Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

merkez80 çok geçmiş olsun ne zamn ameliyat oldun bugün görüşmeye gittiğimde yeni ameliyat olmuş 2 tane hasta vardı konuşma fırsatım olmadı bugün serdar beyin yanına giden arkadaşlar burda mı:))

cnm çok teşekkür ederim.geçen cumartesi 7 gün oldu yani.yanlız ben serdar beyin hastası değilim :)selçuk byeşn hastasıyım cnm selçuk hocamın hsatlarının bu internetle pek alakası yok galiba bende sizle sohbet ediyorum:)sende gün almışsın cnm hiçç korkma vala ben okadar hafifi atlattımki anlatamam tek zorluğu bu doktor arşatırma olayı imiş birde şu ödemlerin inmesini beklemek :KK43: benim burnum da baya ödem toplanmış ameliyatımın 3 günü çok iş yaptım çok eğildim ondanda kaynaklanıyor bakalım nezman incekk allahtan alçı var burnumdada gözükmüyor hehehe.meraklanma cnm çokkk kolay çokkkk.sormak istediğin birşey olursa sor lütfen elimden geldiğince yanıtlarım.

canım bişey yapma çokda heyecan yapma seni anlıyorum ben kendimden örnek vereyim burun takıntım lise yıllarımdan beri var ama ancak işe başlayınca düşünmeden oldum ben sakaryadayım ailem konyada ve serdar beyde ankarada gittim görüştüm tereddüt bile etmedim çünkü konşmalarıyla gösterdiği resimlerle güven verdi günü kararlaştırdık bende heyecanlıydım tabi ama o kadar her şeyi göze aldımki aileme bile sölemdm izin vermiceklrini biliyodum olduktan sonra demeye karar verdim ve ankaradada tanıdık kimse yoktu gittim akşam olcaktım ameliyatı :44:serdar bey ve aneztezi uzmanının konuşmalrı ile biraz daha heyecanm azaldı ve oldum bide orda 2 gün kalcaktım burundaki tamponları 2 gün sonra alıyo bana git gel zor olcağı için orda yakın bi yurt ayarladm orda kaldım yani her şeyi göze aldım bana diyolarki iyi cesaretlisin ama cesaretime deydi çünkü bi problem yaşamamdm bugüne kadar yüzüme yakışan bi burnum var çok şükür darısı sana inş.:)

gerçekten sana helal çok cesursun cnım Allah yardımcın olmuş çok sevindim memnun olmana şuan inan sonrasını düşünmüyorum yakışır mı yakışmazmı ameliyat korkusu çok büyük bende sinüzüt var kemik eğri sağlık sorunlarımda var en çok onlar daha kötü olur diye korkuyorum:KK43:

patpat86 heyacan yapmanıza hiç gerek yok, ameliyat süreci çok çabuk geçiyor, doktor da aneztezi uzmanı da profesör olduğu için içiniz rahat olsun güvenle ameliyat olabilirsiniz,sabah ameliyata girerseniz akşam çıkarsınız akşam olursanız sabah çıkarsınız hastanade uzun süre kalmazsınız varsa yakınız yanınızda olsun ama yoksa tek başınıza da olabilirsiniz zaten özel hastane ihtiyaçlarınızı hemşireler karşılıyor,zuhal gibi bende ameliyata yalnız girdim korkmanıza hiç gerek yok şimdiden geçmiş olsun.

teşekkür ederim tac ben heyecandan sormadım hiç bişey ameliyata giderken yanıma ne aliyim bri hafaa öncesinden almamam gereken ilaçlar var mı ben bunları hiçbirini sormadım:KK43:

teşekkür ederim tac ben heyecandan sormadım hiç bişey ameliyata giderken yanıma ne aliyim bri hafaa öncesinden almamam gereken ilaçlar var mı ben bunları hiçbirini sormadım:KK43:

ilaçlar konusunda hoca ile görüşün daha sağlıklı olur,ama alkol ve sigara kullanıyorsanız onları bırakın 1 hafta öncesinde,hastanede kısa süre kalındığı için boşuna kendinize yük yapmayın,ben hiçbir şey almamıştım telefon cüzdan ve üzerimdekiler haricinde,alçı ile uyanacağınız için yakası geniş giysiler olursa üzerinizdekiler iyi olacak..

çok teşekkür ederim tac ben biraz panik oluyorum galiba uyku uyuyamıyorum artık heran vazgeçeceğim korkusu birde bişey kafama takıldı annemler çağ hastanesini istemiyor devlet hastanesi gibi oldu orası diyolar canım sıkıldı kan vermeye gittiğimde banada pek güzel gelmedi ama doktora güvendiğim için pek önemsemedim diğer hastaneleri sorduğumda park istedi:KK43:

çok teşekkür ederim tac ben biraz panik oluyorum galiba uyku uyuyamıyorum artık heran vazgeçeceğim korkusu birde bişey kafama takıldı annemler çağ hastanesini istemiyor devlet hastanesi gibi oldu orası diyolar canım sıkıldı kan vermeye gittiğimde banada pek güzel gelmedi ama doktora güvendiğim için pek önemsemedim diğer hastaneleri sorduğumda park istedi:KK43:

canım ben hastaneden çok memnun kaldım gayet temiz ve güzel bi odada kaldım hemşirelerde ilgili davrandılar için rahat olsun bu konuda bide hastalığınla ilgili grip olsun öksürük olsun bi problemin varsa ağırsa bunlar sende zaten ameliyat olmazsın serdar bey izin vermez sen kendini serdar beye bırak o nasıl olcağını iyi bilir dedim ya bende heyecanlıydım son 3 4 gün doğru düzgün uyuyamıyordum ama abarttığımın farkına vardım sende öle düşünceksin zaten riskli bi ameliyat değil bu sen uyucaksn bişey hissetmiceksin sadece ameliyat sonrası boğazında biraz yutkunurken acı hissedersn oda hortumdan dolayı bide ben çok utanmıştım sadece kilot kaldı üstümde önlük vermişlerdi tabi sen uyuyunca alıyolar o önlüğü:KK1:

saol cnım rahatlatıyorsun beni cuma benim ameliyat günüm akşam isteyeceğim büyük ihtimal çarşamba tekrar gideyim diyorum tam grip sayılmam belirtileri var sadece ben sadece iç çamaşırı ile kalınacağını bilmiyordum valla utandım önlüğü almıyolardır cnım niye alsınlar ki sonuçta bu burun ameliyatı

zuhalinde yazdığı gibi alt çamaşırının üzerine önlük giyiyorsun rahatsız olacak bir durum yok..göğsüne takılan aletleri önlüğün altından takıyorlar kaldırdıklarını sanmıyorum, ayrıca sen uyuyor olacaksın tüm bunlar olurken..

çok teşekkür ederim sadbuttrue saçma sapan sorular soruyo olabilirim ama kafamdan o kadar çok şey geçiyor ki burnun çok hoş görünüyor emin ol çok doğal önemli olan bence kalkık kavisli değil sana yakışan bir doktor bunu sağlayabiliyosa gerçekten başarılır bende iz kalma durumu cnımı sıkıyor inşallah zamanla geçer makyaj yapmayı sevmiyorum:KK43:

galiba grip oluyorum:KK43: hastayken ameliyat yapılmıyor mu böyle bir durumla karşılaşan oldu mu arkadaşlar...

geçmiş olsun cnm bende hastalıktan dolayı 2 defa ertelendi ameliyatım 3 kutu antibiyotik kulandım çok zor atlattım.ameliyat yapılmıyor hastayken ttalım stres yapma boll bol kivi tüket yada bağışıklık güçlendirici haplar var ondan al cnm

kızlar valla meraktan çatlıycam ameliyat olan arkadaşlar beni aydınlatabilir mi ameliyata çıplak mı girdiler...

:)) ay cnm ya her kızn korkulu rüyası çıplaklık :)) bende çok merak eidyordum.ben valla alt ve üst çamaşırımı geç sütyenimi bile çıkarmadım :)) hemşireye sorum gerek yok dedi ohh süper ya dedm içimden .ameliyat haneye girincede önlük felan çıkmıyor sonuçta işlem yüze yapılıyor.korkmayın zor olan ameliyat değil sonrası beklemek :))sağlıcakla kalın.bu arada bende gezmelik el çantamla gitim sadece iç çamaşır ve bir üst yedek koymuştum çantama hı birde aynaa :))) ve terlik bu kadar.gecelik almadım ben alt üst eşofman takımımla gitmiştim hastaneye uyanıncada onu giyindim önden düğmeli içinede desenli atlet almıştım geniş hani atlet gibi değilde tişört gibi dursun diye cnm bilgine :)

kızlar valla meraktan çatlıycam ameliyat olan arkadaşlar beni aydınlatabilir mi ameliyata çıplak mı girdiler...

canım sadece alt çamaşırım vardı. Üstüne önlük giyiyorsun. Sonra da uyuyorsun. Uyandığımda da kendi kıyafetlerim vardı üstümde. Hem sonuca odaklan sen, sonuçta doktor onlar. Gerisi önemli değil merak etme :)

çok teşekkür ederim kızlar içimi rahatlattınız inşallah iyi olur hastalık ertelememe sebep olmazsa hala kafamda oturmayan şeyler var acel mi ediyorum nerdeyse bütün yorumları okudum ilk başka herkes memnun ama sonra kemik çıktı,dikiş izleri kaldı olumsuz şeyleri duydukça caymaktan korkuyorum biraz dah araştırsam mı:KK43:

Kendimi ilk gördüğümde alışamadım. Hatta kardeşim ve babam yüzüme bakamıyorlardı. Ben de aynaya bakmak istemiyordum sanki ses aynı ama görüntü başkasına ait gibi geliyordu. Bir süre yadırgadım. Ama şimdi eski fotoları görünce bu kim diyorum. Sanki doğuştan burnum böyleydi :KK24:

Senin burnundaki değişim elbet fark edilir ama benimki kadar büyük değildi eski burnun. Yine de ilk başta yadırgarsan üzülme tamam mı sonra geçiyo zaten :)

mrb cnım benim burnumda büyük ve bir aksilik olmazsa cuma günü ameliyatım var öncesi sonrası fotolarını cdm_86_@hotmail.com adresim gönderebilir misin?Çok mrk ediyorum.

Canim bana da hafif kavis demisti ve ben de bastan var sanmistim...ama sislikler indikce kavis pek yok gibi geldi bana...yani kavis istiyorsan kesin konus yapar yuzune uyarsa. Ben israrla cok dogal olsun istedim gercekten cok dogal oldu...Onceki burundan bu burna alistiktan sonra keske dedim biraz daha minik isteseydim ama kemerli burundan sonra sok olmamak icin ben dogal istedim, o yuzden hocaya bisey demem dogru olmaz. Ama yanlis anlama memnunum sonuctan, dogal istedim dogal yapti. Esim icin de cok farkli birine bakar gibi olur diye korktum, o zaten istememisti ama ben oldum ve o yuzden dogal istedim. O yuzden onceden iyi karar ver, acik acik soyle. Ben iki gun oncesine kadar dikisi aldiracaktim burnum biraz daha insin diye ama simdi vazgectim. Ama saglamlik acisindan ve nefes olarak cok iyi masallah. Cokse napardim!! Benim en buyuk korkum oydu, o yuzden de memnunum sonuctan. Ama bebisine cok dikkat et, eli falan carpmasin. Sevgile

canım slm bende senin gibiyim sanrm.basta dogal olsun dedim ama bana belli belirsiz kavis yapcam dedi.şişken var sandım ve begendim de...sonra şişlerm cabuk indi benm 1 ay oldu ama nerdeyse gitti gibi.biraz ucu kaldı şiş olarak.burnumada alısınca dedimki eskiyemi dönüyor.kaldırmaya calısıyrm masjla işte.bakyrm burnuma ucu kalkık oda düşerse farkı olmayacak eskisinden.kemer gitti gibi ama ben masaj yaparken elime gelyo hafif hafif.ben biraz kavis dedmiştim dedmkki bukadar.buyüzden üzüldüm.eşim benmde dogal yaptrlm dedi.insnoglu nankör işte eski halinden şikayet yeni halden şikayeet:))) bakalm bekleyelm görelm düzelcek dedi bakalmm....

cnım fotolarını görebilir miyim çok önemli benim için cum ameliyatım var.Burda paylşamak istemezsen cdm_86_@hotmail.com adresine eski yeni fotolarını göndermeni rica ediyorum

saol cnım rahatlatıyorsun beni cuma benim ameliyat günüm akşam isteyeceğim büyük ihtimal çarşamba tekrar gideyim diyorum tam grip sayılmam belirtileri var sadece ben sadece iç çamaşırı ile kalınacağını bilmiyordum valla utandım önlüğü almıyolardır cnım niye alsınlar ki sonuçta bu burun ameliyatı

göğsüne cihaz takıcaklar önlüğü uyurken çıkartıyolardır yani açıyolardır önünü ama sen uyuyo olcaksın ki zaten onların işi bu ben önlüklüyken bile utanmıştım ama sonuçta şöle bi gerçek var tıpta ayıp olmaz:KK1:

çok teşekkür ederim kızlar içimi rahatlattınız inşallah iyi olur hastalık ertelememe sebep olmazsa hala kafamda oturmayan şeyler var acel mi ediyorum nerdeyse bütün yorumları okudum ilk başka herkes memnun ama sonra kemik çıktı,dikiş izleri kaldı olumsuz şeyleri duydukça caymaktan korkuyorum biraz dah araştırsam mı:KK43:

canım dikiş izlerinin kalma gibi bi durumu yok serdar bey bana demiştiki burunun yan tarafı delik kısmının orda ince çizgi gibi bişi oluyo istersen kapatıcı kullan demişti ama beni hiç rahatsız etmediği için hiç gerek duymadm ve zamanla geçti benim 1 seneden fazla bi zaman geçmesine rağmen burun üstünde hafif bi çıkıntım var dıştan belli değil o kadar hatta nerdeyse hiç belli değil elime geliyo serdar bey deri birikmesinden dolayı olur ama geçer dedi ben hala masaj yapıyorum geçeceğine inanıyorum çünkü burunun yerine oturması 2 seneyi buluyo demişti için rahat ettin serdar bey deneyimli gatada görevli prof dr günde peşpeşe ameliyat yaptığıda oluyo seninde yüzüne yakışan bi burun yapıcaktır emin ol:nazar:

X