Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Göğüs büyütme kürünü kullananlar

Çayın adını vermio canım kür yolluyo sen istersen araştırt bul içeriği ama ben aradım gecen gün boynca acmadılar sinir oldum önce telfonda sorularıma yanıt almam lazım..

hım anladım canım..bilindik bir bitki degil o zaman...diger arkadaş çay demiş o yüzden sordum..sen kullanıyomusun canım

5-7 cm demişlerdi forumda öyle okumuştum . O bitki dedikleri yanında bir de beslenme şekli yolluyormuş sana onu sölüo kızlar.

hım 5-6 cm...bana bi 10 cm olsa aslında:))..hım arkadas beslenme seklini yazmış..haşlanmış nohut falan diye ama detaylı anlatsa tüketim miktarı zamanı hakkında bilgi verse..ayyhcim cevap bekliyoruz canım senden.

az önce aradıııım ay ben yaptırıcam sanırım kızlar dayanamıcam ya en fazla ne kaybedicem artık???kanser filan yapmıodur inşallah Allah korusun.... ama sonuçta piyasada onca zararlı kremi millet peynir ekmek gibi alıor.... so that's not so dangerous.....

bide baska neler var bu beslenme programının içinde ..rezene ne kadar süreyle hangi aralıklarla içilecek..ben bir süre içtim bıraktım...onlarında bana faydası oldu..

hımmm ne dediler canım anlatsana..

ayyyy heycanlandım iiceee... gerçekten şok şok şok vercem gitcek ben o tahlilleri de yaptırmıştım zaten geçen ayda.. çok heycanlıyııım büyüsünler bir an evvel bugün de troid testim var zaten hepsini yollucam umarım bana da kürü uygun bulurlar.. bi de ibrahim bey uygun bulmazsa yollamıor kürü umarım öle olmass

İşte aynı şeyleri 3 ayda bi yenileyecekleri bi kür olduğunu bunu yolladıklarını söylediler .Bu arada her seferde 250 istiyolar. Ama umrumda değil parfüme makyaja dünyayı ödedim bu bana hiç koymaz cidden.

Hormon içermiyormuş bu çok iyi zaten.

yemek programı da zor bişey değilmiş. sadece yemeniz ve yememeniz gereken besinler var onu yollucaz dedi:dance:

çok ilgililer canım sorularını ara sor istersen 0216 385 95 96 burdan aradım.

canım yeme programını yollarlarsa bizimle de paylaşırmısın..herkese farklı programlarmı veriyor acaba merak ediyorum.

Paylaşırım ama herkese farklı olması lazım... yani bence öyle. sonuçta benim boyum kilom bünyem değerlerim farklı bi başkasınınki farklı..

Aslında tam da istediğim bu biliyo musun canım mesela forumlarda sen de görüyorsun kimine yarıyor kimine yaramıyor ama adamlar benim hormon değerlerime göre bişey söylicek ve daha net bir şekilde bir uygulamaya başlıcam..

Gönül isterdi ki bu uygulamalar hastanelerde de yapılsın. kimbilir... belki ilerde biz yaşlandığımızda çocuklarımız bunları gayet normal bi şekilde özel merkezlerde yaptırıcaklar biz de bizim zamanımızda bunlar yoktu diye dert yanıcazz..

evet canım..dediğin gibi hastanelerde uygulansa keske.bendemi denesem ki ya
ne kaybederimki..

bilemiorum canım ben evlenince düzelr sanmıştım ama inan ki hiiç bişi olmuor hikaye... hatta daha çok takıntı yapıorsun bu defa...

Ben niyeti bozdum artık doktor randevum haftaya kaldı ordan testin sonucunu aldıım gbi yollucam yeter artık.

1 beden demiş 1 beden bana yeter yarım beden bile bişeydir sağlıklı bi şekilde olucak sonuçta.önemli olan kalıcı ve sağlıklı olması zaten

inşallah olur canım..haberlerini gelişmeleri kürün içeriğini merakla bekliyorumopuyorumnanaktan

arkadaşlar İbrahim Saraçoğlunun sitesinde bu göğüs büyütücü kürün nasıl sipariş verileceğini bulamadım.Çok kür var ama öyle bir kür gözükmüyr sitede.Ben mi bulamadım acaba yardımınıza ihtiyacım var????????

canım arkadas bi kac sayfa önce bir tel vermişti ama bak istersen..

kızlar özür dilerim ne zamandır giremiyorum nete. kızlar benim 2. kürün yani 6 ayın bitmesine 2 hafta kaldı. şimdilik gözle görülür bi dolgunlaşma var ama cm olarak bi değişim var mı bilmiyorum. 3 aylık bi kür daha var, büyüme olursa ondan sonra gerçekleşecek inşallah. ama saraçoğlunun sitesinde göğüs büyütme kürü yoktu, sipariş kısmında malesef bulamadım. Prejudice canım bi bilgin var mı acaba? gerçi hocaya mesaj atıp sordum ama bakalım. bi bilgi alırsam burda yazarım. merak ettiklerinizi sorun cevaplarım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…