Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

İste gercek hasta :senesettir huzur..... bambi cambing burdan hic cıkmıyo ki kızılay çadırı gibi :) kızmasın sakın saka yaptim :)
O da bize yardimci olmaya calisiyor :)
burada on arastirmani yap sonra doktorlarla yuz yuze gorus.
Her doktorun tarzi farkli olabiliyor. Bambi nin memnun oldugundan belki sen memnun kalmayacaksin senin memnun oldugundan belki ben memnun kalmayacağım.
kimseyi zan altinda birakmayalim o yuzden. Bambi nin esi de serdar beye olmus o yuzden guvenmis serdar beye.
Mesela benim ilk ameliyatimi yapan doktorun cok basarili ameliyatlari da vardi ama benimki berbat. Bu yuzden kisisel secim yapmak en.guzeli.
burasi sadece bir on arastirma

Agrisiz basimi agritacam diye icimde bi his var

Buyuk sorundan kastim mesela burnumda.cok fazla goze batacak bir sekil problemi olabilir, nefes problemin olabilr. Sagligini ve psikolojini etkileyecek bir sey yani.
sahsen ben pismanim ameliyat olduguma. Ben de septum deviasyonu vardi onun icin.oldum olmusken kemeri al dedim doktor kafasina gore yapti ve sonuc berbat. Kendi kemerli burnumu ozluyorum

Sagligimda bir sey yok cok sukur ama sekil olarak var buyuk bu da psikolojimi bozdu zihnimi surekli isgal ediyo dusunuyorum doktorun kimdi diycem istersen ozelden at...

Seni cok iyi anlıyorum canim. Eger gercekten etkiliyorsa psikolojini bence iyice arastirmadan ameliyat olma. Ankaradasin sanirim? Bir de mumkunse burnunun fotosunu girebilir miyim. Ozelden atiyorum hemen canim.

İste gercek hasta :senesettir huzur..... bambi cambing burdan hic cıkmıyo ki kızılay çadırı gibi :) kızmasın sakın saka yaptim :)

Niye kızayım? ebet haklısın çabuk cevap veriyorum ve herkese yardimci olmaya çalışıyorum çünki ben araştırırken çabuk yanıt beklerken ya hiç Yanıt gelmedi yada çok gec o yüzden ben kendim nasil ilgi beklediysem ameliyatdan önce oyle ilgi göstermeye çalışıyorum hepsi bu. Ve bilgisayar başında çalışıyorum maillerime de sürekli bakıyorum vaktim de bolca var o yüzden neden sık yazmama herkese yardimci olmama engel olsun... neyse yinede estetik konusunda umarım kendince doğru kararı verirsin. Byebye

Ben arastirirkende bambi bana cok yardimci oldu.bu isle ilgilenen birinden bilgi alma ihtiyaci duyuyor, destek ariyor kendinee .Ben kendi adima cok tesekkur ederimシ

şu anki durumunuz nasıl, serdar bey revizyon düşüncenizi nasıl karşıladı, benim ameliyatıma da on ay oldu memnun değilim, burnum önden kalın hadsız duruyor.
Serdar bey çok ilgili bir dr. önce ilgilenmez, başından savar gibi düşüncelerim oldu ama kendisiyle ofisinde görüştüğümde burnumu daraltma işlemi için konuştuk sonra randevu verdi ve daraltma yaptı. şikayetim burun deliklerim de farklılıktı onu ilk ameliyat işleminde yapmamıştı gittiğimde daha sonrada lokal anestezi ile halletti. şu an daraltma işlemi yapalı 5 ay oldu burun ameliyatı olalı da 2 yıl oldu daraltma işleminden sonra burnumda eskisine göre daha güzelleşme oldu, değişti. önceki hali bir delik geniş biri dardı. sen burun deliklerinden mutsuzsan eğer daha önce gelseyinde ben hallederdim uzun süre niye bekledin dedi ücretsiz yaptı işlemi. Burun deliklerinin güzelleşmesi, değişiklik zamanla olacak hala şişlik var dedi ama eski burnumdan daha iyi durumda şu an. giderek güzelleşecek dedi dr. Ameliyat ettiği hastalarına karşı daha sonrada ilgili ve güler yüzlü daraltma işlemi yaptıktan sonra arayıp konuştu çoğu tanıdğım dr dan farklı mütevazı biri kendini beğenmiş, soğuk biri değil önce çok moralim bozudul deliklerdeki farklılıklarla biraz hayal kırıklığı ile moralim bozuldu ve keşke başka istanbula emre ilhana gitsem diyodrum ama şimdi beğenmeye başlıyorum her ne kadar 10 da 10 luk harika bulmasam da. Ameliyat olupta sorunları olanlar kendisiyle konuşsun ne haliniz varsa görün diye gönderecek bir dr. kesinlikle değil ayrıca burnuma gelince bir sorun yok çökme tıkanıklık gibi sağlıksal sorunum yok 2 yıl 1 ay oldu doğal bir burnum var serdar bey plastik bebek burunları gibi düz estetikli olduğu çok belli burunlar yapmıyor. burnumda hala şişlik var onlar zamanla inince burnun daha da güzelleşir dedi dr. birde bende ödem, şişlik çok uzun sürdü kalın derili cildim olduğundanmıiş şu an bile çok az var. burnumla ilgili kesin sonuçları daratlma işleminin sonucun tam olarak aldıktan sonra yazarım. dr. değişiklik yıllarca sürebilir dedi. ama şu an kesinlik eski estetiksiz ve 5 ay önceki daratlma işleminin yapılmadığı burnumda daha güzel bir burnum var.

Dr. daraltmanın kesin sonucu için 1 yıl bekle dedi gerekirse tekrar yaparım dedi son kontorlde birda gerekmicek büyük ihtimalle şişkinlikler var dedi zamanla güzelleşir deidi burnumda kalınlık, şişkinlik onlar ilk yıl bende de vardı kalın derili kişilerde ödemler hemen geçmiyormuş dr. bey kapalı teknik kullanıyor belkide ameliyat tekniği ile alakalı. kemikle ilgili bir sorununuz yoksa çıkıntı yamukluk vb gibi sorun burun kanatlarında önde şişkinlik dolgunluksa onlar zamanla azalıyor.

Sevindim adına insallah mutlu olursun gün geçtikçe.
Sen masajlara ilk zamanlarda yoğunlaştın mı yoksa pek masaj yapmadın mı?
Ben aklıma geldikçe yapıyorum ama aslında 3 hafta sonra her gün üç kere masaj yapmak gerekiyormus... yine yapıyorum da ama yoğunlaştırarak yapamıyorum

Burun zamanla küçülüyor. Özelikle ilk 7-8 ayki burnum yüzümde daha büyüktü şimdi o döneme göre küçüldü hatta daha da küçülmez umarım şişlikler inince dedim dr. önceki randevuda yok artık değişme olmaz dedi. ilk burundaki büyüklük durumu şişlikler azalınca değişti.
Teşekürler umarım seninde istediğin gibi olur. hala bazı beğenmediğim tarafları var ama onlarda zamanla geçermiş burunda daraltma işleminden dolayı şişlik var. masajları bende yaptım ilk birkaç ay yoğunlaştırarak bazen biraz sert yapıyordum ne zaman başlayıp ne zaman sonlandırıdğımı ve detayları hatırlamıyorum doktor gerek yok artık diyince kesmiştim ama detayları hatırlayamıyorum. masajları bırakalı en az 1.5 yıl oldu hala biraz ödem var kalın derili bir cildim var çok yavaş iyileşme oldu şişliklerde ilk 5-6 ay çok şişti ilk yıl açıkcası beğenmiyordum keşke başka dr a gitseydim eskisinden pek farkı yok önden ve burun delikleri orantısız diye üzülüyordum ama ödemler azalıp şekli güzelleşmeye başladıktan sonra ve son daraltma işleminden sonra ankaradan serdar beye olmakla yanlış yapmadığımı düşünüyorum. Burnumula ilgili ameliyattan sonra yandan beni mutsu eden görüntü olmadı sadece önden ve burun deliklerinden dolayı şikayetim vardı onlarda şu an geçen yıla göre epey düzeldi.

Anladimm. tesekkür ederim.. o zaman simdiden gecmis olsun diyeyim. Umarim bu sefer daha cabuk iyilesir burnun.
Benim su an bile hosuma gidiyor burnum (1 ay olacak yarin) o sebepten sislikler pek rahatsiz etmiyor. Tek cokkk rahatsiz eden sey benim iki göz arasi sislikti.. o da yavas yavas iniyor. Cünki o sislikte gözler kücük görünüyor ve ayrik görünüyor o giderse fazla takmam ve sislikleri zamana birakmak daha da kolaylasir benim icin...Burun deliklerim zaten büyük olmadigindan burun deliklerinde kücültme gerek olmadi bu sebepten herhalde tam hayal edemiyorum senin sorununu.

Cok gecmis olsun. Umarim bu sefer istediginiz gibi olur.
Burnunuzun fotosunu görebilir miyim acaba?

Teşekkür ederim Benim burun deliklerim eskiden de küçüktü zaten dardı sadece birisi biraz daha genişti şekil farklılığı vardı diğerine bir deliği daralttı eşitlemek için dr. lokal anestezi ile ofisinde kesi izi belli değil normalde ameliyat esnasında yapacaktı ama sonrada yapabilirim istersen dediydi ben çok dar olur zaten küçük ikisi de hoş durmaz diye istemediydim ama sonra rahatsız oldum görüntüden ilk burun ameliyatımdı revizyon değildi 2 yıl 1 ay olacak ameliyat olalı 2013 ilkbaharda oldum tek delikte daraltma işlemini geçen yıl aralıkta yaptı. şekli yavaş yavaş güzelleşiyor daraltma daha sonra yapıldığı için kesin şekili 1 yıl sonra belli etmeye başlar dedi dr. birde şu an hala şişlilik var tamamen geçip deliklerde orantı olduktan sonra sonbahardan sonra koyabilirim burun resmini şu an daha değişme olacak burnumda. ama zaten ben eski üyeyim ameliyat olduğumdan beri gelişmeleri olmayı düşünenlerin fikir sahibi olması için yazdım bende buradaki yorumlardan sonra serdar beye karar verdim şu an keşke hiç olmasaydım demiyorum veya pişmanlığım yok kesinlikle ve ankaradan bir dr. seçecek olacak olsam gene kendisini seçerdim ama ilk yıl çok takıyordum psikolojimi etkiliyordu yani acaba şanssızlığıma böyle mi oldu önden yamuk şişkin delikler orantısızdı revizyon da olamam diyordum keşke istanbula gitsem hep emre ilhanla ilgi olumlu yorumlar vardı çünkü farklı şeyler düşünüyorum artık seneye burun resmini koymam daha doğru olur çünkü daraltmadan sonra 1 yıl değişiklik olur dedi daraltma olan tarafta şişlik varmış iç tarafta 2 ay önceki kontorlümde öyle dedi dr bey.

Anladım canim olur ne.zaman istersen o zaman gorelim burnunu :)
Bu arada ilk ameliyatinin sebebi neydi ne sorunun vardi? Ben revizyon dusunuyorum da serdar bey revizyonda nasildir?

sorununun giderilmesine çok sevindim, paylaşımın için teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…