Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Bu arada ek olarak en yakın arkadaşım da hamileyken kontrole gittiğinde çok kilo almış diye bağırmış azarlamış bebeğin kalbini mi durduracaksın diye. O da çıkmış ağlayarak .tam şokun ordayken arayıp özür dilemek için geri çağırmış. Kötü bir gün geçirmiş ve istemsiz olarak ona patlamış.Sonra neden kilosunu kontrol etmesi gerektiğini güzel güzel anlatmış. Göğşen bey en son söylenecek şeyi ilk başta söylüyor.Ve kalp bi kere kırılmış oluyor ...

Çok zor bir hamilelik süreci geçirdim. 8. Haftada bacaklarımdan aşağı su gibi aktı kanım. Sonra 12, 16, 18. Haftalarda da kanamam oldu çok yoğun. Ilkinde hiç unutmuyorun aradım doktor beyi. Yurtdışına giderken havaalanında açtı telefonu. Sifonu çekmediysen bak klozete parça var mı dedi. Yok dedim. O zaman hiçbir şey olmamıştır bebeğine, hastaneye git şu ilaçları yapsınlar dedi. Sonrakilerde de hep bebeğin seninle hoçbir şey olmayacak dedi. Kızımın boynuna çift kordon dolandı, 35. Haftaya kadar durdurdu her gün bakarak. Kalp atışı azaldığında bekletmeden aldı bebeğimi. 35 hafta 6 günde 3 kg bir kız bebeğim oldu sayesinde. 2 tüp bebek, bir hamilelik sürecinde her an yapıcıydı ve tek bir olumsuz kelimesini duymadım. Şaşırarak okudum o yüzden. Mutlaka bir açıklması vardır bu durumun.

Yaşadıklarında,yazdıklarında çok haklısın hiçbir şey diyemiyorum...Bizler Dr ların ağzının içine bakıp tek bir kelimesini günlerce ,haftalarca unutamıyoruz.ben de bir Dr ağlarken gözlerini benden kaçırdı diye bir daha gitmemiştim ve çok üzülmüştüm...Sonrasında Göğşen bey ile tanışınca -çok olumsuz örnek duyduğum gördüğüm için- o bana gökten inmiş melek gibi gelmişti.hani insan abisini,babasını istemsiz ve otomatik olarak savunur ya,belki bende de öyle oluyor ona çok güvendiğim için...Ama başhekimin falan lafıyşa aradığını hiç sanmam hatta o konuştuğu için aramaz benim tanıdığım Göğşen h...gerçekten durumu düzeltmek istemiştir arkadaşınızın örneğinde olduğu gibi.Beni de metrodan çıktığımda aramıştı "seni çok bekletmişiz öZür diliyorum bir dahakine ilk seni alıcam"demişti mesela..ilk muayenemdi ve beni tanımıyordu bile,üstelik kimseye de söylenmedim...özlem abla farketmiş o söylemiştir heralde.yani herkes hata yapar ama kaç Dr hatasını telafi et etmek için kendi cebinden arar ki?insan arkadaşını aramıyor bazen gurur yapıyor.Ki o ultra yoğun bir insan ve tüm hastalarıyla vatsaptan irtibat halinde...ya da şöyle sorayım,kaç Dr kendi cebini verip her an her dakika kendisine ulaşılabilme rahatlığı verir?Zaman zaman benimde ufak kırgınlıkların oldu ona karşı ama tüm bunlar olumsuzlukları sildi süpürdü hep...Neyse ama gerçekten hissettiğin hüsranda haklısın ..İnşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın...

Ben bir cok ozel muyneye gittim ne olacak saniyoruz para verdik diye etrafimizda mi donecek .
Bi recai papuccu
Bi cem atabekoglu
Bi rusen aytac
Muyne oldunuz mu adamlar prof. Diye yuzune bakmiyor isine gelirse kardes cokda tinnn gibi muamelesi var ama adam boyle olunca yaranirsin sana bakmiyor sen adamin bir yuzunun mimigine mest oluyorsun oda bakarsa sayet biraz argo olacak normal hayattada boyledir deveyi diken .... Misalidir dunya
Bu yol cok hasas bi yol
Bu yol bebek icin yapilan mucadelenin yoludur
Bu yol insanin psikolojisinin altust oldugu bir yoldur
Ben gogsen hocaya hast disinda baska dertlerimi anlatip aglamis insanimdir (annemin yaninda aglamaya utanirim oda benden bi babamin vefatinda gormussuzdur birbirimizi aglarken)
yasim 35 ama kendimi yaninda cocuk gibi hissederim .yeri gelir kahkahalarla gulerim
Kendisinde 1 negatif denemem de bile
2. Borc alarak yine ona gittim.
Insanlar negatif alip dr degistiriyor aslinda biraz zamana biraksalar hoca bedenini hastasini tanisa .
Herkesin gorusune saygimiz var
Bende ogretmenim kimi beni goklere cikarir kimi lanet eder.
Oyuzden gogsen hocadan memnun olmayanlarda olabilir gitmesinler.
Secim gorus meselesidir herkes memnun olacak diye bisey yok gorusunu yazmasida cok normal diye dusunuyorum.
Buda benim dusuncem
Gogsen hoca benim tanidigim 1. Numarali dr dur kimse kusura bakmasin begenmiyoruzun disinda
NE LAF SOYLERIM
NEDE SOYLETIRIM.
( Daha yazardim Bebek aglar ben kacarrrr)

Canim sanada bi vatsaptan donemedim aradin acamadim.
Bi musait olunca arayip dogum macerami
anlatacam opuldun.
halgan pitipity Optum sekerler

bizde göğşen beyle oturup geyik muhabbeti yapmasını beklemedik sadece tdavi boyunca tedavinin nasıl gittiği hakkında bilgi vermesini istedik.gerçi hocaya da hak veriyorum bazı hastalar çok vaktini alıyodu

bizde göğşen beyle oturup geyik muhabbeti yapmasını beklemedik sadece tdavi boyunca tedavinin nasıl gittiği hakkında bilgi vermesini istedik.gerçi hocaya da hak veriyorum bazı hastalar çok vaktini alıyodu
Sende keske senin zamanini calan hastalarada tepkini verseydin.
Orda herkesin bi amaci var oda bebek herkes bencil oluyor kimse kimseyi dusunmuyor bu bir gercek.
Bende orda saatlerce bekledigimi bilirim.
Hatta ne soracagimi unuturum diye kagida kucuk notlar bile almissimdir

halgan pitipity Elbette ki siz de kendi pencerenizden haklısınız. Ama malesef yazdıklarımda en ufak bir abartı yok. Belki gerçekten kötü günündeydi.
O kendi kendine celallenen terbiyesiz arkadaşa da hiçbirşey söylemiyorum !
O güne dair yazmam gereken herşeyi yazdığım için bundan sonra bişey yazma gereği duymuyorum.

Pardooonnnn
Terbiyesiz kimmm
Ben mi ????
Kendine gelll
Ozelden msj atiyorum
Sana oraya bak.

Bence gereksiz bir tartışma. Kimse kimsenin ne hissettiğini ve yasadığını bilemez ama ilk olumsuz sonucu aldığımızda dr bey ne zamn başlıyoruz ikinciye diye sorduğumda sorunu bulmadan başlayamayız, seni bir kez daha hayal kırıklığına uğratamam diyen, ü
transferde bütün ekibiyle bana moral veren, düşük tehlikem olduğunda merak etme hiçbir şey yok diyen, eşime bu sorun sadece hülya'nın değil ikinizin ona destek ol diyen, cocuğumda trombosit eksikliği var dediklerinde arayıp dert yandığım ve bana dr bulan, (çok şükür yokmuş da gerek kalmadı), kızımda ikili testte yüksek risk çıktığında ultrasonda hiçbir şey yok ama şu isim detaylı ultrasonda çok iyi ve uygun fiyatlı diye bana doktor tavsiye eden, benim negatifimde hatayı nerde yaptık diye benden fazla dertlenen bir adamdan bahsediyoruz. Doktor bey benim hayalimin mimarı, güzel kızımın manevi babası. Keza Özlem hemşire de harika bir insan. Her türlü kaprisimizi çeken bir arkadaş adeta. Buraya bizim yazma sebebimiz birileri okur da bizim gibi hayaline kavuşur diye dertlenmemiz sadece. Yoksa Göğşen Bey'in reklama ihtiyacı yok. Sen bir de orada hamile kalmış bir anne adayı olarak haksızlık ediyorsun bence. Bazen duymak istediklerimizle duyduklarımız aynı olmadığında hayal kırıklığına uğrayıp ne dediğimizi bilmiyoruz. Yıpratıcı bir süreçten geçiliyor tedavide keza hamilelikte de. Bence uzatmanın manası yok. Bir doktorun yüzlerce hastasından bir ikisinden olumsuz yorum gelmesi normal. Ben de öğretmenim her öğrencim sevmiyordur beni de eminim. Tarz ve bakış açısı meselesi. Sadece bir davranıştan dolayı olumlu sonuçlanan bir tedavideki bütün çabayı silip atmak da biraz nankörlük değil mi?

Kız hülyaaaa beeeeee helalllll beeeeee!!! ağzını yüzünü yerim senin beeee ne güzellll yazmışsın!! Benim 5:gün emb tutmadığında da seninle teselli etmişti beni Göğşen hoca..bak Hülya diye bir hasta da da 5:gün tutmadı 3.gün tuttu diye...o gün de tanımadan güç vermiştim bana,şimdi bu gün de...çok doğru diyorsun,bi kere o Dr seni gebe bırakmış hem de yüzde 10 ihtimalli aşılama ile ..

Öyle Mervecim. Hepimiz birbirimize umut olduk. Başta Göğşen Bey de hepimize. Bugün şu anda uyutmaya çalıştığım bir prensesim varsa, bir insan yetiştirmenin tatlı telaşı içindeysem, ben anne olamayacağım asla girdabından kurtulup kızımı nasıl yetiştireceğim telaşina düştüysem hepsi onun sayesinde. Ben de bu sayfada okuduklarımdan hareketle gidip kızıma kavuştum. Birileri de senin, benim, zeynepcicek'in öyküsünden etkilenip gider ve gebe kalırsa nasıl mutlu olurum. Sonuçta başka hiçbir amacı yok yazmamızın. Evlat sahibi olamamanın nr demek olduğunu biz biliriz çünkü.

Kızlar bişey sormak istiyorum 10 gün önce göğşen beyde kürtaj oldum.. Şimdi bazı genetik testler falan yapılacak vs. Sadece merak ettiğim bişey var göğşen hoca neden dondurulmuş transfere pek yanaşmıyo? aranızda hiç başkentte dondurulmuş embriyo transferi olup gebelik elde eden var mı? Acaba laboratuar koşulları mı kötü dondurup çözerken kayıplar mı oluyo diye kafama takılıyo?? Çünkü benim yaptırmak istediğim testler 5. gün embriyosuna yapılması gerekiyo ve sonuçlar biraz geç çıkıyo tabi o zaman da taze transfer imkansız oluyo.. Göğşen hocamı çok seviyorum.. 3 yumurtayla beni ikiz gebe bıraktı ilk tedavimde ama bebeklerim malesef yaşamadı bu onunla ilgili bişey değildi.. Ama maalesef başkentin imkanları genetik test konusunda da çok kısıtlı.. hastane ile ilgili tereddütlerim var bu konuda biraz konuşabilir miyiz???

göğşen bey polipten ötürü herhangibir operasyon yaptı mı canım

Benim 3 embriyom donuruldu. Yaza ikinci tedaviyi düşünüyorum. Bu sene aradılar hastaneden. Bir yıl doldu. Devam etsin mi diye gogsen beyi aradım etsin tabiki dedi. Labaratuar kosulları hakkında bir şey bilmiyorum ne yazık ki. Yaza dondurulmuş tedavi olunca yazarım inşlalah güzel bir sonuç sizlere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…