Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

ayy na vardı yani öndende güzel olsaydı şu güzel burnum öyle güzel ki düzelttirmeye kıyamıyorum ama önden yamuk duruyo 7 ay oldu geçermi ki bilemiyorum ama geçmicek gibi

sorma canım suss valla çalış çalış ne yapcan ne çektikkk bee bu burunlardan canım vallahi bende işte geçmezse düzelttiricem sen ne yapıcaksın canım benim

sorma canım suss valla çalış çalış ne yapcan ne çektikkk bee bu burunlardan canım vallahi bende işte geçmezse düzelttiricem sen ne yapıcaksın canım benim

ben doktorumla yüz yüze görüşmedim daha.ama 2 çocukla yeniden revizyon ol iyileşmeyi bekle.asistanlar giriyormuş amaleiyatlara bazen.yani o binlikleri asiatanların kobayı olalım diyemi verdik.giderdim araştırma hastanesine orda asıstan çok hastanede ameliyatta bedava...

ha birde abartma durumumuz var,ne varmış canım o kadarlık çöküntüde,o kadarcık kemikte o kadarcık yamuklukta %1 hata payı olurmuş falan filan...

Lakıncım canım benım senın resımlerınıde gordum ben bence bellı yanı bı doktor hastasını o durumda bırakmamalı ayrıca canım helal olması ıcın paranın doktorunda ah alamamsı ıcıne sınmesı lazım zaten bız estetıgı ne dıye oluyoruz kusurlu dıe mukemmmelık aradıgımız ıcın super olmıcaksa zaten neden oldum kı ben yada basta soylememlıler bak burası yamuk kalıcak yada surası soyle olucak yada olmucak dıe sana cok hak verıyorum canım bırde cocukların varmıs kolay dııl benımde basımda bır anne varkı sorma gıtsın bakalım ıste ısallah bızde mutlu oluruz bızım masalımızda guzel sonla bıter canım

Canım lakın ın doktoru baska bı doktor bende onermıyorum demedım kı serdar hoca bence turkıyede en ıyı 3 doktordan bırısı estetık konusunda gorusmeye gıttıgınde yaptıgı burunları gosterıyor harıka gercekten benım sorunum sonradan cıktı ama gecermı gecmez mı bılmıyorum ben doktorumun sonuna kadar yanındayım ve arkasındayım kendısı cok ıyı bır cerrah cok ıyı bır abı nerdeyse tum ankaranın burnunu o yaptı dıyebılırım ben ne olursa olsun onerıyorum cok yeteneklı kendısı

Ayrıca dıger doktorları bılmem ama serdar hoca kendısı yapıyor asla oyle bısey yok adamın hakkına gırmeyelım burda lakın arkadasın doktoru baska onun asıstanımı gırıyor bılmem ama serdar hoca profosor ve kendısı yapıyor

Kızlar ameliyat olalı 6 hafta olucam neredeyse .ameliyattan önce deviasyon vardı sola doğru.simdi bakıyorum sanki cok hafif yine o taraf doğru yamukmus gibi geliyor.Serdar hoca henüz görmedi ama burun eski haline dönmeye çalışır mesajla düzelir dedi.Sizde de oldu mü oyle seyler nasil eski haline doner ki? Tekrar yamulucak diye cok korkuyorum yine nefes alamam yoksa:KK43:

Marsiles canım, eğer burnunun bir tarafı daha fazla şişse göz yanılgısı olabiliyor, eğriymiş gibi duruyor. Şişler indikçe anlaşılır, masaj yapmayı ihmal etme, şiş tarafa daha fazla yap. benim de tek taraf daha şiş, deviasyon düzeltildiği için. hafif de eğriydi eski burnum ama ben hiç farketmemiştim. şimdi iyi gibi. tekrar tıkanacağını hiç sanmıyorum çünkü kemik düzeltiliyor canım merak etme.

Kızlar siz burnunuzu ne zaman eskisi gibi normal bi şekilde selpakla temizlemeye başladınız? 2 ay oldu ameliyat olalı ama sümkürüp ucunu sıkmaya çekiniyorum hala :KK17:

canım ben o konuda komikten de dehe komiktim 4 aya kadar asla silmedim çubuklarla uyuyordum desem yeridir :)kıyamıyordum hala içe dışa krem sürüyordum düşün yani :) şunda yanlızce burnumdan akanları su ile yıkıyorum peçete hiç kullanmıyorum :) korkuyorum na yapayım :)

ayrıca kızlar bance 4 ay geçmeden hatta kalın derililerde 6 ay ve fazlası kesin yarigılara varmayın şişleriniz indikçe düzelicektir sevgiler

Birşey sormak istiyorum ameliyat olalı 9 ay oldu ancak fazlasıyla kalın geliyor burnum gözüme 2 yıl içinde bile bu burun değişir dedi doktor ama bundan sonra pek değişeceğini sanmıyorum hala masajlara devam etmeli miyim eskisi kadar özenli yapmıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Serday beyin asistanıyla görüştüm, sürekli kendisini rahatsız etmiyim diye.. 6 aydan önce normal bi şekilde sıkarak, aşağı çekerek silmeyin dedi. sümkürmekte sakınca yokmuş :)

arkadaşlar gerçekten sizi çok iyi anlıyorum bende ilk ameliyat olduğumda burnum yamukmuş gibi geliyordu benimde sol kanat birazdaha yaygın şiş ve yamuk , şekilsiz ve kocaman geliyordu ama şuan çok memnunum serdar beyin dediklerini uyguladım 7 ay geçti ve masajlarımı hiç aksatmadım şimdi size fotoğraf paylaşıcam profilimden bakabilirsizniz burnmun 1 aylıkki halini ve şuan 7 ay oldu 7 aylıkki halini paylaşacağım biraz rahatlamanız için gerçekten şişlikleriniz inince normale dönücek herşey .. memnun kalmanızı sizde benim gibi mutlu olmanızı çok istiyorum inşallah olucaksınız :))

canım ben de serdar beyi düşünüyorum ama hala emin değilim arkadaşlık teklifimi kabul edersen fotoğraflarına bakmak istiyorum

kızlar sürekli burnumun önü yamuk ucu yamuk orası yamuk burası yamuk diye yorumlar okuyorum. serdar beyde bir problem mi var acaba. bu foruma girmeden önce onu düşünüyordum ama şimdi tereddütlerim var. yamuk şikayeti olan bir sürü insan var diğer doktorların sayfasında hiç böyle yorumlar okumadım. aklım karışıkkk :/

canım ben de serdar beyi düşünüyorum ama hala emin değilim arkadaşlık teklifimi kabul edersen fotoğraflarına bakmak istiyorum

selsell 1 haftadır forma girmiyordum şimdi gördüm arkadaşlık isteğini kabul ettim ameliyat olduğum günden itibarenki fotoları silmiştim şimdi yeni foto yükledim tatlım bakabilirsin senin için eski burnumudan bir foto daha yükleyeyim eski ve yeni halimi kıyaslarsın canım :)

X