Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

tec canım selamlar bende katılıyorum sana ben resmmim koydum ama eskidende çok kötü dillidi kimseyi incitmek istemem ama öyle burunlar vardı ki sonra aşırı bi değişim olmuş harikada olmuş bence bu arada bende burnumdan gayet memenununm ve çok mutlyum kızlar hepinizi öpüyorum

slm berencim,bayadır görünmüyordun, mutlu olduğuna çok sevindim zaman geçtikçe daha çok mutlu olacaksın inşallah..

arkadaşlar merak ettgım bişi var acaba serdar hocanın burnunu kım yaptı hanı estetıge bukadar meraklı kişiler olarak kımse paylaşmamş bunu barız bellıydı burnu çok yakışmş kendıne acaba kıme oldu nası bı duygu bı dr başkasına burnunu yaptrıyo merak ettım ?

Merhaba, ben de burun ameliyatı olmayı düşünüyorum ve serdar bey ile görüştüm. Bana da aynı şekilde burun deliklerini küçültebilirim dedi. Acaba izler sizi rahatsız ediyor mu ? çok karasızım, hem ameliyat olmak istiyorum hem de korkyorum.

Kesinlikle kimse orda bi dikiş olduğunu anlamıyor... Göze çarpmıyor, dışardan bilmeyen hiç kimse anlamıyor, sadece ameliyat olan kişinin fark edebileceği silik bir iz... =)

Merhaba Arkadaşlar
Ocak 24 Serdar Beyle görüşmeye gittim.Çok ilgili bir doktor simdiye kadar gittiğim hiçbir doktorda görmedim ben bu durumu.Benim için çok önemli çok zor bir karar.Bu ara çok yoğunmuş ameliyat olmak istiyorsan ayın 10'un dan sonra düşün dedi.Karar veremiyorum

evet canım çok yoğunmuş bu sıralar yarı yl tatili oldugu için bi çok kişi tatili bekledi ameliyat olmak için... hatta ben hafta sonu kontrole gidecektım muayenehaneye ama yoğunluktan gidemedim serdar hoca hafta içi gata da göreyım seni dedi ......o derece yogun yani:)

Randevu almam zor oldu benimde günde 3 ameliyata giriyormuş.Tam hatırlamıyorum ama bu ay 50 den fazla ameliyatı varmış.Bu kadar çok ameliyat yapmasıda beni etkiliyor.Bana senin ameliyatını yapmayı çok isterim çok değişeceksin ve yakışacak çok olumlu konuştu.Çok özendim ama korkularımdan kurtulamıyorum.Benim burnum çok iri kemik Sorunum yok ama burun uclarımda kesi yapması gerekiyormuş.Bu da beni iz kalır diye korkutuyor.

patpat86, hoca zaten hep yoğun günde 4 ameliyat yaptığı bile oluyormuş, eğer ameliyat olmak istiyorsunuz doğru adresteniz,dikiş izleri kalmıyor, ilk aylar biraz kızarıklık oluyor ama 6. ayı keçtikten sonra hiç farkedilmiyor bile.

Haklısın tec,galiba doğru yerdeyim.Canım çok tatlı yıllardan beri erteliyorum ama artık kararlıyım.

erteleme bence canım kaç yaşindasın bilmıyorum ama belli bi yaştan sonra da hiç bi manası olmaz:)))benim şimdiki aklım olsa 18 yaşima girdiğim gün yaptırırdım:)....zaman kıymetli çok geç olmadan , en güzel çağlarımızı güzel bi burunla geçirmek en doğal hakkımız bence

merhaba kızlar islerimin yoğunluğundan epeydir giremiyorum nasılsınız fırsat bulursam yeni resim ekleyeceğim hala burnun bayağı sis ama sabretmem gerektiğini biliyorum. masajlara devam ediyorum 2.ayım doldu ama masaj yaparken ilk 15-20 harekete kadar ağrı hassaslık oluyor bu sizede oluyormu?

benim esnerken ağriyor masaj yaparken agrımıyor pek fazla....benim de yaklaşik 2 ay olcak ve benim de şiş burnum.. ama şişler biraz inmeye başladı gibime geliyor burnumu ilk günlere göre daha hoş buluyorum...zaman geçtikçe daha da güzelleşiyor sanki :))..

tşk ii,burun şişlikleri biraz daha devam edecek ancak 6.aydan sonra rahatlarsınız,burnunuz oturmuş olacak, masaj yaparken ağrı oluyordu bende,normal bir şey korkmanıza gerek yok,masajlarınızı da mutlaka yapın burnun şekillenmesinde baya faydası var.

tec canım teşekkür ederim herşey güzel olacak bunu bilip sabırla bekliyoruz

burcuburcu sen resim koydunmu foruma? görmek isterdim. burun deliklerindede küçültme yapıldımı

burcuburcu sen resim koydunmu foruma? görmek isterdim. burun deliklerindede küçültme yapıldımı

hayır canım benim burun deliklerime dokunmadı , zaten sorun yoktu buruk deliklerimde...ben ameliyattan önce gerek görürseniz yapın size bırakıyorum demiştim... serdar bey de gerek duymamış.....resim mevzusuna gelince bazen koymayı düşünüyorum ama kararsızım ilerleyen zamanlarda koyarım belki.... sözlüm resim koymama izin vermıyor da(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…