Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Arkadaşlar birşey sorcam baskent uni de gogsen hocaya yaptirilan raporsuz 2. Tup bebek denemesinde hic indirim yapmiolar mi dun odeme yaptik tam ücret aldilar

Ben oyle duymustum arkadaslar bir dayanagim yok. Tabi kimseyi demoralize etmek icin oyle yazmadim yanlis anlamayin. Ama gogsen hocamın tecrübesine cok guveniyorum. Hekim faktoru cok onemli. 3 Senedir yasayamadigim mutlulugu yasatti bana. Darisi sizlere.
Merhabalar , ben göğsen ve hulusi beyi arastirirken gördüm yazismalarinizi. hamileymis siniz hayırlı olsun allahim Analı babalı büyütsün inşallah. İlk denemeler de Şansın düşük olduğunu soylemissiniz . bende ilk denemeyi yapıcam inşallah biraz şaşırdım ve de üzüldüm . Ben hiç böyle bir şey duymadım daha Ønce. Ve beni daha şimdiden demorize ettiniz , lütfen yorum yaparken düşünüp yaparsanız sevinirim . Herşey çok stresli zaten bi de böyle seyleri düşünüp kafamiza takmayalim değil mi! ...

Canim merh
Arkadaşlar birşey sorcam baskent uni de gogsen hocaya yaptirilan raporsuz 2. Tup bebek denemesinde hic indirim yapmiolar mi dun odeme yaptik tam ücret aldilar
Canim mer. Ilk denemedede verdigin neyse sonrakilerde de yine ayni ucret . ankda boyle 2. Denemeye indirim yapan bi yer var mi hic duymadim

Merhabalar , ben göğsen ve hulusi beyi arastirirken gördüm yazismalarinizi. hamileymis siniz hayırlı olsun allahim Analı babalı büyütsün inşallah. İlk denemeler de Şansın düşük olduğunu soylemissiniz . bende ilk denemeyi yapıcam inşallah biraz şaşırdım ve de üzüldüm . Ben hiç böyle bir şey duymadım daha Ønce. Ve beni daha şimdiden demorize ettiniz , lütfen yorum yaparken düşünüp yaparsanız sevinirim . Herşey çok stresli zaten bi de böyle seyleri düşünüp kafamiza takmay

Son düzenleme:
Merhabalar , ben göğsen ve hulusi beyi arastirirken gördüm yazismalarinizi. hamileymis siniz hayırlı olsun allahim Analı babalı büyütsün inşallah. İlk denemeler de Şansın düşük olduğunu soylemissiniz . bende ilk denemeyi yapıcam inşallah biraz şaşırdım ve de üzüldüm . Ben hiç böyle bir şey duymadım daha Ønce. Ve beni daha şimdiden demorize ettiniz , lütfen yorum yaparken düşünüp yaparsanız sevinirim . Herşey çok stresli zaten bi de böyle seyleri düşünüp kafamiza takmayalim değil mi! ...
Canim merh. Arkadasin yazisini hatirliyorum zaten yazarkende belirtmisti. Biyerden duydum bi dayanagim yok yazmis burda duydugumuz seyleri yaziyoruz fikir alisverisi yapiyoruz belki sacma belki dogru sonucda kimse dr degil.
Sen hic birsey icin morelini bozmada uzulmede onune bak tedavi surecine odaklas inan o ictigin ilaclar ruhunu duygusallastiriyor bi gulup bi agliyorsun.
Kafanida hic bi seye takma bak bunu hocadan duydum hep derki stres yumurtalari etkiler.
Guzel haberlerinide yaz buraya
Sormak istedigin varsa kafana takilan yaz paylas.

Iyi gunler.. ben mesajimda da belirttigim gibi sadece boyle bir duyum aldim kimseyi demoralize etmek gibi bi istegim yok yazdim ztn. Aksine burdaki arkadaslarim da bazilari beni tanir bilirler herkese pozitif enerji vermeye calisir moral yukseltmeye calisirim.. gogsen hocamin da yaklasimi genelde oyledir. Siz bnm mesajimi dikkate almayin sadece doktorunuzun bilgisine guvenin.burasi bir forum ortami. Ben bilimsel bir dayanak olmadan yazmistim o anda dusunememistim sonradan uzuldum yazdigima. Keza bnm ilk denememde pozitif sonuc aldik. Siz moralinizi yuksek tutun. Kusura bakmayin ama boyle küçük seylerle de demoralize olmayin. Bol şans... teşekkür ederim güzel dualariniz icin, bnm de dualarım sizlerle. ALLAHim nasip etsin sizlere de. Tum süreç sabir ve moral gerektiriyor sonuc pozitif dahi olsa..

Canim merh. Arkadasin yazisini hatirliyorum zaten yazarkende belirtmisti. Biyerden duydum bi dayanagim yok yazmis burda duydugumuz seyleri yaziyoruz fikir alisverisi yapiyoruz belki sacma belki dogru sonucda kimse dr degil.
Sen hic birsey icin morelini bozmada uzulmede onune bak tedavi surecine odaklas inan o ictigin ilaclar ruhunu duygusallastiriyor bi gulup bi agliyorsun.
Kafanida hic bi seye takma bak bunu hocadan duydum hep derki stres yumurtalari etkiler.
Guzel haberlerinide yaz buraya
Sormak istedigin varsa kafana takilan yaz paylas.
Sağol canım :) . Ben stres yapmaya şimdiden başladım malesef cnm . Herşeyin hayirlsii inşallah . Hayırlı olsun gebeliğin bu arada . Sen doktora her gün gidiyor musun ? Bide fiyati ne kadar tutuyor canım.

Sağol canım :) . Ben stres yapmaya şimdiden başladım malesef cnm . Herşeyin hayirlsii inşallah . Hayırlı olsun gebeliğin bu arada . Sen doktora her gün gidiyor musun ? Bide fiyati ne kadar tutuyor canım.
Canim benim sagol darisi sana
Dr hergun gidilmez ayda 1 gidilir
Eger sorunlu bi gebelikse daha fazla.
Benim raporsuz oldu cunku bi kizim var
3900 sadece hastaneye veriyorsun.
Ama kalabalik oluyo fiyatindan ve ilgili olmalarindan dolayi. Siranin sana gelmesi icin
Bekleyebilirsin o biraz yorucu oluyor

Tesekkurler. Moralinizi yuksek tutun lutfen. Tedavi sirasinda sık sık yumurta takibi icin gitmek gerekiyor. Bazen her gun bazen gun asiri. Ama gebelik olusunca her gun gitmeye gerek yok. Fiyat hususunda da sizin saglik durmunuza gore tup bebek raporu çıkabiliyor o sartlari hastane ve dr ile gorusmeniz gerekiyor. Belirli bir rakam yok ilaclar ayri muayene ayri ve tup bebek uygulamasi ve diger tanisal uygulamalar ayri ucretlendirilir. Kolayliklar...

Canim benim sagol darisi sana
Dr hergun gidilmez ayda 1 gidilir
Eger sorunlu bi gebelikse daha fazla.
Benim raporsuz oldu cunku bi kizim var
3900 sadece hastaneye veriyorsun.
Ama kalabalik oluyo fiyatindan ve ilgili olmalarindan dolayi. Siranin sana gelmesi icin
Bekleyebilirsin o biraz yorucu oluyor
Sağol canım inşallah hayirlisiyla bende görürüm o günleri . Embriyo transferine kadar demek istemiştim cnm , ben ankarada oturmuyorum malesef annemlerde kalicam ama biraz da tatil yapmak stresden uzak durmak istiyorum yapabilirsin o yüzden sordum.

Tesekkurler. Moralinizi yuksek tutun lutfen. Tedavi sirasinda sık sık yumurta takibi icin gitmek gerekiyor. Bazen her gun bazen gun asiri. Ama gebelik olusunca her gun gitmeye gerek yok. Fiyat hususunda da sizin saglik durmunuza gore tup bebek raporu çıkabiliyor o sartlari hastane ve dr ile gorusmeniz gerekiyor. Belirli bir rakam yok ilaclar ayri muayene ayri ve tup bebek uygulamasi ve diger tanisal uygulamalar ayri ucretlendirilir. Kolayliklar...
Çok sağolun , benim ki raporsuz olucak yøk bi problemim iz hulusi beye gitmiştim geçen sene muayeneye , sebepsiz infertilite malesef dedi. Sizce hulusi bey mi gogsen bey mi daha iyi kizlar ?

Çok sağolun , benim ki raporsuz olucak yøk bi problemim iz hulusi beye gitmiştim geçen sene muayeneye , sebepsiz infertilite malesef dedi. Sizce hulusi bey mi gogsen bey mi daha iyi kizlar ?

Selam yazını görünce yazmak istedim. Öncelikle hangi doktoru secersen seç ikisi de bence samimi ve titiz prof. Alanında zaten.
Bende şehir dışından gidip geldim. Adeten önce mutlaka görmek ister doktor seni ve sonra tup bebek tedavisine baslaya bilirsin. Ben adeten 10gün önce adetin 3.günü 6.günü 9.günü ve 11.günü gittim zAten 11.gün opum oldu ve 6.gidişimde transfer kismetse..Yani bi sorun çıkmazsa 5 6 kerea karaya gelsin yeterli ..

Selam yazını görünce yazmak istedim. Öncelikle hangi doktoru secersen seç ikisi de bence samimi ve titiz prof. Alanında zaten.
Bende şehir dışından gidip geldim. Adeten önce mutlaka görmek ister doktor seni ve sonra tup bebek tedavisine baslaya bilirsin. Ben adeten 10gün önce adetin 3.günü 6.günü 9.günü ve 11.günü gittim zAten 11.gün opum oldu ve 6.gidişimde transfer kismetse..Yani bi sorun çıkmazsa 5 6 kerea karaya gelsin yeterli ..
Cevabınız için teşekkürler. İnşallah hersey yolunda gider hepimiz için. Allahim hepimize anne olmayı nasip etsin. . .

Canim benim sen hulisi beye baslamissan ona devam et niye degisiklik yapiyorsun ki hangi dr diye kafani bulandirma secimini yapmissin zaten.

Oo hadi bakalim hayirli haberler getir bize.

Senin o sicak ve samimiyetin bi tane zaten .
Pozitifsin evet herzaman seni taniyanlar bilir
AY YUZLUM.
(horozum benim:110: anladın sen )

Evet haklısın canim en iyisi hulusi beyle devam etmek . Ben biraz abartiyotum saniirm.
Hakkinda hayirlisi olsun bazi seylerde kaderdir.
Ben dr secimimi gogsen hocayla yaptim hic hulisi beye gitmek degistirmek aklimin ucundan bile gecmedi.zaten su bi gercek hoca elinden geleni yapar birazda is sende bitiyor sagligin elverisli olmasi lazim hic yumurtasi olmayan bi kadina hoca istegi ilaci versin olmayinca olmaz.

X