Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Evetbenim rahim üstten basık y şeklinde yapalım demişti ben erteledim ama bunsabahnyine adet oldum bebiş yokkk artık olmam lazım sanırım yaşım da geçiyor , korkuyorum ben (( benim operatif kesinlikle anesteZili olacak ama ben anesteziden dr korkuyorum , zor oldu mu ? Ertesi gün işe gitmem gerek yaptırısam

Canim kişiden kişiye değişir tabi ama benimki zor olmadi 4gün kanamam oldu ama ağri sızı hissetmedm yalnizca o gün akşama kadar karnimda hafif bi agri oldu o kadar. Ben uyutmayin dayanirim dedm göğşen bey olmaz öyle şey dedi uyuttu. Anesteziye karşi duyarliysan bilemem tabi ama işlem korkulacak bişey degil. Bir de göğşen bey yapiyosa korkmaya hiç gerek yok.

Göğşen bey çok mu rahatlatıyor hastayı ben henüz tanıyamadım bir kere görüştük

Eğer hasta-doktor elektrigi tutarsa harika bi doktor. Bana işlem yapacagi gün ameliyathanede eliyle nabzima bakti kalbin biraz hizli atiyo dedi bi süre beni sakinleştirmek için konuştu ki o zamana kadar ben heyecanli oldugumun farkinda bile degildm. Ben biraz rahatladim sonrasinda işleme başladi. Bir şey yapilmasi lazim diyosa gercekten gerektigi için söylüyo.
Bana ilk aşilamayi yaptiktan sonra sonuç olumsuz olunca ben hic gitmedm aramadm da göğşen bey beni aradi nerdesin sen diye.ben özel hastane diye alacagi paraya bakar biri gider biri gelir mantigiyla yaklaşirlar diye düşünmüştm ama hiç öyle olmadi çok ilgileniyo ve gereksiz hicbir işlem yapmiyo. Ben kendi adima sonsuz güveniyorum Göğşen Bey'e.

Hastaya sadece şu igneyi yap şunu kullan diyip gonderen bi doktor değil. Hastayla ilgilenir psikolojisini anlar.arkadasimin yaptığı yorumlara da katılıyorum. Gerçekten çok güveniyorum bende gögsen beye

Göğşen hocanın başarısına yeteneğine eğitimine bişey diyemem ama hastalarıyla iletişim konusunda hasta ayırıyo ve iletişimde çok yetersiz kalıyo.bu hassas süreçte birde doktorun böyle davranması yıkıyo insanı.

Canım çok üzüldüm deneyimine.nasil hasta ayırıyor çok şaşırdım. Ben merkezde hangi hastasıyla konustuysam hepsi çok ilgili buluyor.sen ne yaşadın

Canım çok üzüldüm deneyimine.nasil hasta ayırıyor çok şaşırdım. Ben merkezde hangi hastasıyla konustuysam hepsi çok ilgili buluyor.sen ne yaşadın
En basitinden...soru sorduğumuz zaman suratı değişiyo...aradığımızda açmıyo...embriyo kalitesizse pek ilgilenmiyo...moral vermiyor...kararı hastaya bırakıyor...yanlış anlaşılmasın bizde abuk sabuk sorular sormuyoruz doktoru yormamak için elimizden geleni yapıyoruz...evet doktorunda işi hiç kolay değil..ama bu süreç çok hassas..bu şekilde davranmaması gerek...ya bir doktor herkesin çocuğu olmak zorunda değil dermi...20yıl uğraşıp çocuk yapan insanlar var.umut.ilgi.iletişim bu tedavide çok önemli

Tabiki haklısın tedavide moral çok çok önemli. Ama ben iki yıldır gidiyorum her seferinde dönmüştür aramalarıma. En umutsuz anımda destek olmuştur. Allah razı olsun gögsen beyden. Kaç tane arkadaşı da yönlendirdim hepsi memnun kaldı. Ama siz rahat edemediyseniz tabiki başka şekilde tedavi olmalısınız. Güven çok önemli çünkü. Inşallah isteğinize kavuşursunuz bir an önce.

Ondan diyorum ya hasta seçiyo diye...bazı hastalarına öz kızına davranır gibi davranıyo...herkese her doktor iyi gelmeyebilir tabi...allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin...

Bu arada siz 2 yıllık tedavi sürecinde 1 kez transfer oldunuz ondada hamilemi kaldınız...allah hayırlı sağlıklı çocuklarınıza kavuştursun sevindimm

Bu arada siz 2 yıllık tedavi sürecinde 1 kez transfer oldunuz ondada hamilemi kaldınız...allah hayırlı sağlıklı çocuklarınıza kavuştursun sevindimm
2 kez aşilama yapıldı canım negatif. Eşim ameliyat oldu.ilac tedavileri falan.ancak tüp bebek şimdiye nasip oldu.evet ilk tup bebek denememde oldu rabbime şükürler olsun.devamı gelir umarım.sizede sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim

Canm benim de 2 yılım geçti göğsen h ile coooook da hasta yönlendirdim. Şunu diyebilirim ki göğsen h zor hasta kolay hasta diye ikiye ayırır hastalarını ve zor olarak gördüklerine çok umut vermez.hatta daha geçen 3 olumsuz tüp bebek yaptıran bir arkadaşa "seni boşa oyalamislar senin çocuğun olmaz çok üzgünüm ama ben seni umutlandirip tüp bebek e başlayamam ama yine de her ay gel yumurta görürsek başlarız ama umudum yok "demiş. Bunu derken gözleri dolmuş...bu arkadaş bile ben göğsen h yi asla bırakmam diyor duyduklarına rağmen. Bana gelince ...Bizim ciddi bir sorunumuz yoktu 3.denemede göğsen h da yaptırdık bana hep "sen kolay hastasın muhakkak bir gün gebe kalacaksin"derdi ama buna rağmen tüp bebek sonucu beklerken bana hep "temkinli olalım her şeye kendimizi hazırlayalım her şey olabilir "dedi hep...çok şükür tuttu ve keseyi gördüğümüz zaman çocuklar gibi sevindi.ben de ona bi ara "acaba evlatlik mi alsak ?"diye sormuştum ki ciddi ciddi düşünüyorduk hatta araştırmaya başlamıştık.bana da demişti olabilir bence ,herkes kendi doğurmak zorunda değil demişti...ki ben gayet sağlıklıyım hatta normalden fazla yumurta m var ve yaşım da genç..Ama bana bunu söylemesi beni kötü etkilemedi çünkü o kadar büyük bir güvenim ve sevgim var ki odasına zorrrrla astirdigim siirimin sonunda da yazdığım gibi 100 olumsuz sonuç da alsam yine ona giderim:)))

Canım çok güzel yazmışsın ellerine sağlık. Bu sayfayı okuyup bir iki kisinin olumsuz yorumlarından dolayı insanların gögsen hoca gibi doktordan vazgeçmeleri zaten mümkün değil. Ancak tanımayan arkadaşlar için yanlış yönlendirme oluyor. Ben bu sitedeki yorumlardan dolayı gitmiştim çünkü gögsen beye. O harika bi insan ve gerçekten tecrübeli ve başarılı bi doktor. Rabbim ondan razı olsun.

Doktor-hasta elektrigi dedigim şey tam da buydu işte. Tamam doktor hasta ayirmamali ama o da insan olmayinca olmuyo. 1seneyi aşkin zamandir taniyorum göğşen beyi ben hastaneye gitmeyince nerdesin sen gel bakalim diye aradi yapilacak operasyonlarda beni anladi dinledi çok şükür 7.haftayi dolduruyoruz dogacak yavrumla. Rabbim isteyen herkese nasip etsin zor bi süreç hasta olarak düşünüyorum ben 1kişiyim doktor benim sorunumla ilgilensin ama doktor olsam ayni dertten mustarip bin kişi var kaça bölüneyim derim heralde ben de. Allah herkesi kendini anlayan doktorla karşilaştirsin.amin.

Bende zor hastayım..hoca zaten kendi söyledi hatta zor hasta daha önemli dedi.neyse anlatcak çok şey varda boşver...amacım doktoru kötülemek değil zaten en başta dedim hoanın yeteneği ve bilgisine diyecek bişey yok diye..benim eleştirim hastaya olan ilgisi iletişimi...hangi doktor olursa olsun farketmez çocuğu veren rabbim inşallah hepimize verir en yakın zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…