Popüler Konu Kurabiye Tarifleri

Ya yine konumdaki gibi taşırırsam köpükleri giderse :skandal: yoksa o yüzden mi özellikle köpüklü olsun diyorsunuz :skandal:, köpüklü olmadı diye tekrar çekeyim dedim fırsat olmadısonra dedim Amaaan sanki o kadar iddialı tarif varken ona mı bakacaklar:deli: ya konuma bakanlar bi kahveyi yapamamış derse:skandal: normalde kahveleri hep köpüklü olurdu, gidem de bir köşede ağlayayım:cry:
Benim kahvemde aslında çok şey yaşadı.😂😂
Kahveyi yapıp sunum için bahçeye indim, yaklaşık 10 dk sürdü ortamı kurmam. O 10 dk içinde eve tekrar çıkamazdım, çünkü bahçemde beslediğim kediler var. Sunum ortamının etrafında gezinip durdular, orayı bıraksaydım sunum falan ortada kalmazdı. :KK70:
En az 10 dk beklemiş, soğumasına rağmen köpüğü tepesinde kalmış bir kahve vardı ortada.:KK70:

Benim kahvemde aslında çok şey yaşadı.😂😂
Kahveyi yapıp sunum için bahçeye indim, yaklaşık 10 dk sürdü ortamı kurmam. O 10 dk içinde eve tekrar çıkamazdım, çünkü bahçemde beslediğim kediler var. Sunum ortamının etrafında gezinip durdular, orayı bıraksaydım sunum falan ortada kalmazdı. :KK70:
En az 10 dk beklemiş, soğumasına rağmen köpüğü tepesinde kalmış bir kahve vardı ortada.:KK70:
Siz birde 10 dk öncesinde görseydiniz diyorsun:KK70:🧿🧿🧿🧿🧿

X