Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Canım buara taşınacaklar inşallah taşınmadan yaptırırsın

Canim ben sali günü gittm hastaneye taşininca tüm hastalari arayip haber verecekler dedi ya da herkese mesaj gönderirler artik bahçelievlere gelin buradayiz diye haber vereceklermiş. Yeni yerlerinde tüm şartlari sağlayip o şekilde geçerler yoksa tibbi malzemeler cihazlar olmadan taşinma gibi ihtimalleri yok hastane sonuçta. Sen kafana takma insallah her sey güzel olur.:))

Bu arada ne zamandir bakamiyodum foruma aramiza yeni hamişler katilmiş gittikçe çoğaliyoruz sevindirici haberler bunlar.
Rabbim isteyen herkese hayirlisiyla nasip etsin.amin.
Moral çok önemli anne kendini ne kadar iyi hissederse bebişlerin bize tutunma şansi o kadar yüksek.biz kadiniz ana olacağiz allahin izniyle bizden güçlüsü olamaz.güçlü ve mutlu anne sağlikli evlatlar yetiştirir.
Hepimiz güzeliz, hepimiz çiçeğiz.
Hayirli bol duali cumalarimiz olsun.

canım selamlar hayırlısı olur umarım , bende buradaki yorumlar üzerine gittim hocaya ve o kadar memnun kaldım ki anlatamam... çok seviyorum kendisini herşeyden öte iyi bir arkadaş ve iyi bir hoca emin ol çok sağduyu bir hocadır... çok dikkatli ve kendinden emin çok seviyorum kendisini iyiki tanımışım... bizde tedavi sürecine mart ayında başladık histeroskopi oldum bir düşüğüm var ve tekrar ikinci histeroskopi olduktan sonra iki aylık dinlenme sürecine gireceğiz.. temmuzda tüp bebeğe başlıyacağız kısmetse hoca ne diyor sa yapıyorum saolsun.. hiç pişman olmayacaksın emin ol

canım selamlar hayırlısı olur umarım , bende buradaki yorumlar üzerine gittim hocaya ve o kadar memnun kaldım ki anlatamam... çok seviyorum kendisini herşeyden öte iyi bir arkadaş ve iyi bir hoca emin ol çok sağduyu bir hocadır... çok dikkatli ve kendinden emin çok seviyorum kendisini iyiki tanımışım... bizde tedavi sürecine mart ayında başladık histeroskopi oldum bir düşüğüm var ve tekrar ikinci histeroskopi olduktan sonra iki aylık dinlenme sürecine gireceğiz.. temmuzda tüp bebeğe başlıyacağız kısmetse hoca ne diyor sa yapıyorum saolsun.. hiç pişman olmayacaksın emin ol

Çok teşekkür ederim hepinize chp ların iş için bizde haziran temmuz gibi düşünüyoruz sadece nerde yaptiracağimiza karar veremiyorum sayenizde şimdi netleşti inşallah gerek kalmaz ama 3 yıl olucak ikinci bebek için ugraştığimiza olmayınca olmuyor size tek tavsiyem inşallah hamile kalıp doğurunca hemen ikinciyide yapın sakın ama sakın ertelemeyi çok pişman olursunuz hele hele birde evladımız herkesin kardeşi var benim niye yok diyince dünya başınıza yıkılır şimdi inşallah Rabbim bu doktoru hepimize vesile kılsın ve hepimiz 2017 anneleri olalım inşallah....

Birde içinizde çikolata kistinden dolayı tüp bebek tedavisi gören varmı benim için çok önemli

merhaba
Belki birileri okur ve umudunu kaybetmez diye yazıyorum. 1.5 yıldır denedik ama olmadı, tavsiye üzerine Göğşen Hocaya gittik, ilk pek sevdiğim söylenemez ama sonra sonra tanıdım, alıştım sanırım. Amh değerim düşük çıktı. "tüp bebek yapmamız gerek"dedi, (o kadar üzüldüm ağladım ki). Hemen başladık tedaviye. 5 yumurta oluştu ve toplandı.toplama işleminde boyutları büyük olan yumurtaları topladılar yani. Ve sadece 1 tanesi döllendi o da gelişemedi. Kısmet değilmiş 2.ye artık dedik. Aradan zaman geçti toplanmadan kalan yumurta döllenmiş normal yolldan. Bugun hamile oldugunu öğrendim. Ve üzerinede adet oldum bide. Şiddetli bulantıdan dolayı hocayı arayınca hemen gebelik testi al dedi.
Yani diycem o ki hiç ummadığınız anda filizlenir yapraklar. İçinde bulunduğunuz duygusal çöküntüyü bende yaşadım cok iyi biliyorum. Göğşen hoca benim tüp bebeğimi yapmadı evet ama verdiği iğnelere vesile oldu. Göğşen hoca gidebileceğiniz güvenebileceğiniz bir hekim, bazen arkadas bazen çok yakın bazen çok uzak bir insan. Ben daha iyisi bulamadım eğer şuan hamilelik olmasaydı da yine Göğşen hoca ile devam edecektim zaten.
çok kalabalık şimdiden söylemesi beklemeye hazır olun.

Sizin adınıza cok sevındım sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inş .yasadıkkarınızın aynısı basıma geldi .iki tüp bebek yaptırdık amh dusuklıgunden kaynaklı olmadı .agustos da yapıldı ikinci tüp bebek negatif oldu ama Eylül'de doğal yoldan hamıle kaldım. Şimdi cok şükür 35 haftalığız inş sağlıkla alırım kucağıma .Allah bu yolda ki herkesin yüzünü güldürsün inş . Demem o ki umudunuzu hiç kaybetmeyin karamsarlığa kapılmayın mucadelenıze devam edin hiç bırakmayın .gögsen bey için pek fazla söyleyecek birseyım yok . Bıraz Yıldız'ın tutması Laz'ım heralde hasta ile yoksa iletişim sorunu yaşanıyor ne yazık ki.

kızlar selam
başkent'in yeni binasında tedaviye başlayan var mı acaba?
selamlar ben hocamızı ocak ayından beri tanıyorum ve çok sevdim gerçekten daha önce neden tanımamışım diye çok üzüldüm.. yeni binasına kontrole gittim çok güzel olmuş canım hocamız yine çok yoğun...:))) ne yalan söyliyim beklemeye değiyor ve ben o kadar mutlulukla gidiyorum ki yanına anlatamam.....

canım çok sevindim inan çok mutlu oldum hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. İmkansız denecek şey olmuş resmen :)

arkadaşlar merhaba bende tüp bebek tedavisi için ön görüşmeyi göğşen hoca yada hulusi hoca ile yapmayı düşünüyorum. hastanenin yenilenen yeri nasıl? teknoloji olarak da yenilendi mi acaba? bilgisi olan var mı?

Merhabalar bende Hulusi hoca ile gorusecegim. Tüp Bebek için ne kadar ücret verdiniz acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…