Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Adige_ Adige_ canim neler yaptin yumurta gelişimi nasilmiş ilaç dozunu değiştirdi mi göğşen bey?

N nerdeyim neden tüpe geçemediniz ki sorun nedir?
Önce aşı yapalım dedi , bu ay aşılama olacaktı ama başka ev deki sorunlar yüzünden başlayamadık gidemedik ilaç başlayacağı gün ... bana histereskopi yaptı , bakalım artık önümüzdeki ay neler olacak

Önce aşı yapalım dedi , bu ay aşılama olacaktı ama başka ev deki sorunlar yüzünden başlayamadık gidemedik ilaç başlayacağı gün ... bana histereskopi yaptı , bakalım artık önümüzdeki ay neler olacak

Hiç kafana takma vardir bunda da bi hayir Allahtan geliyo sonuçta. Biz tüp bebege başladiğimizda kişti kontrole gideceğim yollar kapanmiş kardan vasita bulamiyorum falan hele ki transferin önceki günü kaza yaptik kazali arabayla transfere gittik falan ama nasip böyleymiş o zorluklari aştik şimdi güzelliğini yaşiyoruz. Rabbim size de nasip etsin hayirlisiyla. Gönlünü ferah tut olacak allahin izniyle.

Hiç kafana takma vardir bunda da bi hayir Allahtan geliyo sonuçta. Biz tüp bebege başladiğimizda kişti kontrole gideceğim yollar kapanmiş kardan vasita bulamiyorum falan hele ki transferin önceki günü kaza yaptik kazali arabayla transfere gittik falan ama nasip böyleymiş o zorluklari aştik şimdi güzelliğini yaşiyoruz. Rabbim size de nasip etsin hayirlisiyla. Gönlünü ferah tut olacak allahin izniyle.
E2 değerim 5. Gün 525 çıktı. Aynı doz da ilaç lara devam. Ama yarın bi daha cagirdi. Yumurtalar 5 6 tane 10mm 9mm 8mm lik var. 3. Gün 165 olan değer 5. Gün 525 oldu. Galiba yarın yine onun için çağırdı. Yarın ki tahlili sonucuna göre çatlama önleyici iğne yazabilirmis

E2 değerim 5. Gün 525 çıktı. Aynı doz da ilaç lara devam. Ama yarın bi daha cagirdi. Yumurtalar 5 6 tane 10mm 9mm 8mm lik var. 3. Gün 165 olan değer 5. Gün 525 oldu. Galiba yarın yine onun için çağırdı. Yarın ki tahlili sonucuna göre çatlama önleyici iğne yazabilirmis

Hadi hayirlisi olsun inşallah güzel sonuçlarini haberlerini aliriz.
N nerdeyim senden de iyi haberler bekliyorum allahin izniyle.

İyi akşamlar hanımlar yarın bende göğüşen beye gidiyorum ilk defa gidiyorum inşallah güzel haberlerle dönerim ve biran önce tedaviye başlarım dualarıniza benide ekleyin

Aranizda tedavisi devam eden kimse yokmu arkadaşlar nasıl gidiyor tedavileriniz...

Benim tedavim kaldı bu ay catlamayan bi yumurtam vardı o kistlesebilur dedi göğüşen bey haftaya salı tekrar gidicem yumurta çatlaması için iğne yapıcaklar bklm bende durumlar böyle bu arada ç.tesi gittim işte en son pozitif sonuç alan iki arkadaş vardı çok mutlu oldum darısı biz bekleyenlere...

Merhaba herkese.
Ben buraya yaziyorum ki okuyanlara umut olsun diye. Devlet hastanesinde çok rezil ve pis ortamlarda başkalariyla yan yana durumlarda 3aşilama geçirdim. Tabi tahlil zamanlarini rezillik içindeki rahim filmi işlemini yumurta takip işlemlerini de devlet hastanesinde yaşadim. her hastane ayni degildir ama benim gittiğim yer kirliydi ve asla mahremiyete önem verilmiyodu. Sonra başkent hastanesine gitmeye başladim öncelikle polip işlemi geçirdm devlet hastanesinde varligindan bile haberim yoktu. 2aşilama ve 2tüp bebek yaşadim orada. Yani toplamda 5aşilama 2tüp bebek işlemi sonunda 2.tüp bebek denemesinde başarili olduk çok şükür. Simdi 29.haftadayiz.
Geçen gün hastaneye gittiğimde göğşen bey sen bana güvendin olumsuz olduktan sonra 2.tüp bebek denemesini yapmak cesaret ister dedi.
Ben gerçekten göğşen beye çok güvendim allaha siğindim başka bi doktora gidip tekrar hikayemi anlatmak istemedm beni bilen bi doktora teslim oldum ve sonunda oldu. Umudunuzu kaybetmeyin Rabbim o kadar büyük ki olmaz dediğiniz anda bi mucize oluyo buna inanin.

Arkadaşlar bende burada yaptırmayı düşünüyorum raporsuz olacak toplamda ilaçlarla beraber ücret ne kadar tutuyor

Arkadaşlar bende burada yaptırmayı düşünüyorum raporsuz olacak toplamda ilaçlarla beraber ücret ne kadar tutuyor
canım ilaç siz 4500 tutuyor 1500 falan tutar ilaçlarda tahminen Allah kolaylık versin inşallah bende orda devam ediyorum tedavime

Randevu nasıl alınıyor hemen gün alabiliyor muyuz ön görüşme için adet dönemi dışında gitsek olur mu

Randevu nasıl alınıyor hemen gün alabiliyor muyuz ön görüşme için adet dönemi dışında gitsek olur mu

203 03 00numaradan randevu alabilirsin.
Doktorun boş durumuna göre randevu veriliyo. Göğşen bey temmuz sonuna kadar izinli diye biliyorum. Ön görüşme için istediğin zamanda gidebilirsin duruma göre regl döneminde çağiriyolar tekrar. Insallah güzel haberlerini aliriz.

203 03 00numaradan randevu alabilirsin.
Doktorun boş durumuna göre randevu veriliyo. Göğşen bey temmuz sonuna kadar izinli diye biliyorum. Ön görüşme için istediğin zamanda gidebilirsin duruma göre regl döneminde çağiriyolar tekrar. Insallah güzel haberlerini aliriz.
Çok teşekkür ederim

X