödedim, memnunum

Hastane degistirdigi icin artik fiyatlar degisti ben 8 ay önce oldum 6500e ama bana eski hastane fiyati sözü vermisti... eski hastaneyle sözlesmesini iptal ettigi icin mecburen yeni hastanede ama söz verdigi fiyata yapti.. aslinda 8000 tl almasi gerektigini ama bana söz verdigi fiyata yapacagini dedi sagolsun :))

merhabalar, serdar öztürkü ben de düşünüyorum ama sanki biraz yapay oluyor yaptığı burunlar bir de burun delikleri nasıl oluyor beni en çok korkutan o. burun deliklerim fazla büyük ya da küçük değil oynanması gerekmiyor ama ameliyattan sonra eşit olmaz diye çok korkuyorum. yaptıranlar nasıl oldu sizin paylaşabilir misiniz

Selam :) Benim burnum baya kalindi etliydi ve biraz yüzüme göre uzundu... Burun deliklerimle hic sorunum yoktu ve serdar bey burun deliklerimin düzgün oldugunu ve burun delikelrimi degistirmeyecegini söyledi. Sirf burun ucu kikirdagima güzel bi form verdi burun deliklerim ayni tipa tip duruyor :) Sana birazdan resim yolliyacagim fikir edinmis olursun... Bence hic ama hic yapay durmuyor. Az biraz sisliklerim var daha ama begeniyorum burnumu

Benim de burun deliklerimde oynama yapmadı. Ama burun ucumdaki şişlik hala gitmedi. Üzülmeye başlıyorum instagram ismim MERAL_AKKUS birbirimizi ekleyip fotoğraflarımıza bakalım ya

slm uzun süredir bende giremiyorum aslında ameliyattan sonra baya takıntı yapmıştım ama zamanla artık unutmaya çalıştım tekrardan ameliyat masasına yatmayı düşünmem. bir iki arkadaş burun deliklerinde eşitlik oluyormu diye sormuştu. doğal burnunuzdaki simetriyi tutturması çok zor benim hala eşitlik yok . bide yanlardan daralttırmayın izi kalıyor bu ameliyatı geçirmiş biri olaraksöylüyorum ilerde takıntı yapabilirsiniz bu sizi dahada üzmesin...

Kizlar merhaba, ben 2013un basinda ameliyat oldum. Serdar beyi burdaki olumlu yorumlara guvenip sectigim icin benimle ayni hataya kimse dusmesin diye yorum yazmak istedim tekrar cunku her aynaya bakisimda mutsuz oluyorum. Burnumun ucu sag tarafa dogru kayik ilk gunlerden beri ve serdar bey bunun odeme bagli oldugunu o yuzden yamukmus gb durdugunu soylemisti ilk aylarda ancak odemim indiktek sonra (3 yilda inmis olsa gerek) burnumun ucu gittikce daha da yamukdu. Serdar bey hatta daha sonra yuzumun asimetrik oldugunu o yuzden o tarafa dogru kayik bir burun ucu yaptigini bile idda etti... bu iddasindan bir kac ay sonra anlamadigim bir sekilde burnunun ucundan ic kisimdan bir kalin metal ip gb bir sey ciktigini fark ettim tekrar kontrole gittim burun ucu dikisi oldugunu bazen ciktigini soyledi ve onu aldi, onu aldiktan sonra daha da cok yamuldu sanirim zaman icinde . Bu arada o aldigi burun ucu dikisi kalkik durmasi icin atilan ve 6 ay sonra alinan burun ucu dikisi degil onu zaten aldirmistim hatta ilk aldiktan sonra o dikisinde bir kismini alamadigi icin 2 ay sonra tekrar gidip aldirmistim... burun ucum saga kayik olmasinin disinda cok kalkik malesef hep basini ond dogru egme ihtiyaci duyuyorum burun deliklerim gozukmesin diye... keske baska bir doktora yaptirsaydim, keske daha cok arastirsaydim... yaptirip memnun olanlar var evet belki benim sansima boyle olmustur bilemiyorum... ama karar verirken cok iyi dusunun derim ve hic revizyon olan hastam yok palavrasina inanmayin... buldugum ilk firsatta revizyon olacagim....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…