Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Canım benim 15 16 mm olunca catlatma ignesi veriyordu. Iki yumurtam oldu iki aşilamada da. Bana da deneyelim demişti denedik tup bebek raporlu yapildi asilamalardan dolayi.sans dusuk ama olanlarda var sonuçta. güzel sonuçlar alırsın insallah

Amin canim insallah. Ben de denemek istedim dedigin gibi az da olsa ihtimal nasip kismet. Bana ilk gorusmede yaklasik 10 gun igne kullanicaz dedi ama daha ignenin dorduncu gunu 12mm yum buyuk degil mi sence? 10 gun igne olacaksam haftaya carsamba falan olur asilama diye dusunmustum ama 15 16mm de yaparsa belki pazartesi olur oyleyse asilama.

Canım genel bi süre 10 gün. Kişiye göre değişiyor süre. Önemli olan sonuç hayırlı haberlerini alırız inşallah

Canım genel bi süre 10 gün. Kişiye göre değişiyor süre. Önemli olan sonuç hayırlı haberlerini alırız inşallah
Insallah canim haberdar edicem sonuctan sagol cevapladigin icin. Sen de once keseyi sonra kalp atisini gorup saglikla kucagina al insallah. Iyi haberlerini bekliyorum canim.

Canim benimde oyle keske günümüz denk gelse de tanisabilsek cok memnun olurdum. Sen rutin kontroller icinde baskentte mi takip olacaksin?
Doktorum takip yapıyor mu bilmiyorum yani kalp atışını görene kadar kendi bakacak ta. Gebe takibi yapıyorsa ben çok isterim gögsen hocam da devam etmeyi. Güvenmek önemli sonuçta. Sen sonucu al hayırlısıyla haberlesiriz mutlaka denk getiririz bi şekilde canım.

Neden canım kararsızlık?
Merkez değiştirme konusunda canım.. Göğşen beyi seviyorum aslında başarılı da olmuştuk ama bebekleri kaybettik malesef.. Sonra bebeklere ve bize yapılan genetik testler temiz çıktı ama ben yine de pgt düşünüyorum(kesin olmamakla beraber) embriyolara, onu da başka bi merkezde yaptırmam lazım.. Ama pgt yaptırmamaya karar verirsem de göğşen beyde düşünüyorum yine tedavimi.. Kısacası emin değilim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…