Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

selam arkadaşlar ameliyatan beri iki yıl geçti burun küçüldü baya şişliklerde indi ama yamukluk var burun delikleri bile farklı ucunda çıkıntı var tekrar ameliyat istedim ama gerek görmedi takıntı yapmışsın dedi doktor ben kendimi biliyorum zor bi burnum vardı ama bana güven vermese yaptırmazdım eskisinden biraz daha iyi işte bir kaç tane doktora gösterdim burnumu eski burnun on üzerinden 3 yeni burnunda 5 eder dedi artık alıştım sayılır ilerde durumum iyi olursa tekrar ameliyat olacağım.

Sanırım sizinki düzeltme ameliyatı. Benim birkaç arkadaşım da düzeltme yaptırdı, gayet memnun kaldılar, ancak özellikle bir tanesinin şişlikleri çok yavaş indi. Şimdi o da çok mutlu. Hoca düzeltme hastalarında derinin sertleştiğini ve oluşan hafıza nedeniyle hemen inmeyeceğini hatta hafif sorunların devam edebileceğini söylemişti. Bence hocayla tekrar görüşmelisiniz, diğer doktorlar gibi hastalarını bir kenara bırakmıyor, çok ilgileniyor. mesela burun deliklerinizi falan düzeltebilir. Bildiğim kadarıyla böyle işlerden para da almıyor. zaten çok yoğun çalışıyor. Daha çok sorunlar daha önce başka yerlerde ameliyat olanlarda sanırım. Bence kendinizi üzmeyin, tekrar görüşün derim. Benim ilk ameliyatım olduğu için daha ikinci ayda bile çok mutluydu. Benden sonra ameliyat olan arkadaşlarım da son derece mutlular. Ben her zaman Serdar beyi tavsiye ettim ve ettiğim kişilere de mahçup olmadım. Umarım siz de zaman içinde mutlu olursunuz.

Merhaba Ben serdar beyefendi 2014 mayis ayinda kulak estetiği oldum. Kendisini esim buldu. Bircok doktorla gorusmustuk dugunume 3 ay vardi ve serdar beyi tercih ettim. Inanin maddi bir kaygisi yok diger doktorlar tuccar gibi davranirken o gercek bir doktor gibi davrandi. Ameliyat cok kolaydi. Zaten ozel muanehanesinde yapti. 1 gun sikinti cektim sonra hersey duzeldi. Simdi o kadar guzel kulaklarim oldu ki keske daha once olsaydim diyorm. Bir de ben kontrollere gidince gordum hastalari geliyordu burun ameliyati olan vallahi bayildim ben. Bir kiz vardi ben burnunu cok begendim sonra doktorla konusurken o kizin onceki halini gosterdi bildiginiz sok gecirdim. Bu kadar duzeltilemez bir burun

Sevgili breeze87 , origamiracle , miku , melekgnsr, vocabulaire fotoğraflarınızı görme imkanım var mı? Serdar Bey'e ameliyat olmayı düşünüyorum. Buradaki yorumları başından sonuna okudum.
Sevgili
sadbuttrue nefes problemi ile ilgili tekrar ameliyat olman gerektiğini yazmışsın. Ameliyatını oldun mu? Benim asıl problemim nefesle ilgili; ve tabi ki olmuşken estetik düzeltmeyi de yaptırmak istiyorum. Senin tekrar böyle bir ameliyata ihtiyaç duymuş olman kafamı karıştırdı.

Merhaba; ben Serdar Beye 2012 nin son haftasında burun estetiği oldum. 2.5 sene oldu yani. Burada msjlarım duruyor isteyen bakabilir. Derim kalın cildim de siyah noktalı ve gözenekli olduğu için çok fazla ödem oldu. Burnum çok şişti ve bu şişlikler 6 ay sonra normal görünüme döndü tamamen geçmesi 1.5 seneyi buldu. Tabi ilk aylarda moralim çok bozuldu. Çok şiş acayip bir burun, sürekli ağladım deliler gibi pişmanım filan diye. Serdar beyi de çok seviyorum ona da diyemedim sen nasıl bir burun yaptın diye :) Sürekli "Türkan Şoraya benzemek için çıktığım bu yolda Ekrem Bora'ya benzedim." diye ağlıyordum. :) Cidden Ekrem Boranın burunu gibi geniş şiş bir burun oldu. Çok pişman olmuştum, ablam da estetik olmuştu istanbulda baya ünlü bir doktora, onun burnu fındık gibi kalkık minicik olmuştu. Dedim keşke ben de onun doktoruna yaptırsaydım. Neyse 6 aydan sonra ben burnumu beğenmeye başladım. Eski burnum daha uzun sivri gibiydi karadenizli olduğum için çok bereketli bir burundu. Şimdiki burnum daha yuvarlak daha kısa. Burnum yuvarlaklaştığı için bebeksi bir ifade verdi yüzüme yaşımı küçülttü.Eskiden 3 yaş küçük kardeşimin annesi sanmışlardı şimdi ikiz gibisiniz diyorlar.Abartı yok yaşanmış olaylar:) Ben de zamanla diyordum ki burnum ablamınki gibi çok güzel olmadı ama bebeksi bir ifade verdi. Tabi 1.5 sene sonra ben burnumu artık gayet güzel buluyordum. Bazı kusurları var tabi ama eski fotolarla karşılaştırdığımda inanamıyorum:) Sonra 2 ay önce küçük kardeşim de ablamın istanbuldaki doktoruna estetik oldu. Aman allahım ablamın burnuyla alakası yok. Onun burnu benim burnuma benziyordu uzun ucu torbalı. Burun ucu baya geniş kaldı uzun kaldı. O zaman dedim allahım iyi ki Serdar Beye yaptırmışım. Pişmandım istanbuldakine yaptırmadığıma şimdi şükrediyorum.

Yani çok uzattım özetle şunu demek istiyorum. Burun estetiğinde burnunuzun ilk şekli ve burun deriniz çok önemli. Ameliyata girerken doktoruma ablamın burnunu da gösterdim. Ablanın cilt tipi farklı senin burnun bu kadar ince olmaz ama elimden geldiği kadar incelteceğim demişti. Hakiketen çok incelttiğini kardeşimin burnundan anladık. Aynı doktor kardeşimde ve ablamda farklı sonuçlar verdi.

Bu msjı da Serdar Beye vefa borcu olarak yazmak istedim. Çünkü ameliyattan sonra burada çok şiş filan yazmıştım düşündüklerimin çok azını yazmama rağmen olumsuz bir kanı bırakmış olabilirim.Kısaca ben memnunum burnumdan belki mükemmel olmadı ama şunu biliyorum benim burun yapımda olabileceklerin en iyisi oldu. Tenk yu Serdar Bey :)

merhabalar. Ben 1,5 ay önce Serdar Bey'e burun estetiği ameliyatı oldum. Ameliyat olmadan önce burdaki yorumları cok okuyup takip ettiğim için ben de elimden geldiğince ameliyat olcak arkadaşlara yardımcı olmak isterim. öncelikle şunu söylemek isterim ki henüz 1,5 ay olmasına rağmen ben burnumdan çok memnunum ve Serdar Bey'e ne kadar tesekkur etsem az. Tabiki burnum hala şiş ama zaten bunun olmaması anormal olurdu. benim tavsiyem ameliyat kararı vermeden önce ameliyat sonrası iyileşme sürecini iyice araştırıp bu sabrı gösterebilecekseniz ameliyat olmanız. doktor bey zaten size ameliyattan sonra oluşabilecek bütün olumsuzluları ( şişlik, morluk vs) ameliyattan önce ayrıntısıyla anlatıyor, süreçten bahsediyor. ben normalde pimpirikli bir insanımdır fakat serdar beyle bir kez bile konuşmak insana inanilmaz bir güven veriyor. ameliyattan sonra ilk 3 gün biraz sıkıntılı geçiyor ama bunu kemik ağrısı olarak düşünmeyin şişliklerden dolayı yüzünüzde baskı hissediyorsunuz sadece ve tampon nefes alamnızı engelliyor. serdar bey benim tamponumu 3. günümde çıkardı zaten tampon çıktıktan sonra şişlikler morluklar hızla iyileşiyor; nefes de zamanla düzeliyor. morluklarım 1,5 2 haftada tamamen geçti diyebilirim. burnun üzerine plastik bir alçı koyuyor serdar bey. onu da 1 hafta sonra çıkardı zaten o da çıktıktan sonra tamamen rahatlıyorsunuz. 3. haftada masaj öğretiyor doktor bey , ben hala yapmaya devam ediyorum ve gerçekten günden güne güzelleşiyor burnum. bence bu ameliyattaki en önemli noktalar sabırlı ve pozitif olmak. tabi bir de serdar beye güvenmek:) çünkü gerçekten ne dese çıkıyor:) buradaki olumsuz yorumları hiç dikkate almayın. biz kadınlar ufacık bir şeyi bile abartıp kendimize dert edebiliyoruz kaldı ki bu burun:) emin olun serdar bey sizin için en güzel en kendinize yakışan burnu yapacaktır:)

Bende bugün gittim kendisiyle görüşmeye, gerçekten çok ilgilendi, burnunu yaptığı hastaların resimlerini gösterdi, gayet başarılı bir doktor gibi geldi bana...Benim revizyon olacağı için çok endişeliyim, bu sefer doğru karar vermek istiyorum. Serdar beye giden hastaların dört taneden birisi revizyon için gidiyormuş, dolayısıyla revizyon konusunda tecrübeliyim falan dedi.Kapalı teknikle ameliyat ediyorum dedi, buna biraz şaşırdım açıkcası, çünkü diğer doktorlar hep açık teknik kullanıyor, bende bilmiyorum artık hangi doktora inanacağımı Bide biraz ücret fazla geldi

Canim hic endiselenecek bir durum yok emin ellerdesin merak etme:) serdar bey kapali teknikle yapiyor evet. Benim burun deliklerimde daraltma islemi yapti o yuzden burun kenaralarimda dikis vardi ama suan o dikisler dustu ve daha cok yeni olmasina ragmen iz yok diyebilirm. Bir arkadasim da serdar beye ameliyat oldu kapali teknikle. 6. Ayinda ve o da cok memnun. Serdar beye kesinlikle guvenebilirsin:)

fotoğrafnıızı görme imkanımız varmı hatta arkadaşınızın fotoğrafını görürsek kafamızda ona göre netleşir ameliyat olacak arkadaşlar için söylüyorum. çok şiddetli savunmuşsunuz doktorun gösterdiği fotoğrafları biliyorum onlar eski fotoğraflar ben yeni ameliyat olmuş olanların fotoğrafını görmek istiyorum.. yanlardaki kesik izi geçmiyo diger doktorlarada sordum çünkü. burun delikleride eşit olmuyor .

Fotograf gonderemiyorum ozel sebeplerden dolayi ama iz yok denecek kadar belli olmuyor su anda. Burun deliklerinde esitsizlige gelince tabiki milimetrik farklar var ama henuz cok yeni, burnum hala sis o yuzden normal karsiliyorum. Burnun tam iyilesmesi 1 yil zaten bunu doktor bey de soyluyor. Ben sadece yardimci olmaya calisiyorum. Karar sizin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…