Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

herkese merhabalar.
2013 senesinin mayis ayinda burnumu yaptirmak icin serdar bey'e gittim.yaptigim arastirmalar sonucu en uygun onu buldum.hemen ameliyata aldilar.lakin istedigim gibi olmadi.bunu defalarca soylememe ragmen burnumun gayet guzel oldugunu soyledi.ayrica burnum 5 ay kadar sis kaldi.5 ayin sonunda kontrole gittigimde bana burnumun 3-4 sene icinde kendini toparlayacagini soyledi.dogal olarak sok oldum.bu nasil bir mantiktir? su anda revizyon dusunuyorum ve benim gibi hayal kirikligina ugrayan arkadaslarin da yazdigini gorunce hemen uye olup derdimi sizinle paylasmak istedim.acikcasi ben cok pismanim...burnum buyuktu ve ucunu asiri kaldirmisti..serdar bey bana muazzam bir burun yaptigini soylemisti.ben de baslarda herhalde su an sis,o yuzden kotu gorunuyor diye dusundum.aradan iki bucuk sene gecti ve ben hala aynaya bakinca kendimi kotu hissediyorum acikcasi.dedigim gibi su anda doktor arayislarindayim.bana revizyon icin doktor onerir misiniz? ancak lutfen GERCEK yorum yapin...

Sırf yorum yapabilmek için üye oldum. Arkadaşlar yazık değil mi Serdar Bey bu yazılanları görmüyor söz hakkı varken haberi olmadan adı lekeleniyor. Bir iki kişinin kötü sonucu oldu diye neden doktor karalanır ki? Üzüldüm bu ameliyat kolay bir ameliyat değil haklısınız ama diğer doktorların yaptığı yanlışlarda vardır elbet. Bunu bir doktorun adını vererek diğerlerini üstün kılamazsınız. Serdar Bey benim babamın oğlu değil savunuyorum sanılmasın onu ameliyat olacağım zaman tanıdım. Bünyede önemli benimde hala şişlerim var birde burun ucu kemik bile düzeltilmedi büyük bir ameliyat değil ama şiş. Geçer inş. Başka doktorların adını telaffuz ederken bir başkasını karalamamak lazım. İyi akşamlar...

Bu bir karalama değil yaptığı işin arkasında durmadığı içindir. Sizin burnunuzu yamultup hiç malzeme bırakmasaydı, çare arayıp bulamasaydınız çok görmek isterdim yapacağınız yorumu. Diyorum ya insan başına gelmedikçe yaşamadıkça anlayamaz.Merak etmeyin haberi olsada olmasa da ona hiç bir şey olmaz. Nasıl olsa prof olmuş değilmi rüştünü ispatlamış onlar hata yapmaz. Hep başkası suçludur. Onlar sadece kazanır kazanır. Sizin gibi hata yaptığında bile normal karşılayıp
aman ne olacak burnum feda olsun bir dahakine başka bir yerim gitsin. Bu sağlık konusunu çok hafife alıyor ve bu insanları çok pofpofluyorsunuz. ne diyeyim Allah gönlünüze göre versin. Doğruları bilmenin sizi niye bu kadar rahatsız ettiğini de anlamak mümkün değil.

Merak etmeyiniz benim burnumda daha düzelmedi. Sert cevap verme hakkını nereden buluyorsunuz onu anlamadım bir ikincisi ben güzel bir dille yorum yapmışım sizin şu uslubunuz nedir? Üzüldüğümü yazdım iyi okuduysanız. Sadece fikrimi beyan ettim genel olarak kişi belirtmeden siz neden alındınız? Doğrudur insanın psikolojisi her şeyden önemli bir şey düzgün gitmeyince otomatik olarak psikolojide etkileniyor. Ama söyledim bu benim fikrim. Bu kadar ateş püskürmenize gerek yoktu.

Karar verebilfinmi bizde araştırıyoruz bekir beyle volkan tayfur arasında kalmıştık şimdi kafamız karıştı

Karar verebilfinmi bizde araştırıyoruz bekir beyle volkan tayfur arasında kalmıştık şimdi kafamız karıştı
arkadaşlar bende serdar beye ameliyat olmaya karar vermiştim gidip kendisiyle görüştüm çok iyi bir insan ayrıca çokta ilgili ameliyat olucam herhalde insanın doktoruna güvenmesi çok önemlidir diye düşünüyorum

kızlar kafam çok karışık ameliyat olmaya bir türlü karar veremiyorum aceba öncesi ve sonrası resimleri olan varmı lütfen yardım

bende burun ucu ameliyatı olamak istiyorum banada yardımcı olabilirmisiniz lütfen

bakın burası insanların tecrübe ve deneyimlerini saygılı bir sekilde anlattıkları biryer tabiki herkes yasadıklarını yazacak bundan niye rahatsız oluyorsunuz ?

bende burun ucu ameliyatı olamak istiyorum banada yardımcı olabilirmisiniz lütfen
Bana mesaj gönderirseniz yarın fotoğraflarımı sizinle paylaşabilirim. Şu an internette bir sorun yaşıyorum. Bence pişman olmazsınız, serdar beye güvenin ne istediğinizi söyleyin mutlaka mutlu olursunuz.

Ben de kafaya koydum amelyat olacagım.hem kemerde eğrilik hem de kambur var.nefs yolları da berbat durumda bi taraf nerdeyse kapalı.ama korktuğum nokta tekrar tekrar amelyat olmam gerekirse ya.bi kere olayım bir daha olmayayım ömür boyu sorun çıkartmasın istiyorum.serdar bey e bu konuda güvenebilirmiyim.bana da foto atarmısınız amelyat olanlar.birde güncel fiyatlar ne acaba.ilk muayne ücretli mi

Size özelden fotoğraf göndermiştim. Hocanın sekreterine sordum ilk muayeneden Ücret alınmadığını söyledi. Ameliyat sonrası kontrollerden de herhangi bir ücret almıyorlar. Umarım yardımcı olmuştur.

Evet cok basarili olmus amelyatiniz cok begendim.gercekten cok yardimci oldunuz tesekkur ederim :)

Evet cok basarili olmus amelyatiniz cok begendim.gercekten cok yardimci oldunuz tesekkur ederim :)
Nazz teşekkür ederim. Fotoğraflarını gördüm. Burun ucundaki hafif şişlik dışında -ki mutlaka geçecektir, ben de benzer bir durum yaşadım, zaman içinde tamamen düzeldi- Karşıdan muhteşem güzel görünüyorsun. Burnun da Şekil ve boyut olarak çok orantılı olmuş ve yakışmış.

sevgili eylülce gönderdiğin resimlerini gördüm çok güzel olmuş önceki ve sonrakiler arasındaki farka inanamadım bu ameliyatı olacaksam mutlaka serdar beye olacağım en kısa zamanda gidip kendisiyle görüşecegim muayene ücreti almıyormuş diye yazmışsın doğru değilmi hazırlıksız gitmeyelim sonra

Bence güvenebilirsiniz. Benimki 2 yılı geçti hiçbir sorun yaşamadığım gibi her geçen gün daha da güzelleşiyor burun. Ki ben de daha önce Serdar beye burun ameliyatı olan bir arkadaşımı görüp karar vermiştim. Bence sorun yaşamazsınız, iyileşme Sürecinde de gerçekten çok ilgili. 24 saat telefonuna bakan veya geri dönen çok ilgili bir doktor. Ben her zamanki gibi çok tavsiye ederim. Bu arada ilk muayeneden de Ücret almıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…