Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Göğüs büyütme kürünü kullananlar

7 cm filan demişlerd.. Bu arada canım ben daha başlıyamadım çünkü guatr testlerimde problem çıktı ptsi belli olcak büyüsünler istiyorum ama bu şekilde de tehlikeli olabilir gbi geliyor..:uhm:

neler yiyip içiyosun canım..

tatlım haftada 4 gün haşlanmış nohut yiyorum ve nohudun suyunu içiyorum nohudu yerken bol miktarda kimyon ve az tuz koyuyorum.
haftada 1 gün 5-6 adet Kabe hurması yiyorum.
haftada 5 gün rezene çayı içiyorum. sallama çay olarak içiyorum ben. kaynamış saf suda 5 dk bekletiyor sonra ılımasını bekleyip içiyorum. haftanın diğer 2 günü de hocanın gönderdiği kürünü içiyorum. kür de sallama çay şeklinde. yine aynı şekilde hazırlıyorum sadece 4 dk. bekletiyorum. rezene çayını ve kürü içtiğim günler belli. ben örneğin hafta içi rezene, haftasonu kürü içiyorum. bi de bu çayı ve kürü akşam yemeğinden 2 saat sonra içiyorum.

7 cm filan demişlerd.. Bu arada canım ben daha başlıyamadım çünkü guatr testlerimde problem çıktı ptsi belli olcak büyüsünler istiyorum ama bu şekilde de tehlikeli olabilir gbi geliyor..:uhm:

canım herhangi bir tehlikesi olursa zaten hoca tavsiye etmeyecektir. küre başlayabilirsin diyecek olursa hiç tereddüt etmeden başlayabilirsin. tabi inşallah satışı durmamıştır. çünkü benim 6 ayım ve 500 TL'm ve daha da önemlisi onca emeğim boşa gidecek!

mirmirmirmir

desene aslında hep şimdiye kadar kullandıgımız seyler..tabi kürü bilemiicem belki kullandıgımız bi bitkidir..istikrar ve nasıl kullanılacagını bilmekte önemli tabi.varmı ufaktan ufaktan gelişmeler canım.

Boşa gideceğini hiç zannetmiorum canım en azından senin durumunu netleştirmek zorundalar.. Ayrıca öyle bi durumda dava açsan kazanırsın bunu göze almazlar.. Gelişmelerden haberdar et lütfen ben zaten hala beklemedeyim malesef...

canım daha önce de söylediğim gibi bi dolgunluk var. ama inşallah olursa asıl büyüme kürün bitmesinden itibaren 3 ay içinde kendini gösterecek.
evet rezene çayı felan bilindik bi şey. ama programı aksatmamam gerektiği sıkıca tembihlendi. kür olmadıkça diğerlerinin çok etkili olmayacağı, etkiyi birlikte yapacakları söylendi.

alttaki soruna gelince 1 porsiyon nohut diyor kürle birlikte gelen programda. ben 4 yemek kaşığı haşlıyorum. aşağı yukarı bir porsiyon yapar sanırım. zaten haşlanınca iyice büyüyo nohut.

anladım canım teşekkür ederim inşallah sonuc alırsın

bnde bklıorum ayyh sonucunu takip ediıorum seni ama artık yok bu kür i.saracoğlu sitesinde nie acaba

bnde bklıorum ayyh sonucunu takip ediıorum seni ama artık yok bu kür i.saracoğlu sitesinde nie acaba

tatlım ben son kürü sipariş ettim 3 ay sonra bitecek inşallah. ondan sonra da sonuçları beklicez bakalım; hayırlısı. sitesinde yoktu ben de acaba satılmıyo mu diye şüpheye düştüm. ama aradım, sadece site yenileniyormuş o yüzden öyle bi sorun olmuş. ben kredi kartıyla satın alıyorum. güvenlik nedeniyle telefonla sipariş almıyorlar. ama konuştum ben aynı fiyattaki boy uzatma kürünü sipariş edip ödemeyi yaptım ama onlar bana göğüs büyütme kürünü gönderdiler. bu şekilde hallettik. sen de başlamayı düşünüyosan zaten önce belli hormon tahlillerini gödereceksin onlar sana dönüş yapacak. o zaman siparişi nasıl yapacağınızı konuşursunuz. bana olduğu gibi bi şekilde yardımcı olurlar kaydirigubbakcemile2

kızlar son durumu anlatıyım. benim 1 ay kaldı artık. geri sayım başladı. ama 1 beden büyüse bile yine de küçük olacak diye estetik olmaya karar verdim e haliyle biraz da savsakladım. nohut yemeyi bıraktım çünkü kaynattım ettim baya uğraştırıyo. sadece çayı içiyorum yine de madem aldım içiyim bari diye. ama hocanın dediğine göre programı aksatırsam sonuç alamazmışım. umudum yok yani. neyse hayırlısı artık.
sırf kullanmak isteyen arkadaşlar için bi model oluyum diye bile devam etmek isterdim ama...
9 ay boyunca hiç aksatmadan uygulamanız gereken bi program. sebat ettim ben aslında ama 6 aydan sonra aksamaya başladı haliyle. tabi bunda ameliyata karar vermemin de etkisi çok.

herkeste bu kürler caylar farklı etki yapıyo ben rezene cayını suna dumankayanın formullerını uyguladm büyüdü fark var birazda inanmaktan geciyo hatta sütünde büyütücegne inanmıstım:)))

Kızlarrrr bende saraçoğlunun kürünü takip etmiştim..Hatta istediği fsh,Lh ,prolaktin hormon değerlerini faksla yolladımm ..mail adresimi yolladım ama cvp gelmedi... Bende bir kadın doktorum vardı değerlerin normal dedi..Saraçoğlunun kürünü bende uygulamak istiyorum.

arkadaşlar kullanan var mı? sonuçlar nasıl. az da olsa fark varmı. Ben bugün yada yarın sipariş vereceğim de...

kızlar tekrar merhaba, dün dayanamdım verdim siparişi...
Kesin bu işe yarayacak inanıyorum. Siparişim geldiğinde size tekrar yazarım. Gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…