Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Ben bu ay tekrar başlıyorum bi değerim yükseldıği için transferim olmadı 2 yumurtam donduruldu şimdi birkaç güne regl olucam o zaman tekrar başlicaz bklm ilk 122 tl ödedim sonra ödeme yapmadım 10 günü geçince ilk müyayeneden sonra 75 tl öďüyorsunuz ben memnunum inşallah Rabbim burayı bize vesile kılar

TÜP BEBEKMİ DENİYOSUN CANIM SEN. DOKTORDA BİZE AŞILAMA ÖNERDİ AMA NEYE NASIL BAŞLIYACAĞIMIZI HİÇ BİLMİYORUM

Arkadaş bana yardimcı olabilir misiniz simdi ben göğşen hocaya gittim ultrasonda tek tüp hasarlı gibi dedi hsg istedi onu cektireceğim , ama daha sonra maddi sıkıntım var devam edip etmemekte tereddütlüyüm biraz acaba işlemler ne kadar bilgisi olan yazabilir mi aşılama ,tüp bebek. Devlet hastahanesi ücretsiz mi aşılama yapar bi fiyatlar hakkında yazabilirmisiniz giden arkadaşlar lütfen

Rahim filmi başkentte ne kadar bilmiyorum ama aşilama ortalama 1000tl tüp bebek 5bin civari oluyo kullandigin ilac dozuna göre ilac parasi artar ya da azalir aşilamanin ilaclari daha ucuz tup bebek ilaclari 1500civari tutuyo. Rapor cikarsa ilac parasini ödüyosun sonra eczaneden aliyosun bi kismini o da 500lira civari falan bin lira en az ilac icin cebinden cikiyo. Devlette aşilama icin toplamda 100 200gibi bi ücret ödüyosun tup bebek konusu devlette nasil onu bilmiyorum. Ama devlet hastanesi prosedür izliyo önce hap ile aşilama yapiyo tutma ihtimali cok az oluyo.

TÜP BEBEKMİ DENİYOSUN CANIM SEN. DOKTORDA BİZE AŞILAMA ÖNERDİ AMA NEYE NASIL BAŞLIYACAĞIMIZI HİÇ BİLMİYORUM
Adetinin 2.gunu gidiyorsun canm gerisini yönlendiriyorlar zaten bize tüp bebek uygulanacak bklm hayirlisi

Merhabalar kızlar. Öncelikle rabbim hepimizin dualarini kabul etsin Bende allah izin verirse haftaya randevum var tedaviye başlayacağım .sebepsiz infertilite denildi 4 aşilama oldum zübeyde hanımda ama olmadi. randevu dan itibaren aşamaları anlatabilir misiniz tüp bebekte en fazla kaç embriyo yerleştiriliyor Yardımcı olursanız çok mutlu olurum

Bende ilk görüşmeyi yaptım cok şükür.. adetin ikinci günü işlemlere baslanacak raporda çıkıyor bana..gogsen bey gerçekten çok güzel insanmış muayene ederken stresli olduğumu farkedip benimle sohbet etti..yanliz arkadaşlar benim adetim hafta gecikti gebelikle alakası yok ama adetimin gelmesi icin ne yapabilirim yada kendiliğinden gelse daha mi iyi olur bilen varsa yazabilirmi
Merhabalar hayirli olur insallh rapor şartlari neler yardimci olurmusunuz bende haftaya başlıyorum ins

Kullanilan ilaclarin hepsi hormon oldugu için çift çizgiyi gösterebiliyo inşallah ilac kaynakli degildir o çizgiler ama en dogru sonuc kan testi. Allahim hayirlisiyla nasip etsin isteyen herkese inşallah.

Kızlar,göğşen bey mi?hulusi bey mi? Yorumları okudum.kararsízım.E2 yüksek çıkıyor ve rezerv azlığı var bende.

Kızlar,göğşen bey mi?hulusi bey mi? Yorumları okudum.kararsízım.E2 yüksek çıkıyor ve rezerv azlığı var bende.

Ikisi de alaninda uzman hulusi beyin daha cok hastasi var yani daha yogun ben göğşen bey in hastasiyim kesinlikle tavsiye ederim verecek olan rabbim bize onu vesile kıldı insallah size de faydasi dokunur.

Çok teşekkür ederim.inşallah.Ben ankara da yasamiyorum.bu ay içinde randevu alıp ben de gideyim o zaman.umut işte.Rabbim umudumuzu boşa çıkarmasın

X