Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Halgan canim neden 35de dogum olucak nedenin nedirr insallahh kuveze grmezz canimm
Canım boynunda kordon var. Iki.kez dolanmistu. Biri cozuldu ama. Bir tanesi duyuyir. 36yı bekleyecektik. Kalp atısını dusürdü kordon baskı yapıyormus. Mecburen erken olacak. Insallah küvöze girmez. Benim de tek temennim o.

Katiliyorum cansu .
Ben dogumuma 7 yil once
750 vermistim
Ultrasona 150 vermistim.
Saglik en onemlisi.

saol canım allah razı olsun. sende bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah küvezede gerek kalmaz allahın izniyle zaman ne çabuk geçiyor ben senle tanıştığımda kızın daha 9 haftalıktı

Evet canım bir bakmissin senin de doğum zamanın cabucak gelmis. Allah onlara saglik versin insallah.

Halgan canim hayirli dogumlar diliyorumm canimm ...iyi dusun iyi olsunnn...

Kızlar bende göğşen hocanın hastasıyım.yazın aşılama denedik olmadı.sonra tüp denedik.transferim yapıldı 2 gün sonra tahlil yaptıracağım. Dayanamayıp evde 3 farklı markayla idrar testi yaptım.ikiside erken gebelik testiydi. Içinde 2. Çizgi silik çıktı. Birinde test mi bozuktu neydi 2 çizgi de çok çok silikti. Belkide hiç çizgi yoktu. Ne dersiniz sonuç olumlu mudur sizce

İkisinde de 2.çizgi silik çıktı. Belirti sayılır mı bilmiyorum ama kasıklarıma batma oluyor bazen.ani hareket edince filan acıyor bazen kasıklarım. Göğüslerde şişlik de var ama o her adet öncesi olur zaten

Canım silik de olsa çizgi çıktıysa inşallah hamilelik vardır. Ayrıca benim gebeliğimi öğrendikten baya sonra silik çıkmıstı beta hcg 300 falandı. O yüzden silik de olsa ikisinde de varsa bence hamilesin. Güzel haberler ver bize.

İnternette gezince 'idrar testinde pozitifti kanda negatif çıktı' diyen bir sürü kişiyle karşılaştım. O yüzden içime bir korku düştü. Neyse yarın gidip kan testi yaptıracağım. Sizde inşallah sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız bebeğinizi

Teşekkürler canım. Ben ikinci de test yapmamıştım hiç bu süpheye düşmemek için :) Ama zaten zamanın az kalmış. Inşallah alırız güzel haberinizi.

Kızlar bugün transferimin 11. günü. Kanda Bchg 71.54 çıktı. Düşük bir değer mi sizce

Olur mu kuzum benim 12. Günü 49du. Cuma inşallah kucağımda. Gayet iyi bir değer.
canımm bende sen bugün kızını kucağına almışındır diye düşümüuordum ☺rabbim kolaylık versin inşallah allaha emanet olun kızınla beraber

canmmm değerin çok güzel bence göğşen bey ne dedi allah tamamına erdirsin inşallah ☺
Canım göğşen beyle görüşemedim. Yarın arayacağım. Kiminin değeri yüzlerde filan olunca endişelendim. Galiba kucağımıza alıncaya kadar içimiz rahat etmeyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…