Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Yumurtam oldu embriom oldu transfer 5. Gün emriosu oldu 5 gün neden beklendi dersen ohss oldum goğusumun altından delik açılıp bosaltilcakti ama ben biraz korktum 3 günde 22 serumla boşaltı kismı gitti transfer oldu bir kaç gün sonra su gitmeye baslainca herşeyi yaktı embriom da gitti ve okadar ilaca iğneye rağmen benn 28gunde adet oldum doktorum bile şaşırdı 😨😨
Hatrldm sormustm kusura bakma . Peki simdi allah korusun ole bisey olsa bu kez farkli bisey yapilir heralde

Yumurta toplama gunj eslerimizn 3 gun perhizli olmasi lazm dimi bunu oncden soylemeleri lazm diyorsn anladgim kadaryla dimi canm.
Aynen canım ona çok dikkat edin 3 gün perhiz yumurta toplama gününe kadar eslerinize keçiboynuzu suyu icirin alın kaynatin sabah akşam içsin taze taze yapın çok faydası var

Hatrldm sormustm kusura bakma . Peki simdi allah korusun ole bisey olsa bu kez farkli bisey yapilir heralde
Şimdi farklı uygulayacak Hulusi bey kızlar bide gözlerim kanadı benim görünler korkmuştu doktorum bile çok üzülmüştü gözlerimin rengini yok kanadı kıpkırmızı oldu ilaç sevmiyorum ben bide mide bulantısı oldu ondan gözlerim kanama yaptı doktorum da dedi Didem sana çok dikkat edicez ohss olursa da yumurtaları dondururz duzelince yaparix dedi

Aynen canım ona çok dikkat edin 3 gün perhiz yumurta toplama gününe kadar eslerinize keçiboynuzu suyu icirin alın kaynatin sabah akşam içsin taze taze yapın çok faydası var
Sagoľ canm iste biraz gozu acik olup herseyi takip etmemiz lazm. Ben omegä ve arjinin veryrm suan keco boynuzu pekmezi arada. Birde bal tarcin zencefil corek otu uzum tozu karisimi yaptm . Arkadasin biride karbonatli su icmek iyi diyor.

Şimdi farklı uygulayacak Hulusi bey kızlar bide gözlerim kanadı benim görünler korkmuştu doktorum bile çok üzülmüştü gözlerimin rengini yok kanadı kıpkırmızı oldu ilaç sevmiyorum ben bide mide bulantısı oldu ondan gözlerim kanama yaptı doktorum da dedi Didem sana çok dikkat edicez ohss olursa da yumurtaları dondururz duzelince yaparix dedi
Hem cok yumurtamz olsn dye karismlar vitaminlr aliyrz hem de ohss olma riski olyr ne yapacz bilemedim.

Sagoľ canm iste biraz gozu acik olup herseyi takip etmemiz lazm. Ben omegä ve arjinin veryrm suan keco boynuzu pekmezi arada. Birde bal tarcin zencefil corek otu uzum tozu karisimi yaptm . Arkadasin biride karbonatli su icmek iyi diyor.
Canım bu karışımı kim dedi sana yap diye karbonatlı su içme midenin yakarsin benim arkadaşlarım soluğu hastahanede aldilar

Mantikli canm dondurmak sana. Dondrma islemi de cok fazlayms ya

Kızlar daha önce WhatsApp grubu vardı şimdi baktım yok neden ki aslında iyiydi grup
Çok iyi olurmuş aslında whatsap grubu ben yeni olduğum için hiç bilmiyorum cnm grubu. Biz oluşturalım 😊 canım cok fazla bitkisel şeyler iyi değil diye duydum kiminin bünyesi ters tepki yapıyormuş Allah korusun 😔

Çok iyi olurmuş aslında whatsap grubu ben yeni olduğum için hiç bilmiyorum cnm grubu. Biz oluşturalım 😊 canım cok fazla bitkisel şeyler iyi değil diye duydum kiminin bünyesi ters tepki yapıyormuş Allah korusun 😔
Haklisn ama en onemli bnce bide gamsiz olamk grekeyr ya stresliym bn.

Esime bana degl esine bunlari verrdi suan hamile. Gerci o zatn hamile kalabiliyrdu. Onu ayrlmk lazim tabi her zaman degl
Cajm benim eşimde bundan yaptı sırf 150 TL kadar para verdi bunlari yapti yerfıstığı bile vardı içinde neler yoktu ki hiçbir işe yaramadı öylede boşa gitti kecibuynuzu suyu yaptık inanirmisin bir ayda kadar çok fark etmişki

Ama şöyle bir şey kızlar dondurma ücretinde pahalı yada yumurtalar çözülürken hiçbiri ise yaramazsa çok kisinin başına gelmiş
Ee napacagz yaa:) ohhs olrsak rahim dinléndrme olyr bazi yerlerde . Bn pgt ye cok ilik bakmiyorm. Bakalm doktoř ne diyecek bnlara.kizlae bide iki embiyo tansferi mantikli mi istemek.

Kizlar bence bu ekip grup kuralım 😉katilmak isteyenler olursa bekleriz 😗😗

Cajm benim eşimde bundan yaptı sırf 150 TL kadar para verdi bunlari yapti yerfıstığı bile vardı içinde neler yoktu ki hiçbir işe yaramadı öylede boşa gitti kecibuynuzu suyu yaptık inanirmisin bir ayda kadar çok fark etmişki
Ben bi aara yapyrdm gunluk sayiya iyi gelyr bnce bizdeole gibj. Ugrastirci .. pekmezinj veryrm

Ee napacagz yaa:) ohhs olrsak rahim dinléndrme olyr bazi yerlerde . Bn pgt ye cok ilik bakmiyorm. Bakalm doktoř ne diyecek bnlara.kizlae bide iki embiyo tansferi mantikli mi istemek.
Benim iki olucakti 5 gün olunca olmadı olsun canım iki tane olsun daha iyi olur biri olmazs mutla diyeri olur tıp şuanda çok gelisti

X