Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Benim 3 gün sonra 5 ay olacak burnum epey güzelleşti, şekli düzeldi, nefes alma ve tıkanıklık konusunda da epey iyileşti. Sanki her geçen ay burnum daha da güzelleşiyor. ilk 1.5 - 2 ay beğenmiyordum mesela yamuktu önden epey şişlikle alakalıymış şu anki halinde de çok az bir yamukluk kaldı o da şişlikle alakalı olmalı ve bazen akıntı ve tıkanıklık oluyor onlarda geçecek umarım yani hala mükemmel olmadı ama 1.5 - 2 ay öncesine göre iyi biraz olan o yamukluk ve şişlikte geçince çok iyi olacak. kalın derili burnum olduğu için geç iyileşiyormuş sanırım. öncelerde keşke emre beye olsaymışım diyordum ama şimdi serdar beyin gerçekten kaliteli, güzel burunlar yaptığına karar vermeye başladım. sadece birkaç ay beklemeniz gerekiyor kendisi ankaranın en ünlü ve deneyimli burun estetikçilerinden ankarada daha popüler ve olumlu yorumlar yazılan dr. görmedim internette. serdar bey hakkında 2-3 olumsuz yorum ve memnuniyetsizlik okudum bu sitede ama o kişilerin burun resimlerinide, kendilerini de görmedim. Emre beye olma imkanınız varsa onunla da görüşün ona dair hiç şikayet okumadım ama bence ankara da düşünüyorsan en ünlü ve çok estetik yapan serdar bey, emre beyi bende düşündüm ama daha pahalı, uzak ulaşım sorunu, otel masrafları falan İstanbul da yaşamayanlar için zahmetli ve daha masraflı ve emre bey ön görüşme için bile en az 1 ay sonrasına randevu veriyormuş, ameliyat günü için de aylar sonrasına gün veriyormuş yani ben en az 3-4 ay bekleyemezdim ameliyat için ayrıca o yüzden de emre beyi seçmedim. Sonuç olarak burnum eski yamuk burnuma göre en az yüzde 80 düzeldi, sağa doğru kayık olan burnum neredeyse tamamen düzeldi, daha iyi nefes alıyorum sadece: çok az sağa doğru yamukluk var milimlik ve bazen akıntı ve tıkanma oluyor bunlar da geçer umarım 5 ay oldu hala şiş, şişliklerin tamamen geçmesi burnun oturması 1 yılı buluyormuş geçsin yeter ki beklerim.

canım bendeki sorun da aynı, bariz bir eğiklik var burnumda, 2 kez ameliyat oldum ve eğrilik bir türlü geçmedi, sorun benim burnum değil, yanlış doktorlara denk gelmem :KK43: bunu da birkaç profesör hocayla görüştükten sonra anladım. gerçekten düzelmeyeceğine inanmıştım artık pes etcektim ama 2. ameliyatımı yapan doktor çok gereksiz bir işlem yapıp eğri olan burnumu düzeltmek yerine burun ucuma kıkırdak koyarak delikleri genişletmiş, eğriliği de daha da belirginleşmiş. Sonra tabi yana döne doktor aramaya başladım en azından eski haline dönsün diye ve serdar hocayla görüştüm. sağolsun yeni ameliyat olmama rağmen bana moral verdi, düzelmeyecek bir burun değil hiç üzülme ben ne burunlar yaptım, sadece biraz sabret 6 ay geçsin düzeltcem dedi. 3.5 ayım geride kaldı ve bu sürede de başka doktorla görüşmeye devam ettim. görüştüğüm 8 doktor arasında en çok güven veren serdar hoca oldu.
Hem nefesim açılsın hem de daha kibar biraz kavisli kalkık ve simetrik bir burun olsun istiyorum.sen eğriliğinin %80inin düzeldiğinden bahsetmişsin, yani tam olarak istediğin gibi olmadı mı , şuanki hali nasıl canım? Umarım dediğin gibi zaman geçtikçe çok daha iyi olur, beğendiğin bir fotoğraf gösterip üzerinde yorum yaptınız mı ameliyattan önce, yani az çok nasıl bir şekli olacağını biliyor muydun? benim bu kez riske atma şansım yok, çok ayrıntılı konuşmak istiyorum kendisiyle, sürpriz bir şeyle karşılaşmak istemiyorum. İsteklerine saygı duydu mu yoksa kendi tarzına göre mi yapıyor bunu merak ediyorum. Kimsenin fotoğrafını da görmediğim için yorum yapamıyorum :KK43:

sizizm önden çıkıntı burun kemiğinizdemi burun ucunda mı bende serdar bey e ameliyat oldum burnum şu an patates gibi.michale jackson bile daha güzel benden:) ilk çok korktum ama serdar bey e güveniyorum diye sorun çıkarmıyorum.

Deryamen takip edebildiğim kadarıyla daha çok yeni ameliyat olmuşsunuz. 30 ağustosta mesaj göndermissiniz ameliyat olacağım diye. Eğer henüz ikinci hafta ise burun ucunuzun çok şiş olması normal. Benim kalın bir derim olduğu için ilk bir ay aşırı şisliklerim vardı. Asıl şisliklerin ınme dönemi 3-6 ay arasında oldu ve zamanla bende nasil bu kadar küçülüp incelebildiğine çok şaşırdım. Serdar bey bir yıla kadar daha iyi olacağını ve ineceğini söylemişti gerçekten de öyle oldu. Bu şislikleri bence hiç dert etme, çok sabırlı olmalısın. Umarım sen de bizler gibi mutlu olursun. Zaten muayenehanede ben de pekçok hastaya konuşmuştum, herkes benzer bir psikolojik süreçten geçiyor, ama inan ki sonrasında eski yeni fotğraflara bakınca inanılmaz fark ortaya çıkıyor. İlk birkaç ay ben de çok mutsuzdum. Ama şu an gerçekten çok mutluyum. Darısı başına, bol şans ve sabır.

Oncelikle cevabiniz icin tesekkurler.her gece gun daha iyi hatta su an sis ama begeniyorum.serdar bey e cok guvendim o yuzden rahatim.hatta soranlara direk oneriyorum.umarim daha da guzel olur

Merhabalar. Ben de Serdar Beye ameliyat oldum. 5,5 ay oldu ancak hala sikayetlerim gecmedi. nefes alisim eskiye gore kotu ama yavas yavas duzeliyor. burnumun altindaki gerginlik hala var ve hos durmuyor. sanki elimle yukari kaldirmisim da oylece kalmis gibi. dudagimi yukari cekiyor. sol tarafim saga gore daha sis ve bu yamuk bi burun goruntusu olusturuyo. gozlerimin arasina koydugu kikirdak cikintisi sol tarafta hala gecmedi ve bazi fotolarda bile belli oluyor. fotolarima bakabilirsiniz. 5,5 ayda memnun kaldigimi soyleyemem fazla. hepsi gecicek vs diyor kendisi. umarim 1 senede memnun kalmis olurum :KK43:

canım bendeki sorun da aynı, bariz bir eğiklik var burnumda, 2 kez ameliyat oldum ve eğrilik bir türlü geçmedi, sorun benim burnum değil, yanlış doktorlara denk gelmem :KK43: bunu da birkaç profesör hocayla görüştükten sonra anladım. gerçekten düzelmeyeceğine inanmıştım artık pes etcektim ama 2. ameliyatımı yapan doktor çok gereksiz bir işlem yapıp eğri olan burnumu düzeltmek yerine burun ucuma kıkırdak koyarak delikleri genişletmiş, eğriliği de daha da belirginleşmiş. Sonra tabi yana döne doktor aramaya başladım en azından eski haline dönsün diye ve serdar hocayla görüştüm. sağolsun yeni ameliyat olmama rağmen bana moral verdi, düzelmeyecek bir burun değil hiç üzülme ben ne burunlar yaptım, sadece biraz sabret 6 ay geçsin düzeltcem dedi. 3.5 ayım geride kaldı ve bu sürede de başka doktorla görüşmeye devam ettim. görüştüğüm 8 doktor arasında en çok güven veren serdar hoca oldu.
Hem nefesim açılsın hem de daha kibar biraz kavisli kalkık ve simetrik bir burun olsun istiyorum.sen eğriliğinin %80inin düzeldiğinden bahsetmişsin, yani tam olarak istediğin gibi olmadı mı , şuanki hali nasıl canım? Umarım dediğin gibi zaman geçtikçe çok daha iyi olur, beğendiğin bir fotoğraf gösterip üzerinde yorum yaptınız mı ameliyattan önce, yani az çok nasıl bir şekli olacağını biliyor muydun? benim bu kez riske atma şansım yok, çok ayrıntılı konuşmak istiyorum kendisiyle, sürpriz bir şeyle karşılaşmak istemiyorum. İsteklerine saygı duydu mu yoksa kendi tarzına göre mi yapıyor bunu merak ediyorum. Kimsenin fotoğrafını da görmediğim için yorum yapamıyorum :KK43:

Geçen hafta kontrole gittim çok güzel, 5.5 aylık burun için güzel duruyor dedi, masajları aksatma, şiş hala hepsi geçer dedi. En büyük mutsuzluğum önden hala biraz yamuk olması, hala şiş hissediyorum ve hala geçmedi, biraz sağa yamuk gibi duruyor sağ kanadı şiş o yapıyor galiba. dr. geçer dedi beklemekten başka çarem yok pek mutlu değilim ama kontrol günü 3 kişi vardı burnu alçılı bekleyen bir yandan da kötü ve berbat burun yapan dr. olsa popüler, yoğun olmaz diyorum şu anki tek şikayetim önden yamukluk 5 ay 17 günde şişlik geçmedi ve ucu da şiş. Ameliyat öncesi foto çekiyor, kendisi karar veriyor ben de fikrimi, talebimi söyledim kendisi isteklerimle kendi gözünden en iyisini yapmaya çalışıyor. birinin fotosunu örnek vermedim, bilgisayar tasarımı da yapmıyor. doğal görünüyor burnum ama yamuk önden ve şişlikten muhtemelen. Emre ilhanla da görüş hiç böyle şikayetler okumamıştım ben alternatifsizlikten de serdar beyi seçtim emre bey ilk kararımdı Eskişehirliyim istanbula gitmek çok zahmetli ve pahalı olurdu yakın diye onu istedim. bakalım serdar beyden memnun kalacak mıyım şiş olduğu için kesin konuşamam zaman gösterir. mutsuz olup ta revizyonluk olan hastam yok diyor kalın derili olduğu için belki geç düzelecek ucunda, sağ kanadında şişlik var. serdar bey hastalarından en az 5-6 kişi nin burun resimleri vardı cnm arkadaş olarak ekleyip bakabilirsin umarım istediğin gibi burnun olur mutlu olursun ama benim 1 yıl olmadığı için yanlış yönlendirmiyim şişlik var, şu an çok memnun değilim sağa yamukluktan dolayı biraz ama kötü duruyor

Son düzenleme:
Resimlere nasil bakabiliriZ.sizin burun delikleriniZde degisim oldu mu peki? Kikirdak koydu diyorsunuz bayagi degisim olmus belki oturmasi daha cok zaman alabilir.hatta benim arkadasimin ilk bir yildan sonra cok guzel oldu ilk yil cok kotuydu.umarim sizinde oyledir.ben cok mukemmel bir sey beklemiyorum bariz olmadigi surece sorun etmemeye calisiyorum dogal olsun yeter.simdilik sis sekli belli degil.ama bende cok oynama olmadi.hatta eski burnuma cok benziyor.umarim hepimiz mutlu oluruz bu is sans isi.

deryamen kikirdagi sadece iki gozumun arasini kalinlastirmak icin disaridan koydu. basit bisey yani. orantili oldu tabi guzel oldu ama tek tarafi hafif cikintili su anda. burun deliklerim eskiden de kucuk oldugu icin deliklere dokunmadi, degisim olmadi. Burnun kesinlikle dogal oldugunu soyleyebilirim. cunku mukemmele yakin degil, ya da cok kavisli ya da kalkik degil. o acidan memnunum. umarim dedigin gibi olur canim, bir sene sonra icime siner benim de. arkadasliginizi kabul edince gorebilirsiniz fotolarimi.

Ben Serdar beyi öneririm. Biz aileden üç kişi ameliyat olduk hepimiz memnunuz. Geçen hafta da yurtdışından gelen bir yakınım ameliyat oldu. Doğallık istiyorsanız görüşmenizi tavsiye ederim. Serdar bey hastalarına karşı çok ilgili ve titiz. Hepimiz çok güzel nefes alabiliyoruz. Serdar hoca burun içini de mutlaka düzeltiyor. Ben muayeneye gittiğim zamanlarda da başka hastaları ile de tanıştım, insanların mutlu olduğunu gördüm. Başka doktorlara gitmedim, belki onlardan da görüş almak iyi olabilir. Ama mutlaka Serdar hocanın hastalarını görmeden karar vermeyin derim. zaten en zor aşaması doktor seçimi herhalde. Sonuçta Serdar beyle konuşmanızı öneririm. Kolay gelsin.

Bir hafta sonra 6 ay olacak ameliyat olalı ama hala şiş var özellikle de uykudan kalkınca çok şiş oluyor. masajları yapıyorum ama estetik sonrası şişliğin bu kadar uzun sürmesi normal mi bilmiyorum. şişlik burnumu yamuk gösteriyor hala geçmedi kalıcı olursa diye korkuyorum. burnum sağa yamuk görünüyor önden ve sırf burnum yüzünden depresyona gireceğim çok rahatsız oluyorum bu durumdan. 2-3 aylık burnumla şimdiki arasında fark var ama hala eskisi gibi olmasa da şişlik var ve çok yavaş iniyor. (sabah kalkınca çok oluyor ama) Bu durum normal midir? sadece serdar beye değil herhangi bir Dr.a burun estetiği olup ta 5 ay geçmesine rağmen burnunda şişlik geçmeyen, burnunda gerginlik, şişme hissi olan var mı aranızda? aylarca bekliyorum ama hala şiş inmedi bu da yamuk gösteriyor bu kadar beklemekte moralimi bozdu yani. Olmadan önce en geç 3-4 ayda güzel ve duzgun burnum olur sanıyordum ama 6 ay oldu neredeyse hala pek beğenmiyorum ve hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum. Şişlik geçip te duzgun ve simetrik bir burnum olana kadar yaşlanmazsam iyi yani :-( bu hızla inip düzelene kadar 25 den 30 yaşına geleceğim diye korkuyorum veya geçmeyecek belki de. neredeyse 6 ay oldu hala çok şiş ve duz ve simetrik değil önden.

Bir hafta sonra 6 ay olacak ameliyat olalı ama hala şiş var özellikle de uykudan kalkınca çok şiş oluyor. masajları yapıyorum ama estetik sonrası şişliğin bu kadar uzun sürmesi normal mi bilmiyorum. şişlik burnumu yamuk gösteriyor hala geçmedi kalıcı olursa diye korkuyorum. burnum sağa yamuk görünüyor önden ve sırf burnum yüzünden depresyona gireceğim çok rahatsız oluyorum bu durumdan. 2-3 aylık burnumla şimdiki arasında fark var ama hala eskisi gibi olmasa da şişlik var ve çok yavaş iniyor. (sabah kalkınca çok oluyor ama) Bu durum normal midir? sadece serdar beye değil herhangi bir Dr.a burun estetiği olup ta 5 ay geçmesine rağmen burnunda şişlik geçmeyen, burnunda gerginlik, şişme hissi olan var mı aranızda? aylarca bekliyorum ama hala şiş inmedi bu da yamuk gösteriyor bu kadar beklemekte moralimi bozdu yani. Olmadan önce en geç 3-4 ayda güzel ve duzgun burnum olur sanıyordum ama 6 ay oldu neredeyse hala pek beğenmiyorum ve hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum. Şişlik geçip te duzgun ve simetrik bir burnum olana kadar yaşlanmazsam iyi yani :-( bu hızla inip düzelene kadar 25 den 30 yaşına geleceğim diye korkuyorum veya geçmeyecek belki de. neredeyse 6 ay oldu hala çok şiş ve duz ve simetrik değil önden.

Benim şisliklerim de uzun sürdü yağlı derim olduğu için. Bir de eski burnum çok büyüktü, derinin küçülmesi zaman aldı. Ama iki kuzenim de benden sonra ameliyat oldu, onlarınki 6 aya kadar oturmuştu. Şislikler beni de çok üzmüştü, bazı sabahlar kalktığımda burnum kocaman şiş oluyor moralim çok bozuluyordu, akşama doğru küçülüyor moralim düzeliyordu. Bir yıla kadar bu sıkıntılarım azalarak devam etti ve sonrasında çok mutlu oldum. Burnun tam olarak 2 yılda oturduğunu okumuştum bir yerde. Serdar hoca daha şiş olan yerlere daha çok masaj yaptirdi ve bu masajlarda şislikler geçtikçe burnumun şekli düzeldi. Bence kendisiyle görüşüp sıkıntılarını anlatırsan düzelir herhalde. Şislikler iyileşme süresince özellikle burun ucunda asimetriye sebep olabiliyor, zamanla düzeliyor.

Arkadaslar bende ameliyat olali 3 hafta oldu.su an sis ama col dogal duruyor umdugumdan daha iyi.serdar bey cok ilgili.hatta arkadaslarim bile anlamiyor zaten sorunlu bir burnum yoktu.morluklarim yok denecek kadar az oldu.3 gun sonra kahve icmeye ciktim.sonuc nasil olacak tam bilmem ama nefesim cok daha iyi.Sislikler cok yavas iniyor.ise basladim belki yoruldugumdan olabilir.

Serdar beyin ününü bende çok duydum, deryamen29, ne kadar fiyata yaptı canım, bende yaptırmayı düşünüyorum ücret çok fazla değilse eğer,paramı ayarlayabilirsem gideceğim inşallah.

bu gün burnuşumun 1. yılı :)))))

Eklentiler

• $64555_516319601791081_909850527_n.jpg
    $64555_516319601791081_909850527_n.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 168
Bu gün burnuşumun 1. yılı çok şükür atlattım bu süreci burnumu çok çok seviyorum çok memnunum . Aynı zamanda da serdar bey gibi bir doktora ameliyat olduğum için de çok şanslıyım bendeki bu büyük değişimi kendisine borçluyum tekrar tekrar ellerine sağlık serdar bey'in :)
Bu fotolarda eski halim :KK43:

Eklentiler

• $005.jpg
    $005.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 161
  • $001.jpg
    $001.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 125
Bu gün burnuşumun 1. yılı çok şükür atlattım bu süreci burnumu çok çok seviyorum çok memnunum . Aynı zamanda da serdar bey gibi bir doktora ameliyat olduğum için de çok şanslıyım bendeki bu büyük değişimi kendisine borçluyum tekrar tekrar ellerine sağlık serdar bey'in :)
Bu fotolarda eski halim :KK43:

Nazz harika gorunuyor.Benim de tam 6 ay oldu :) Tamamen memnunum diyemiycem, hala sis, hala burnumun alti hafif yukari cekiyo, kikirdak da hafif belli. ama yavas yavas geciyo sanki. Umarim ben de 1 yilin sonunda senninki gibi guzel bi burna sahip olup mutlu olurum Senin sikayetlerin gecti mi tamamen? Gule gule kullanmaya devam et caniim burnunu :))

X