Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Selam herkese. Göğşen Bey'de tedavi olup gebe kalan arkadaşlar tetanos aşilarinizi yaptirdiniz mi?

cinko bana tetanos aşisi yaptirmaya gerek yok dedi Göğşen Bey, yine de sizlere de sormak istemiştim. Sağlik ocagina gebe kaydi yaptirmiştim oradan ariyorlar da aşi yaptirmaniz lazim diye onlara da doktorum gerek olmadigini söyledi yaptirmayacağim dedm aramazlar herhalde artik.:))

Adım kadar eminim ki gogsen h asla böyle bir şey demezzzzzz. .Ben 2 yili geckindir taniyorum kendisini ve turkiye nin 4 bir yanindan cooook hasta yonlendirdim.hatta beni arayip dedi ki"ismine cok kisi geliyor memnun olmayan varsa bana soyle gonullerini alayim,mahçup olma"demişti. ..Sanırım buradaki yorumları okuyor çünkü geçen gittiğimde bana dedi ki "maalesef herkesi memnun edemiyorum birisi demiş ki tüp de olmaz aşı da olmaz demişim ben.ben asla kimseye böyle bir şey demedim demem de nasıl böyle anliyor lar çok şaşırıyorum"dedi..belki amh 0 ise yaş çok ileri ise yani hiiiiic yumurtası yoksa bir bayanın ona demiş olabilir ki ona bile "her ay gel yine de bi bakalım belki bi yumurta buluruz "der.hele hele sperm problemine asssla demez çünkü tıbben 0 sperm olanların bile ameliyatla sperm buluma ihtimali var.4-5-6 ameliyat bile olsa 3-5 sperm bile olsa bulunabilir ki bu ihtimal varken asla demez .bizim de sperm problemdi ve onun yerleştirdi gi Embryo nasıl yerleştirme içime,g2belik te 40.haftaya girdim kızım hala çıkmak istemiyoooooooo:)))

sana sonuna kadar katılıyorum pitipity , Göğşen hoca böyle birşey demek ama şu var insanlara hayal kurdurmaz umutlansınlar istemez. Gönlü çok güzel bir insan. Gözünüz kapalı gidebileceğini birkadın doğumcu. Bana da geçen bahsetti bu yorumdan "ben böyle birşey demedim ne zaman demişim çok canım sıkıldı" dedi.

ben yine tekrarliyorum ben kendisinin hastasi degilim kendisiyle bir muhabbetimde yok ancak ben arkadasimin direk bana soylediklerini soyluyorum.
amavim bir insani karalamak degil ki zaten karalanacak kapasitede bir insan olsa prof olmaz di.
belki arkadasim hassasti bilmiyorum ama bana soylenenler bunlar

anlamadigim siz dr unuza gidip kadinlar klubunde ne yazdiginizi mi anlatiyorsunuz ? dr unuzla kadinlar klubunumu konusuyorsunuz

hastanenin yenilenen yerini ben cok begendim ama teknoloji icin bir sey diyemeyecegim cunku nerde hangi makina var bilemiyorum haliyle ama yeni yerlere cok şık pırıl pırıl bir hastane olmus

merhaba uzun suredir yazmamisim asilamam pozitifle sonuclandi 11 haftadir gebeyim allah insallah isteyen herkese nasip eder simdilik hala hulusi beyin takibindeyim yorumunuz hep aklimda bu sefer birakacak diye gidiyorum hep insallah birakmaz :))

anlamadigim siz dr unuza gidip kadinlar klubunde ne yazdiginizi mi anlatiyorsunuz ? dr unuzla kadinlar klubunumu konusuyorsunuz
Hayır tabiki sadece kim tavsiye etti şeklinde muhabbet başlayınca, kadınlar klubunden araştırdım genelde iyi yorumlar okudum birkaç kötü yorum dışında şeklinde gelişti.

Hayır tabiki sadece kim tavsiye etti şeklinde muhabbet başlayınca, kadınlar klubunden araştırdım genelde iyi yorumlar okudum birkaç kötü yorum dışında şeklinde gelişti.
anladım.
umarim iyi sonuclanir tedaviniz gecenlerde baska bir arkadasim tuple hamile kaldi gogsen beyde umarim sizde iyi sonuclar alirsiniz

anladım.
umarim iyi sonuclanir tedaviniz gecenlerde baska bir arkadasim tuple hamile kaldi gogsen beyde umarim sizde iyi sonuclar alirsiniz
Teşekkür ederim canım, simdi sana da sürekli bir cevap veriyormuşuz gibi oldu. Sanırım Göğşen hocanın hastaları çok seviyor kendisini :)

Teşekkür ederim canım, simdi sana da sürekli bir cevap veriyormuşuz gibi oldu. Sanırım Göğşen hocanın hastaları çok seviyor kendisini :)
yo hayir hic onemi yok sonucta bura bir fikir alisveris yeri on yargi eleme yeri
bugun biri burda benim dr um icin boyle demisti dese bende ayni seyi yaparim inanamam cunku soyledigine.
bizim onlarla aramizdaki bag cok farkli insan hayallerine kendini 1 adim daha yaklastiran insana herzaman minnet duyuyor.
kesinlikle savunmanizi cevaplarinizi yadirgamadim onemli olan dogrusunu bulmak bu yolda iyi bir dr la baslamak tek amac bu sonucta hepimiz icin

merhaba uzun suredir yazmamisim asilamam pozitifle sonuclandi 11 haftadir gebeyim allah insallah isteyen herkese nasip eder simdilik hala hulusi beyin takibindeyim yorumunuz hep aklimda bu sefer birakacak diye gidiyorum hep insallah birakmaz :))

Senin adina çok sevindm. Rabbim isteyen herkese hayirlisiyla evlat sevincini nasip etsin, hamişlere de sağlikla tamamina ermesini kucagimiza almayi nasip etsin. Ayni doktorla devam etmek çok güzel ve güven verici inşallah bizi birakmazlar.:))

Sen nasıl fıkrını söylüyorsan arkadaşlarla da fıkrını söylüyorlar. Ne zaman buraya olumsuz bırsey yazılsa hoca ile ilgılı siz her zaman hoca öyle demez dıyorsunuz bız yalan mı söylüyoruz anlamadığım o . Hoca iki dakıka benım tedavımle ilgılı bırsey konuşamıyorken sanınle nasıl böyle saatlerce uzun uzun sohbet edıyor bunu anlamış dağılım . Herkes yaşadığını anlatıyor. Olumsuz seyler yazan arkadaşlara demek ki sana gösterdıgı özen i göstermiyor .

bende bu eminliği cozemedim kesinlikle soylemez yorumlari okumus uzulmus bana sanki hasta degillerde sirf hoca oyle demez demek icin uye olmuslar gibi geldi oyuzden uzatmadim sizde cok takilmayin bence ben arkadaslarima soylediklerini biliyorum sizde bildiginizden eminseniz sorun yok demekki hoca oyle diyormus herkese eşit davranmıyormus zaten profile bakincada yorum yapilan 3 tane konu var 2 si gogsen hoca biride tup bebek ilaci satiyorum sanki sirf ilac ve gogsen hoca demek icin gelmisler

cinko hanimda bu memnuniyete ragmen 5 mayıs da baska bir dr la gorusmus mesela insan bukadar memnun oldugu bir dr dan baskasina neden gider bunada anlam veremedim mesela

Halısın aslında bende ilk zamanlar çok çatıştım kendi içimde, öyle böyle demek doğru olmaz farklı bir tarzı var bence. Herkese aynı samimiyeti göstermiyor olabilir ama tedavi açısından eşit davrandığına eminim böyle bir ayrım yaptığını düşünmüyorum.

cinko hanimda bu memnuniyete ragmen 5 mayıs da baska bir dr la gorusmus mesela insan bukadar memnun oldugu bir dr dan baskasina neden gider bunada anlam veremedim mesela
Tamda şimdi cevap yazmıştım. İlk başta pek anlaşamadık evet başka doktora gitmeyi düşündüm gittimde hatta. Ama sonra tarzını anladım oda beni anladı devam ettik. Yani ben yalan bişey söylemiyorum ne ise onu söylüyorum gerçekten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…