Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Canlarrr cok tesekkurler.
Inanin olmayanlarada cok dua ediyorum
Allah bu duyguyu her kadina yasatsin.
Bu duyguyu belki 2. Kez yasarim veya yasiyamam ama dedigim gibi bi evladim oldugu icin surekli dua ediyorum sukrediyorum
ne anne, ne baba, ne es sevgisi bu cok baska ANNELIK ve EVLAT sevgisi.
Allah herkesin gonlunun muradini versin.

Saolasın bebesko zaten bunları duymak istediğim için paylaşmak istedim. Bazılarının yorumları üzsede birbirimize destek olabiliriz diye düşünmüştüm. Şımarıklık yaptığımı yada bencilce davrandığımı düşünmüyorum bu konuda hassas olabilirm özellikle bu dönemde hassas olabilrim süreç zor çünkü. Ki 1 aydır Göğşen hocaya gidiyorum yeniyim ve sırf yoğunlukdan bu şekilde olabildiğini bende biliyorum anlıyorum. Bende hergün modumda olmuyorum müşterilerim bazen şikayet edebiliyor). Benim ordaki huzursuzluğum hastane sistemine e birazcıkda heyecanda var endişede var bir aksilik olmasın diye. Gerek Göğşen hoca gerek Hulusi hoca gereksede hemşireleri Özlem hnm Deniz hnm koşturup duruyorlar. Bunu görmemek mümkün değil. Hepsinden Allah Razı Olsun

Neyse sonuçta hayırlısıyla aşılamamı oldum artık sonucu bekleyeceğim. Olmazsa tüpe geçeceğim tabiside tüpüde Göğşen hocada yaptırırım:)) Zaten Göğşen hoca vesile olacak hissediyorum.
Canim benim sanirim bu msjla bana gonderme yapmissin ama ben seni filan dusunerek yazmadim genel olarak bizlerden bahsettim benim boyle bi sorunum olsa sana msj atip tesellilerde bulunmazdim hayatim boyunca kimseyle tartismadim tartismamda bu konunun amaci zaten boyle birbirimize laf sokmakta degi yapmamda. ilaclarin etkisinden biraz narinlesip alingan olman cok normal bizdede olmuyor mu oluyor elbette.
Allah seninde gonlunun muradini versin insallah bebisini saglikla kucagina alirsin.
Saglikla kal.

Canlarrr cok tesekkurler.
Inanin olmayanlarada cok dua ediyorum
Allah bu duyguyu her kadina yasatsin.
Bu duyguyu belki 2. Kez yasarim veya yasiyamam ama dedigim gibi bi evladim oldugu icin surekli dua ediyorum sukrediyorum
ne anne, ne baba, ne es sevgisi bu cok baska ANNELIK ve EVLAT sevgisi.
Allah herkesin gonlunun muradini versin.
Annelik ve evlat sevgisiii rabbim inşallah bize de yaşatır bu duyguyu. Bir kadının yaşayabileceği en güzel duygu diye düşünüyorum. Ve annelik gibi bir duyguyu yaşayabilmemiz için her gün rabbime dua ediyorum. Tanıdığım tanımadığım bu konuda uğraşan ne kadar kadın varsa hepimiz için istiyorummm.

Canim benim sanirim bu msjla bana gonderme yapmissin ama ben seni filan dusunerek yazmadim genel olarak bizlerden bahsettim benim boyle bi sorunum olsa sana msj atip tesellilerde bulunmazdim hayatim boyunca kimseyle tartismadim tartismamda bu konunun amaci zaten boyle birbirimize laf sokmakta degi yapmamda. ilaclarin etkisinden biraz narinlesip alingan olman cok normal bizdede olmuyor mu oluyor elbette.
Allah seninde gonlunun muradini versin insallah bebisini saglikla kucagina alirsin.
Saglikla kal.

Benim mesajımdan sonra yazman bana gönderme olduğunu düşündürttü onuda geçtim yanlış anlaşıldım Göğşen Hocayı eleştiriyormuşum gibi bir durum oluştu (ne haddime benim!) en çok ona üzüldüm. Yoksa yazdıklarının çoğunada katılıyorum 2 senedir uğraşıyorum devletteki umarsız agrasif doktorlarıda gördüm plazadaki para emici hocalardan da gördüm. Göğşen hocayla uzakdan yakından alakaları yok ilgi alaka konusunda.

Benim bu kadar alıngan olabileceğimi tahmin edemezsin tabi:)) birde o progestan yok mu mahvetti beni bütün gün uyudum başım fırıl fırıl döndü sarhoş gibiydim meğerse vajenden de alınıyormuşda bugün daha iyiyim.

Bu dönüşün bile yeter saolasın :)

Kızının doğumgününüde gönülden kutluyorum. Allahım nazarlardan saklasın onu

Annelik ve evlat sevgisiii rabbim inşallah bize de yaşatır bu duyguyu. Bir kadının yaşayabileceği en güzel duygu diye düşünüyorum. Ve annelik gibi bir duyguyu yaşayabilmemiz için her gün rabbime dua ediyorum. Tanıdığım tanımadığım bu konuda uğraşan ne kadar kadın varsa hepimiz için istiyorummm.
Insallah canim benim insallah.

Huuuu cansuuuu huuuu
vatsapta bi taraftan msj atiyorsunda
kendi konuna ugramaz oldun sanki konuyu ben actim senden cok ben varim yazismalarda.
Ama var ya ben senin kadar pozitif bi kadin gormedim .
Benim ilacim sensin
Dert arkadasim benim.
Birbirimize Msj atmadan gunumuz gecmiyor
Her ne kadar bazen tom ve jeryy gibi olsakta
Nerdeyse 1bucuk yil olacak.
Kizimin ilk dogum gunu sabah cansu teyzesi kutladi.
Banada minik kirazlarimin dogum gununu kutlamayi nasip eder insallah.
Seni seviyorum be kadin.

merhaba göğşen beyden randevu almayı dşünüyorum.benim yumurta rezervi az.kalite düşük.5 kere konyada tedaviye başladık.ama yumurta ya gelişmedi ya erken çatladı ya da boş çıktı.bu konuda uzman mı göğşen bey veya bu sorunla gidip de olumlu sonuç alan oldu mu?

merhaba göğşen beyden randevu almayı dşünüyorum.benim yumurta rezervi az.kalite düşük.5 kere konyada tedaviye başladık.ama yumurta ya gelişmedi ya erken çatladı ya da boş çıktı.bu konuda uzman mı göğşen bey veya bu sorunla gidip de olumlu sonuç alan oldu mu?
Canim merh. Ilk basta aramiza hosgeldin
Benimde rezerve azligim var yasim 34 ama 44 yadindakikafinin yumurta kalitesine sahipim.
Bunu yasamis biri olarak normalde yumurtayi iylestiren bi ilac yok ama kalitesinin daha iyi olmasi icin arastirmalarla hucreleri yenileyen ilaclar var.
Bildigim kadariyla z.t.b hastanesi , etlik d.e, baskent gibi hastaneler soyledigim ilaci veriyor ama icerik olarak birax oncede dedigim gibi yumurta kalitesi icin uretilen bi ilac degil.
Deha
Ve
Co enzim co
Bunlari karsi ferhat eczanesinden alirsan cookkk pahali eger hastanenin soyledgi baska bi firmadan yani izmir cad.amerkan pasajindaki yavuz tic.alirsan uygun alirsin.
Birisi polonya digeri amerkan firması.
Ben 1 yildir eczanefen aliyordum simdi dedigim yerden aliyorum hoca bi fark yok diyor.
Benim 5 yumurtamdan 1 tanesi dolu cikarken simdi 4 5yumurtamin dolu cikiyor.
Inan bu ilaclarin cok faydasi oldu.
Cildimi guzellestirdi kirisiklik yok
Sac dokulmemi durdurdu.
Uykusuzluk yorgunluk azaldi ve
en onemlisi buda iceriginde yaziyor cinsel istek arttiriyor.

Merhaba ben Göğşen Hoca'yı bu forumdan buldum ve burada yazılanlar üzerine ona gitmeye karar verdik eşimle. Iyi ki gitmişiz. Bizde de sıkıntı yumurta rezervim az amh 0,59 fsh 13,50 çikolata kistim vardı. Önce kistin içini boşalttı. Bu arada az önce zeynepcicek zeynepcicek in bahsettiği vitaminlerden kullandım ilk tüp tedâvime bu süreçten sonra başladık. Kan testimde pozitifi gördük. Beta hcg 972 ye kadar Yükseldi ama devamı gelmedi maalesef şimdi 2. Tüp bebek denemesi için yine Göğşen hoca ya gidiyorum. Eğer bir tereddütüm ya da sıkıntım olsaydı 2.kez yine göğşen hocaya gitmezdim.

Benimde rezerve azligim var yasim 34 ama 44 yadindakikafinin yumurta kalitesine sahipim.
Bunu yasamis biri olarak normalde yumurtayi iylestiren bi ilac yok ama kalitesinin daha iyi olmasi icin arastirmalarla hucreleri yenileyen ilaclar var.
Bildigim kadariyla z.t.b hastanesi , etlik d.e, baskent gibi hastaneler soyledigim ilaci veriyor ama icerik olarak birax oncede dedigim gibi yumurta kalitesi icin uretilen bi ilac degil.
Deha
Ve
Co enzim co
Bunlari karsi ferhat eczanesinden alirsan cookkk pahali eger hastanenin soyledgi baska bi firmadan yani izmir cad.amerkan pasajindaki yavuz tic.alirsan uygun alirsin.
Ben 1 yildir eczanefen aliyordum simdi dedigim yerden aliyorum hoca bi fark yok diyor.
Sac dokulmemi durdurdu.
Deha
Ve
Co enzim co
Sac dokulmemi durdurdu.
Ilacın adı ne acaba tam olarak?

Merhaba ben Göğşen Hoca'yı bu forumdan buldum ve burada yazılanlar üzerine ona gitmeye karar verdik eşimle. Iyi ki gitmişiz. Bizde de sıkıntı yumurta rezervim az amh 0,59 fsh 13,50 çikolata kistim vardı. Önce kistin içini boşalttı. Bu arada az önce zeynepcicek zeynepcicek in bahsettiği vitaminlerden kullandım ilk tüp tedâvime bu süreçten sonra başladık. Kan testimde pozitifi gördük. Beta hcg 972 ye kadar Yükseldi ama devamı gelmedi maalesef şimdi 2. Tüp bebek denemesi için yine Göğşen hoca ya gidiyorum. Eğer bir tereddütüm ya da sıkıntım olsaydı 2.kez yine göğşen hocaya gitmezdim.
Hangi ilaclar acaba adı ne?

Canim sanada hosgeldin.
Msjlarimizi begeniyordun ama hic yorum yazmiyordun bu msj sevindirdi
hocanin hastasi misin?
Deha ve
Co enzim co
Bide hastane melatin mi yanlis yazdim ama m baslayan bi ilac yaziyo uyku ve relax olmayi sagliyormus ben hocaya soyledim onu kullanmadim.
Bu 2 ilaci justomn da kullaniyor.
Bu yazdigim etkiler benim uzerimdeki olumlu etkisi kendi dusuncem.
Deha kalp carpintisi yaparmis bende yapmadi.

Bu arada deha degismez ayni anda 3 tane iciyorsun. Saatlerini degistirme.
Co enzim co 3 tane bazen sabah aksam 2 de verebilir.

Herkese günaydın,
Ben co enzimi sabah akşam alıyorum. Dhea yı Öğlen 3 tane birden alıyorum. Melatonina zeynepcicek zeynepcicek in bahsettiği uykuyu Düzenleyen ilaç bende başlangıçta yatarken biraz kullandım bu ilacı ama sonra bıraktım. Ilaçlara ilk başladığım hafta çok zorlandım felaket mide bulantısı yaptı. Sanki hamile gibi lavaboya koşturuyordum iş yerinde bir hafta boyunca patates haşlaması yedim sürekli. Ama sonra sanırım ilaçlara alıştım. Şimdi çok daha iyiyim şükürler olsun. İlaç fotolarını atıyorum buradan. Inşallah hep birlikte şifa buluruz.
image.jpg

X