Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Tedavisi devam eden arkadaşlar ne durumdasınız bizimlede paylaşirsaniz

merhaba transfer oldun mu?
bana da cuma yazmılar kağıda dün yumurtalarım toplandı haber bekliyorum bugün arayacaklarmış...
sende kaç yumurta toplanmıştı
Canim hayirli olsun. Zor aşamayı gecmissin. İcini ferah tut. 13.00'ten sonra ariyorlar. 5 tane toplandi. 3'u dollendi. 2' si transfer edildi. Beklemedeyim.

Canim hayirli olsun. Zor aşamayı gecmissin. İcini ferah tut. 13.00'ten sonra ariyorlar. 5 tane toplandi. 3'u dollendi. 2' si transfer edildi. Beklemedeyim.
bende yedi toplandı bakalım ne diyecekler rüyamd akötü kötü şeyler gördüm,
kaç gün önce oldu transferin,
çalışıyormuusn normalde rapor veridler mi transfer sonrası

Fsh'in kac? Daha once boyle bir sey duymadim. Tedaviye baslarsin. Fsh yumurta olusumunu belirliyor. Olusursa devam edersin. Burada hic yumurtasi olmadan ilacla yumurtasi olusan ornekler de var. Ayrica Baskent devlet hastenesi degil ki? Bu arada fsh icin hayit tohumunu arastir.

Kizlar göğşen hocaya gittim sağolsun ilgilendi memnum kaldım bende sağ tüp tıkalı yada hasarlı gibi olabilir dedi ultrasonda ,olmayadabilir ama ben öyle tahmin ediyorum dedi rahim filmi ile kesinleşir dedi, bugüne kadar kaç kere gittim ultrasonla kaç kere bakildi kimse böyle birsey dememişti, ilaçlı rahim filmi istedi kan istedi eşimden yıkamalı sperm örneği istedi bakalım ondan da korkuyorum zor mu rahim filmi arkadaşlar aneztezili mi cektirsem diyorum, bide diyelimki sağ tüp tıkalı çıktı nasıl bi yol izlenir bende tüp bebek mi olur hemen

Fsh'in kac? Daha once boyle bir sey duymadim. Tedaviye baslarsin. Fsh yumurta olusumunu belirliyor. Olusursa devam edersin. Burada hic yumurtasi olmadan ilacla yumurtasi olusan ornekler de var. Ayrica Baskent devlet hastenesi degil ki? Bu arada fsh icin hayit tohumunu arastir.
Fsh yüksek olunca tedaviye almiyorlar. Adette görmüyorsun doğal. Hayit tohumu 5 ay boyunca içtim.Göğsen hoca ile Hulusi hocanın tavrını merak ettim yumrta hiç yokken fsh yüksek ken ilgileniyorlarmi yoksa git mi diyorlar?

Fsh yüksek olunca tedaviye almiyorlar. Adette görmüyorsun doğal. Hayit tohumu 5 ay boyunca içtim.Göğsen hoca ile Hulusi hocanın tavrını merak ettim yumrta hiç yokken fsh yüksek ken ilgileniyorlarmi yoksa git mi diyorlar?
Yanlis bilgi vermek istemem, git diyeceklerini zannetmiyorum. Hayit ise yaramadi mi?

selam kızlar göğşen hocaya nasıl randevu alınıyor ne zamana veriyolar? ben hiç gitmedim rahim filmini çektirip direk gitsem olurmu ona?

selam kızlar göğşen hocaya nasıl randevu alınıyor ne zamana veriyolar? ben hiç gitmedim rahim filmini çektirip direk gitsem olurmu ona?
İlk görüşmeye randevusuz sabahtan git sonrasına göğüşen hoca gün veriyor bence ilk önce görüş sonrasına sonra karar verirsin

Arkadaş bana yardimcı olabilir misiniz simdi ben göğşen hocaya gittim ultrasonda tek tüp hasarlı gibi dedi hsg istedi onu cektireceğim , ama daha sonra maddi sıkıntım var devam edip etmemekte tereddütlüyüm biraz acaba işlemler ne kadar bilgisi olan yazabilir mi aşılama ,tüp bebek. Devlet hastahanesi ücretsiz mi aşılama yapar bi fiyatlar hakkında yazabilirmisiniz giden arkadaşlar lütfen

peki muayane ücretini biliyomusunuz? siz gidiyosanız memnunmusunuz
Ben bu ay tekrar başlıyorum bi değerim yükseldıği için transferim olmadı 2 yumurtam donduruldu şimdi birkaç güne regl olucam o zaman tekrar başlicaz bklm ilk 122 tl ödedim sonra ödeme yapmadım 10 günü geçince ilk müyayeneden sonra 75 tl öďüyorsunuz ben memnunum inşallah Rabbim burayı bize vesile kılar

Arkadaş bana yardimcı olabilir misiniz simdi ben göğşen hocaya gittim ultrasonda tek tüp hasarlı gibi dedi hsg istedi onu cektireceğim , ama daha sonra maddi sıkıntım var devam edip etmemekte tereddütlüyüm biraz acaba işlemler ne kadar bilgisi olan yazabilir mi aşılama ,tüp bebek. Devlet hastahanesi ücretsiz mi aşılama yapar bi fiyatlar hakkında yazabilirmisiniz giden arkadaşlar lütfen
İlk bebek için ise devlet herseyini karşılıyor devlet hastanesinde fakat çocuğun varsa herşey ücretli aşilamada tüp bebekte

X