Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Kızlar Göğşen hoca bitane gercekten. Bugun yumurta toplamadan sonra geldi yanıma elimi tuttu, "üzülme inşallah güzel olacak, sen cok güçlüsün bu kadar şeye rağmen". Birkez daha iyki Göğşen Hocaya gitmişim dedim 3>

Kızlar Göğşen hoca bitane gercekten. Bugun yumurta toplamadan sonra geldi yanıma elimi tuttu, "üzülme inşallah güzel olacak, sen cok güçlüsün bu kadar şeye rağmen". Birkez daha iyki Göğşen Hocaya gitmişim dedim 3>
Canım hayırlı olsun tedavin inşallah kavusursun yavruna.gogsen hocada vesile olur. Doktor konusunda çok şanslıyız gerçekten.

canım bir kaç bişey sormak istiyorum sana.
Kaç yumurta toplandı kaçıncı günde ve kaç mm?
tranfer ne zaman yapıldı ve ne kadar beklmen gerekiyor?
5 yumurta toplandı kaç mm olduklarını bilmiyorum. 2 tanesi üçüncü güne geldi biri 8 hücreliydi biri 7 transferden sonra yarım saat kadar kalkmıyorsun sonra evde de 3 gün istirahat etmemi söyledi doktor ben 5 gün yattım sonraki bir haftada iş filan yapmadım ama yatmadım da gezdim filan dikkatlice rapor almıştım zaten. transferden 12 gün sonra test yap diyorlar ben 10. günü yaptım pozitifi gördüm keseyi de gördük çok şükür...

kızlar bende size bir şeyler sorucam. şimdi bizim kesemiz göründü inşallah kalp atışlarınıda duyarız. ondan sonra Allah izin verirde herşey yolunda giderse doğum takibimle ilgili göğşen hocaya gidip gitmemek konusunda kararsızlıklarım var. Aslında göğşen hocayı çok seviyorum ve çok memnunum ama hastane koşulları ve doktorun yoğunluğu ile ilgili tereddütlerim var. doktor yoğunluktan dolayı sezeryan yapıyor filan diyenler olmuş. bu konuda tecrübeleri olan arkadaşlar varsa ve benimle paylaşırsa çok sevinirim. istediğiniz zaman doktora ulaşabildiniz mi nasıl gelişti herşey cevaplarınızı bekliyorum...

5 yumurta toplandı kaç mm olduklarını bilmiyorum. 2 tanesi üçüncü güne geldi biri 8 hücreliydi biri 7 transferden sonra yarım saat kadar kalkmıyorsun sonra evde de 3 gün istirahat etmemi söyledi doktor ben 5 gün yattım sonraki bir haftada iş filan yapmadım ama yatmadım da gezdim filan dikkatlice rapor almıştım zaten. transferden 12 gün sonra test yap diyorlar ben 10. günü yaptım pozitifi gördüm keseyi de gördük çok şükür...
Sagol canım 5 yumurta dan 1tane döllenmiş sadece dua edin lütfen :KK43:

Canım bide 5 yumurtanın hepsi mi döllendi acaba?

yok 4 tanesi döllendi 2 si geldi 3. güne bende yumurta problemi var cnm çok şükürkü iki embryom oluştu diye çok sevindik. senden kaç tane toplandı ne zaman transferin?
Canım 5 toplandı 1 tane döllenmiş aradılar. Ama gelişir mi bilmiyorum, bugun döllenmiş eğer gelişirse Çarşamba tranfermiş. Cok moralim bozuldu 1 tane cok az şansım cok düşük :KK43:

Canım 5 toplandı 1 tane döllenmiş aradılar. Ama gelişir mi bilmiyorum, bugun döllenmiş eğer gelişirse Çarşamba tranfermiş. Cok moralim bozuldu 1 tane cok az şansım cok düşük :KK43:
gelişir inşallah canım benide aradıklarında 2 tanesi döllendi demişlerdi ikisi de geldi 3. güne takma kafanı benimde ilk seferde bir tane oluşmuştu. olacaksa bir taneden olacak öyle düşün. inşallah olur, tutunur moralini yüksek tut

gelişir inşallah canım benide aradıklarında 2 tanesi döllendi demişlerdi ikisi de geldi 3. güne takma kafanı benimde ilk seferde bir tane oluşmuştu. olacaksa bir taneden olacak öyle düşün. inşallah olur, tutunur moralini yüksek tut
Sagol canım destegin için, inşallah 3.güne gelir tek embriyom

Kızlar bişey sorcam benim yumurta bugun döllenmiş ya illa 3.güne gelmesi mi gerek yarın neden transfer yapılmıyor ?

Iyi akşamlar arkadaşlar bende tüp bebek tedavisi yoluna gidiyorum ve bu konu ile ilgili hiççbir bilgim yok size sorum şu olacak Göğsüne hoca nasıl biri hastanenin teknolojisi nasıl tedavi süreci tahmini ne kadar sürer ve toplamda kaça maal olur ücret olarak ne olur sorularıma cevap verin şimdi sen teşekkürler

Iyi akşamlar arkadaşlar bende tüp bebek tedavisi yoluna gidiyorum ve bu konu ile ilgili hiççbir bilgim yok size sorum şu olacak Göğsüne hoca nasıl biri hastanenin teknolojisi nasıl tedavi süreci tahmini ne kadar sürer ve toplamda kaça maal olur ücret olarak ne olur sorularıma cevap verin şimdi sen teşekkürler
Canım merhaba
Ben tesadüf üzerine gittim Göğşen hocaya, ilk başta pek anlayadım nasıl biri oldugunu hatta bırakmayı bile düşündüm ama sonra ne kadar düzgün ve doğru bir hekim oldugunu anladım ve çok sevdim.

Burda yazan iki olumsuz yoruma sakın aldanma önce biraz soguk gibi ama özünde cok iyi bir hekim.ben henüz tam sonuç alamadım ama Göğşen hoca yı bırakmayı düşünmüyorum.Birgün olumlu sonuç alacagımıza inanıyorum çünkü:KK43:

Ne gerekiyorsa onu yapıyor, asla para peşinde değil buna inan. Raporlı 3000 raporsuz 4400 ve ilaçlar var 1000küsür. Muayene ücreti 122.

Canım merhaba
Ben tesadüf üzerine gittim Göğşen hocaya, ilk başta pek anlayadım nasıl biri oldugunu hatta bırakmayı bile düşündüm ama sonra ne kadar düzgün ve doğru bir hekim oldugunu anladım ve çok sevdim.

Burda yazan iki olumsuz yoruma sakın aldanma önce biraz soguk gibi ama özünde cok iyi bir hekim.ben henüz tam sonuç alamadım ama Göğşen hoca yı bırakmayı düşünmüyorum.Birgün olumlu sonuç alacagımıza inanıyorum çünkü:KK43:

Ne gerekiyorsa onu yapıyor, asla para peşinde değil buna inan. Raporlı 3000 raporsuz 4400 ve ilaçlar var 1000küsür. Muayene ücreti 122.
canımmm Allah ne murdain varsa versin inan çok bir bilgim yok bu süreç ile ilgili cokta korkuyorum çikolata kisti var bende eşimdede sperm hızı düşüklülüğü var gerçekten cavabin için çok dahil Rabbim ikiz ikiz bebişler nasip etsin tez zamanda randevulu gidebiliyormuyuz birde adresi tam nerede ve ulaşim numarasi varmi çokkk sağol

canımmm Allah ne murdain varsa versin inan çok bir bilgim yok bu süreç ile ilgili cokta korkuyorum çikolata kisti var bende eşimdede sperm hızı düşüklülüğü var gerçekten cavabin için çok dahil Rabbim ikiz ikiz bebişler nasip etsin tez zamanda randevulu gidebiliyormuyuz birde adresi tam nerede ve ulaşim numarasi varmi çokkk sağol
Maltepe metrosununun hemen Orda kubilay sokak.baskent üniversitesi kadin dogum hastanesi diye ararsan internette bulursun bütün bilgileri canım. Şimdiden hayırlı olsun tedavin. Güzel haberlerini okuruz inşallah

inşallah hepimiz güzel haberler alalım isteyen herkese nasip etsin Rabbim siz hamilemisiniz

Canım merhaba

canım ne yaptın merak ettim. gelişti mi yumurtan transferin oldu mu:dua:

Canım yumurta gelişim gösteremedi Göğşen hoca transfer etmedi bu yüzden:KK43:
üzüldüm canım ama takmamaya çalış kafana bundan sonrakinde göğşen hoca daha farklı uygular tedaviyi ve daha iyi sonuç alırsın inşallah. ve belki de transferden ve o kadar beklemeden sonra olumsuz sonuç olacağına böyle olması daha hayırlı olmuştur. yani vardır her işte bir hayır olmayacaksa böyle olmaması daha iyi bir bakıma da. bundan sonraki olcak insallah önemli olan sensin senin pozitif olman

X