Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

I
merhaba kizlar bende en son 2 ay once yazmistim tup bebek icin gogsen hocaya gitcektik ama hep bi aksilik erteledik ta ki bu aya kadar bu ay Bismillah deyip basliyoruz insallah..gogsen hocaya gidenler ne durumda hamis kalan varmi?
Insallah gogsen hoca sayesinde gonlunun muradina erersin.
Dunya tatlisi yaaa

Canim merh. Gogsen beye mi gidiyorsun.
Ben onun hastasiyim coook memnunum
Bu yorumlari okudukça mutlu oluyorum ailem ankaraya gelicek biraz burda kalmaya.hickimsenin haberi yok o yuzden subatta basliycaz insallh. peki bisey sorucam adetliyken mi yoksa normalmi muayeneye gitmek gerekiyo ona gore randevu alicamda ben?

Bu yorumlari okudukça mutlu oluyorum ailem ankaraya gelicek biraz burda kalmaya.hickimsenin haberi yok o yuzden subatta basliycaz insallh. peki bisey sorucam adetliyken mi yoksa normalmi muayeneye gitmek gerekiyo ona gore randevu alicamda ben?

önce gidip ilk görüşmeni yap canım sonra adetin 2. günü ilaçlara başlarsın. bende nasipse hulusi hocaya gideceğim bu pazartesi ocak regli ile de tüpüş çalışmaları başlasın :)

Reglinin 2 veya 3. Gunu gidiyorsun hoca ne yapacagina karar veriyor.
Ben gogsen hocaya gidiyorum surekli hastane icinde is icin baska yerlere gidip tedavine baskasi bakmiyor, bastan sona butun islemi kendi yapiyor.
Gogsen hoca sakin , merhametli, sicak kanli ve en onemlisi psikolojik yonden yardimci bilmen gereken kadar da aciklayici giden negatif sonuc alsan bile yine ona gitmek istiyorsun cok tekrarlayan var merkez degistirmek istemiyorsun
orn ben.

Reglinin 2 veya 3. Gunu gidiyorsun hoca ne yapacagina karar veriyor.
Ben gogsen hocaya gidiyorum surekli hastane icinde is icin baska yerlere gidip tedavine baskasi bakmiyor, bastan sona butun islemi kendi yapiyor.
Gogsen hoca sakin , merhametli, sicak kanli ve en onemlisi psikolojik yonden yardimci bilmen gereken kadar da aciklayici giden negatif sonuc alsan bile yine ona gitmek istiyorsun cok tekrarlayan var merkez degistirmek istemiyorsun
orn ben.
Zaten hastalarinin guzel yorumlarini okuyarak göğsen hocada karar kıldım sadece çok utaniyorum benim icin ilk olucak ve erkek doktorla insallh ilk muayeneden sonra alisirim

Zaten ortu oluyor utanma dr. Alismis bu duruma zamanla sende alisiyorsun ben ilk yattigimda nasildim simdi nasil konu saglik, onemli olan bakis acisi.

Kızlarnben kasımda ilk denememde iki blast embriyo ile negatifi aldım Göğşen Bey'de. Elinden geleni yaptıģından zerre tereddüt etmeden ikinci denememi de kwndisinde yaptım. Bu kez embriyolarım 5. Güne gidebilecegi halde 3. Gun yapti transferimi. Rahmin fazla olgunlastigindan suphelendi. Insallah bu kez olacak. Olmasa da müthiş bor doktor ve harika bir insan tanıdım sayesinde. Dondurilmuşlarım bar 3 tane onunla bir daha denerim. Hastası için her seyi yapan pozitife içtenlikle sevinip negatife bizim kadar kahrolan harika bir insan. Inşallah bu kez pozitifi gorurum ama gormesem de düşuncelerim asla degişmeyecek.

Kızlarnben kasımda ilk denememde iki blast embriyo ile negatifi aldım Göğşen Bey'de. Elinden geleni yaptıģından zerre tereddüt etmeden ikinci denememi de kwndisinde yaptım. Bu kez embriyolarım 5. Güne gidebilecegi halde 3. Gun yapti transferimi. Rahmin fazla olgunlastigindan suphelendi. Insallah bu kez olacak. Olmasa da müthiş bor doktor ve harika bir insan tanıdım sayesinde. Dondurilmuşlarım bar 3 tane onunla bir daha denerim. Hastası için her seyi yapan pozitife içtenlikle sevinip negatife bizim kadar kahrolan harika bir insan. Inşallah bu kez pozitifi gorurum ama gormesem de düşuncelerim asla degişmeyecek.
Canim bende senin gıbı tekrar gıdecem kasımda bende yaptırdım subatta bı daha deneyecegız

Boll bol dua et insallh bu defa yüzün gülecek bende yarin esimle gidiyorum insallh randevu aldim. su harika doktorla bide biz tanisalim:)

Hadi hayirli olsun canimm. Eminim memnun kalacagina. Insallah bebekleeimizi kucagimiza aliriiz tez zmanda.

harika dr. sakinliğine bayılacaksın. herkes onun kadar anlayışlı ve hastasını dınleyen bı dr olsa.
Gercekten ne kadar sakin yahu ama ilk beklerkenki halimiz çok komikti: ) esimle asiri gergindik hastanedede kimseler yoktu iceri girdigimizde verdigim cevaplardan sonra soyismin kadar kabadayisin masallh dedi muayene etti hersey istediğim gibi ben rahim filmine gerek duymuyorum sen bilirsin dedi esimdende haftaya sperm ornegi istedi bende kan verdim yalnızca fiyatlar konusunu anlayamadik parça parcami vericez die bidahaki gitmemizde sorucaz artikk.

Gercekten ne kadar sakin yahu ama ilk beklerkenki halimiz çok komikti: ) esimle asiri gergindik hastanedede kimseler yoktu iceri girdigimizde verdigim cevaplardan sonra soyismin kadar kabadayisin masallh dedi muayene etti hersey istediğim gibi ben rahim filmine gerek duymuyorum sen bilirsin dedi esimdende haftaya sperm ornegi istedi bende kan verdim yalnızca fiyatlar konusunu anlayamadik parça parcami vericez die bidahaki gitmemizde sorucaz artikk.
Canim merh. Yumurtalarini toplayacagi gun parayi hemen aliyorlar kredi kartina 6 taksitte yapiliyor.

Canım naptin?

Her ay bi mazeretim cikti eylulden bu yana deha ve co enzim iciyorum
Bir iki gune kadar regli olacam bu ay cok hazir hissediyorum.
Bismillah deyip hayirlisiyla basliyacagiz.

Her ay bi mazeretim cikti eylulden bu yana deha ve co enzim iciyorum
Bir iki gune kadar regli olacam bu ay cok hazir hissediyorum.
Bismillah deyip hayirlisiyla basliyacagiz.
Hadi bakalım hayırlı olsun canım. Inşallah bu kez sorunsuz bir gebelik geçirip sağlıkla alırsın kucağına canım.

Inşallah canım. Senin de alalım güzel haberlerini inşallah. Haberdar et sende bizi. Sayfamızı tutalım.

kizlarr hayirli olsun tup yatoracakalrr insallahh olumlu sonuclarinizi burda duyariz bende okudukca mutlu oluyorum gogsen bey icin yazdim yoru.lar gercekten dogru onsanlari iyki tesvik etmisim dye...
gogsen beye insallah ikozlerimizle ziyarete gidecegizz..insallahh sizlerde ikiz denk gelirr

kizl

X