Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Merhaba herkese.
Ben de Göğşen Hoca'nin eski hastasiyim geçen hafta çocuklarimizi kucagimiza aldik. Hem tedavi sirasinda hem doğumda ve doğum sonrasinda çok destegini gördüm ne yapsam hakkini ödeyemem Allah ondan razi olsun. Hemşiremiz de çok tatli birisi Özlem Hanim da her zaman çok yapici oldu her ihtiyacim oldugunda yanimdaydi ikisi de haklarini hicbir sekilde ödeyemem.
Rabbim isteyen herkesin kucagini doldursun hayirlisiyla tez vakitte insallah.

Ben devlet hastanesinde anestezi almadan yaptirmiştim işlemden önce arveles mi öyle bi agri kesici içmem söylenmişti aldim ilaci belki psikolojik rahatlama da sağladiği için bilmiyorum iğne batmasi kadar bi aci bile hissetmeden ciktm işlemden. Içini ferah tut canim her bünye farkli ve vücut ona göre tepki veriyo. Insallah sen de hicbir acı hissetmeden atlatirsin. Allahim yardimcin olsun.
Desteginiz icin tesekkurler. Tam dediginiz gibi oldu. Hic hissetmedim. Rahim filmi cektirecek olanlar korkmasinlar...

Canim fsh in cok iyi. Ben de adetin 2. gunu baslayacagim insallah. 4-5 gun sonra gelecegim. İlaclarimi merak ediyorum. Adet oncesi vinelac basla dedi Gogsen Hoca. Folik asit. Sorularimizi whatsapptan sorabilir miyiz? Bin kere dusunuyorum soracagim zaman. Keske danisman olsa.
Sorun biraz geç veriyor ama sonuçta cvp alaniliyorsunuz

Canim fsh in cok iyi. Ben de adetin 2. gunu baslayacagim insallah. 4-5 gun sonra gelecegim. İlaclarimi merak ediyorum. Adet oncesi vinelac basla dedi Gogsen Hoca. Folik asit. Sorularimizi whatsapptan sorabilir miyiz? Bin kere dusunuyorum soracagim zaman. Keske danisman olsa.
Hoca bu testleri adetimin 5. Günüydü yaptırdı olur mu acaba daha önce başka doktor adetin 2. Günü yaptırmıştı
Acaba bu değerlerle neden yumurta görmedi

Hoca bu testleri adetimin 5. Günüydü yaptırdı olur mu acaba daha önce başka doktor adetin 2. Günü yaptırmıştı
Acaba bu değerlerle neden yumurta görmedi
Normalde 2. gun en dogru sonuc cikiyor. Ben de gecen ay gittigimde 5. Gun baktirdim. Ona gore yorumluyorlardir mutlaka. Sizinki belki ilaclarla olusacak. Arkadasimin bir yumurta olustu, dollendi, hamile. Umutlu olalim. Yukaridan emredilmisse size gelene kadar engellenemez. Bugunlerde bunu cok sık tekrar ediyorum.

Normalde 2. gun en dogru sonuc cikiyor. Ben de gecen ay gittigimde 5. Gun baktirdim. Ona gore yorumluyorlardir mutlaka. Sizinki belki ilaclarla olusacak. Arkadasimin bir yumurta olustu, dollendi, hamile. Umutlu olalim. Yukaridan emredilmisse size gelene kadar engellenemez. Bugunlerde bunu cok sık tekrar ediyorum.
Rabbim ol der ve olur ol diyenlerden olalım inşallah

Merhaba herkese.
Ben de Göğşen Hoca'nin eski hastasiyim geçen hafta çocuklarimizi kucagimiza aldik. Hem tedavi sirasinda hem doğumda ve doğum sonrasinda çok destegini gördüm ne yapsam hakkini ödeyemem Allah ondan razi olsun. Hemşiremiz de çok tatli birisi Özlem Hanim da her zaman çok yapici oldu her ihtiyacim oldugunda yanimdaydi ikisi de haklarini hicbir sekilde ödeyemem.
Rabbim isteyen herkesin kucagini doldursun hayirlisiyla tez vakitte insallah.
aaaa doğurdun mu canım. maşallah .allah analı babalı büyütsün gözün aydıııııııınnn :))))

Bende bugün gittim sabah kontrole erken gittim kimse olmaz diye ama oooo dolu içerisi jet hızıyla kan verdim kontrol oldu hemen allahtan sonrasında çıktım hemen durum iyiye gidiyor bu e2 değeri katlanarak mı gitmesi gerekiyor tedavide e2 ne demek

Bende bugün gittim sabah kontrole erken gittim kimse olmaz diye ama oooo dolu içerisi jet hızıyla kan verdim kontrol oldu hemen allahtan sonrasında çıktım hemen durum iyiye gidiyor bu e2 değeri katlanarak mı gitmesi gerekiyor tedavide e2 ne demek
yumurtalarının büyüdüğü anlamına geliyor bildiģim kadarıyla hadi inşallah o yumuşlar bebiş olur

Merhaba arkadaşlar bende bu ay adet olunca Hulusi hocada tüp bebek yaptıracağım inşallah bir aksilik çıkmazsa sadece tek sorun şimdilik çok yoğunlar galiba tele bile bakmıyorlar randevu bile alamadım ön görüşme için

Merhaba arkadaşlar araniza yeni katıldım reglime bi kaç gun var bekliyorum bende tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum gog şen hocayı bana bir hemşire arkadaşım tavsiye etti umarım hayırlı olur hersey..allah hepimizin emeğini boşa çıkarmasın bu süreçte kafanızdaki soru işaretlerine yardımcı olacak tecrübeli arkadaşlar olursa çok mutlu olurum

X