Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Y Ya ben seyden korkuyorm adetle baslyacgz diyelm ya hoca olmzsa diger ayami kalacak ya da o surecte giderse ona gore soylenmeli asnlinda

Vitaminleri 1 ay mi kullanp baslycksn canm

Aynen cnm regl gününde gitmen daha iyi ben hep öyle gittim. Vitamin olarak ne kullanıyorsun canım ve ne için ?

Y
Ya ben seyden korkuyorm adetle baslyacgz diyelm ya hoca olmzsa diger ayami kalacak ya da o surecte giderse ona gore soylenmeli asnlinda
Ne güzel cnm inşallah kaderimizde ayni olur aynı zaman bebislerimizin haberini yazarız benim hep hoca olmuştu cnm ilkinde o yüzden bilemiyorum da sanırım bir hoca yoksa diğeri o gelene kadar bakıyormuş sanırım yinede tam bilmiyorum

Vitaminleri 1 ay mi kullanp baslycksn canm
Canim büyük bir ihtimal bir ay kadar kullanicam çünkü benim yaşım dolucak ki rapor çıksın Hulusi bey ozmana denk getiricek haziranda regl olduğun zaman başlarız dedi temmuzun 5 ne denk gelir dedi ondan dolayı diyerki tedavimde de bir ay kadar kullandim ilk tedavimdeki reçeteyi bulayım sana yaziyim ne vitamin kullanmisiz eşimde kullandı çünkü

Y
Ya ben seyden korkuyorm adetle baslyacgz diyelm ya hoca olmzsa diger ayami kalacak ya da o surecte giderse ona gore soylenmeli asnlinda
Cnm hoca niye olmasın hoca devamlı orda korkulcak bişey yok benim ilk tedavimde hep oradaydı hep hlusi bey girdi bütün işlemlere diyerki ayada kalmaz sen kafanı takma bunlara

Bide kizlar dikkat edin şu konulara bazen hemşireler işini ciddiye almıyor baştan sağma iş yapıyor sormak istediğiniz herşeyi sorun bizim başımıza. Geldi dilek hemsire olması lazım eski yerlerinde eczane varmış anlaşmalı bize demediler kendi oturduğumuz yerden aldık resmn kaziklandik hafta sonu ilaç yaziyorla hemde en önemli ilaclari pazar günü yazıyorlar 3 günlük perhiz istiyorlar yumurta toplanacak bir gün var esimenden üç günlük perhiz istiyorlar dikkat edin bunlara daha neler neler varda

Sen ilk tedavinde embiyo olustu mu transfer .. oldu mu
Yumurtam oldu embriom oldu transfer 5. Gün emriosu oldu 5 gün neden beklendi dersen ohss oldum goğusumun altından delik açılıp bosaltilcakti ama ben biraz korktum 3 günde 22 serumla boşaltı kismı gitti transfer oldu bir kaç gün sonra su gitmeye baslainca herşeyi yaktı embriom da gitti ve okadar ilaca iğneye rağmen benn 28gunde adet oldum doktorum bile şaşırdı

Ooo hiç iyi olmamış cnm. Özlem Hemşire o konuda çok çok iyi herşeyi en güzel şekilde bilgilendiriyor eczaneye varana kadar söyledi bize sağolsun

Ooo hiç iyi olmamış cnm. Özlem Hemşire o konuda çok çok iyi herşeyi en güzel şekilde bilgilendiriyor eczaneye varana kadar söyledi bize sağolsun
Özlem hemşire iyi bak diyerki hastahanelerinde ozlem hemşire alt kademedeydi pek sözü yoktu şimdi burda daha çok anlatıyor konuşuyor iğneler hakkında bilgi veriyor

Yumurta toplama gunj eslerimizn 3 gun perhizli olmasi lazm dimi bunu oncden soylemeleri lazm diyorsn anladgim kadaryla dimi canm.

Kızlar daha önce WhatsApp grubu vardı şimdi baktım yok neden ki aslında iyiydi grup

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…