Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Bende ilk görüşmeyi yaptım cok şükür.. adetin ikinci günü işlemlere baslanacak raporda çıkıyor bana..gogsen bey gerçekten çok güzel insanmış muayene ederken stresli olduğumu farkedip benimle sohbet etti..yanliz arkadaşlar benim adetim hafta gecikti gebelikle alakası yok ama adetimin gelmesi icin ne yapabilirim yada kendiliğinden gelse daha mi iyi olur bilen varsa yazabilirmi

Kizlar dun yumurta toplamam yapildi dun kanamam oldu biraz. Bugun hala kahverengi lekenlenmeler oluyor. Sorun olur mu? Persembe transferim var insallah.

Merhaba arkadaslar..Benim genelde tek yada en fazla 2 yumoşum oluyor.Gögsen bey benim gibi hastalara mini tüp yapıyrmu? Gecen ay istabulda tek yumurta gelisti opu yapildı ama kalitesiz çıkti..İstnbul uzak ve Ankarada dr arayısindayım..

Merhaba arkadaslar..Benim genelde tek yada en fazla 2 yumoşum oluyor.Gögsen bey benim gibi hastalara mini tüp yapıyrmu? Gecen ay istabulda tek yumurta gelisti opu yapildı ama kalitesiz çıkti..İstnbul uzak ve Ankarada dr arayısindayım..
Mini tüp nedir

Arkadaslar Göğsen ya da Hulusi bey erken menopoz hastalarına bakiyormu? Giden oldumu hiç? Fsh yüksek amh düşükken bi yardimci olun lütfen?

X