Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

canım seni çok iyi anlıyorum aynı şeyleri bende 2 ay yaşadımm çok zorduuu.ben dün sabah ameliyat oldum inan bana uyandığında aneztezinin titremesinden başka bişey olmadı buğün şiştim morardım oda olcakk ne yapalımm.ben selçuk ışık beye ameliyat oldum serdar beyle odaları yan yana ben selçuk hocamdan çok memnunum bakalım sonuç nasıl olak fiyatıda diğerlerine göre çokk çok uygunn görüş derim sana benide diyebilrsin gıdığınıda almışsınız dersin cnm kesin memnun kalıcaksın görüş derimm

çok teşekkür ederim cnım içimi rahatlattın çok geçmiş olsun biran önce toparlanırsın umarım.İstediğin gibi sağlıklı bir burnun olur inşallah.Karar veremedikçe başka doktor alternatifleri çıkıyor ama her doktorun başarılı başarısız ameliyatları muhakkak vardır.O yüzden çok fazla doktorla görüşmekte kafamı karıştırıyor.Biran önce randevu alıp Serdar Beye ameliyat olacağım.Teşekkür ederim cnım doktor önerin için ilk defa duydum söylediğin doktoru.

benim burnum kemerliydi ve birazda büyüktü serdar bey deri yada doku fazlalığından demişti senin dediğin gibi mesela şuan elime geliyo ama dışardan bakıldığında çıkıntım öle farkedilir gibi değil serdar beyin dediği gibi 2 senede burun tam şeklini almış oluyomuş beni rahatsız eden bi durumum yok tabiki o çıkıntınında gitmesini isterim ama zamanla olcaktır

zuhall hoşgeldin özlettin kendini ben dikişi geçen ay aldırdım,alırken hissetmedim bile baya basit bir işlem,dediğin gibi burun ameliyatı biraz sabır isteyen bir işlem.

bende özledim sizleri ama eskisi gibi giremiyorum artık iş yoğunluğundan dolayı her gün olmasada takip edebiliyorum bende önümüzdeki ay aldırmaya gitcem biraz tırsıyorum gerçi büyük olanı atlattıktan sonra bu bişi sayılmaz tabi dediğin gibi burun ameliyatı sabır isteyen bişi ama çok şükür sabrımızın karşılığını aldık

önemli değil patpat86 umarım istediğin gibi olur herşey buğün sıkıntılıyım biraz çok hopşurdum burnumdan sızıntı baya geldi bride neden bilemiyorum üst iç diş yerlerim acıyor öf merak ediyorum burnuşumuu :)) bu arada selçuk ışık gatanın ana bilim dalı başkanı cnm.

burnunu görebilme şansımız var mı?eski ve yeni halini

kızlar benim burnumun ucu çok acıyor birde üst dudağımın diş kısmıı normal mi bu ağrılar acaba?ne zman normale döndünüz,benim 3 günüm ama ağrılarım varr ay ilk gün ne güzel yoktu yaa :))

meraba canım, 4.ayım bitti ama şişlik var sanırım hala ve yorum yapmak istemiyorum bu yüzden..dikişi de birdahaki gidişimde doktora bırakacağım zaten kalması benim açımdan sıkıntı oluşturmuyor..

tatlım ben o dikişi 1 yıldan sonra aldırdım. Ama şöyle olmuştu. Ameliyattan sonra o dikişi 1.5 ay sonra alıyorum demişti, daha sonrasında da biraz daha dursun bir dahaki geldiğinde alırız dedi ve 6 ay geçti. sonra yine aynısını söyledi 9 ay geçti. Sonra da ben gidemedim ve biraz salladım, öyle öyle 1 yıl oldu.

canım bunlar normal şeyler ya sonuçta ameliyat bu burun ucun ilk zamanlar ağrıyabilir ama öle duramıcak bi ağrı olmaz sen masaja başlayınca dokununca dahada ağrır ilk zamanlar zorlukla yapabilirsin masajını ama zamanla geçiyo benim 1 seneyi geçti ameliyat olalı ve 1 seneye yakın burun ucuma değdiğimde ağrıyodu yani şuan mesela burun deliklerimin ortasındaki kıkırdağa biraz bastırınca o ağrıyı hissedebiliyosun onun geçmesi aşağı yukarı buluyo bi seneyi sen ilk 1 ay dikkat et ondan sonra gör değişimleri

ayy sağol zuhallll evet geçti ağrımda buğün iş yaptım boll bol eğildim kemiğim zonkladığını hissetim koktum valla ama şimdi iyiym birde feci geniz akıntısı ve burun akıntım oluyor sümküremediğimden temizleyemiyorumda anam ne kuruluk oluyor off canımmı çok tatlı acaba ama gerçekten çok burun akıntım oldu içrde kurudu krem falnda sürüyorum ama nafile.burnumu çok merak ediyorum ya bennnnnnnnn :))

yarın serdar bey ile son görüşmemi yapacağım kafamdaki sorunlarıda çözersem ameliyat gününü belirleyeceğiz artık kurtulmak istiyorum

Arkadaşlar lütfen beni ekleyin ameliyat olmaya karar verdim ama sizin fotolarınızıda görmek istiyorum:)fotoğrafı olan arkadaşlar beni eklemenizi rica ediyorum çok önemli.

beren_o6,nazziko,sadbuttrue eklediğiniz için çok teşekkür ederim:) sizinle paylaşmak istiyorum bugün serdar bey ile görüştüm haftaya cuma bir aksilik olmazsa ameliyat olacağım çok heyecanlıyım korkuyorum ama biran önce olmak istiyorum ameliyat öncesi yapmam gereken şeyler var mı?bu süreçte bana önerebileceğiniz tavsiyelere açığım:)

merkez80 çok geçmiş olsun ne zamn ameliyat oldun bugün görüşmeye gittiğimde yeni ameliyat olmuş 2 tane hasta vardı konuşma fırsatım olmadı bugün serdar beyin yanına giden arkadaşlar burda mı:))

canım bişey yapma çokda heyecan yapma seni anlıyorum ben kendimden örnek vereyim burun takıntım lise yıllarımdan beri var ama ancak işe başlayınca düşünmeden oldum ben sakaryadayım ailem konyada ve serdar beyde ankarada gittim görüştüm tereddüt bile etmedim çünkü konşmalarıyla gösterdiği resimlerle güven verdi günü kararlaştırdık bende heyecanlıydım tabi ama o kadar her şeyi göze aldımki aileme bile sölemdm izin vermiceklrini biliyodum olduktan sonra demeye karar verdim ve ankaradada tanıdık kimse yoktu gittim akşam olcaktım ameliyatı :44:serdar bey ve aneztezi uzmanının konuşmalrı ile biraz daha heyecanm azaldı ve oldum bide orda 2 gün kalcaktım burundaki tamponları 2 gün sonra alıyo bana git gel zor olcağı için orda yakın bi yurt ayarladm orda kaldım yani her şeyi göze aldım bana diyolarki iyi cesaretlisin ama cesaretime deydi çünkü bi problem yaşamamdm bugüne kadar yüzüme yakışan bi burnum var çok şükür darısı sana inş.:)

patpat86 heyacan yapmanıza hiç gerek yok, ameliyat süreci çok çabuk geçiyor, doktor da aneztezi uzmanı da profesör olduğu için içiniz rahat olsun güvenle ameliyat olabilirsiniz,sabah ameliyata girerseniz akşam çıkarsınız akşam olursanız sabah çıkarsınız hastanade uzun süre kalmazsınız varsa yakınız yanınızda olsun ama yoksa tek başınıza da olabilirsiniz zaten özel hastane ihtiyaçlarınızı hemşireler karşılıyor,zuhal gibi bende ameliyata yalnız girdim korkmanıza hiç gerek yok şimdiden geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…