Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Canim sen ne gordu ki histereskopi yapti rahim filmn de mi bsy gordu

Canım çok sağol cevap için.
Peki bunları Başkent hastanesinde mi yaptırdın?
Maliyetli derken aşağı yukarı ne kadar tuttu?
Sanırım tekrarlayan düşüklerde yapılıyormuş bu testler genelde.

Canım çok sağol cevap için.
Peki bunları Başkent hastanesinde mi yaptırdın?
Maliyetli derken aşağı yukarı ne kadar tuttu?
Sanırım tekrarlayan düşüklerde yapılıyormuş bu testler genelde.
canım dna hasar testini başkentte yaptırdım kromozom tahlillerini ben memleketimde araştırma hastanesine genetik bölümüne randevu aldım o yaptı hatta pıhtılaşmayıda yaptı. kromozom için başkent 930 tl istemişti. devlette ücretsize yaptırdım. araltırma hastanelerine bir sorun varsa o bölüm yaptırın.

Kromozom analizini devlette yaptırmışsınız, embriyoda mı kromozom analizi yaptırdınız?

Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım göğşen hocamda geçen ay ilk tup bebek tedavisi olumsuz oldu ikinci yine ona başladık geçen hafta histereskopi çekildim polip çıktı şu an doğum kntrol hapı kullanıyorum bayramdan sonra kontrolüm var birbirimize destek olalım. Didem canım bizden de istedi kromozom testi lab laboratuarina yönlendirdi göğşen hoca eşim ile benden istedi ikimizin 510 civarı falan tuttu yalnış hatirlamiyorsam

genetik bölümü yapıyor diye biliyorum
merhaba beyazgul bende yeni katıldım aranıza. Senin sanırım 3.denemen olacak göğşen hocada ilk ikisi neden tutmamış ve ne sorununuz var benimde ikinci denemem olacak göğşen hocada kusura bakma çok soru sordum insan destek arıyor kendine yine tutmazsa diye cok korkuyorum hadi kızlar birbirimize destek olalım
genetik bölümü yapıyor diye biliyorum

Ciddimisin Hulusi beyde ikimizden istedi ikimizin toplam 1380 TL yani 1400 TL

Ciddimisin Hulusi beyde ikimizden istedi ikimizin toplam 1380 TL yani 1400 TL
Evet canım bizde hastaneye sorduk çok pahalı dedi senin yaptırdığın fiyat ama biz lab labarotuarina yaptırdık neredeyse yarı fiyat. Senin kaçıncı tedavi canım ilk mi hulusi bey mi doktor

Evet canım bizde hastaneye sorduk çok pahalı dedi senin yaptırdığın fiyat ama biz lab labarotuarina yaptırdık neredeyse yarı fiyat. Senin kaçıncı tedavi canım ilk mi hulusi bey mi doktor
Bu ikinci olucak cnm Hulusi beyle

Meraba bizde ilk denemeyle gogsen hocadan adet olnca basakycgz ins sen gecen seferki tedavinden bahserdmsn biraz embiyo tranfreri oldu mu faan.. esnin degerlri nasil. Birde polip hsg de belli olmyr dimi .polip cddi engel teskil edyr mu sence .

Meraba bizde ilk denemeyle gogsen hocadan adet olnca basakycgz ins sen gecen seferki tedavinden bahserdmsn biraz embiyo tranfreri oldu mu faan.. esnin degerlri nasil. Birde polip hsg de belli olmyr dimi .polip cddi engel teskil edyr mu sence .
Evet canım embriyo transferi oldu 2 tane 3.gün 8 hücreli idi ama malesef olmadı. Benim eşimin sperm sayısı çok iyi ama aglutunasyon varmış spermler birbirine yapışık. Benim yumurta rezervim az ilk tedavide 4 yumurta toplandı 3 ü döllendi ikisi kaliteli transfer edilmişti. Ilk başladığımızda hiç test yapılmadı zaten aşılama olmuştum başka yere oradan sonuçlar vardı ama olumsuz olunca bu sefer geçen hafta histereskopi çekildi parça alındı biyopsiye gönderildi polis çıktı hoca almış polipi işlem sırasında. Birde kari koca kromozom testi istedi onu da yaptırdık önümüzdeki hafta çıkacak sonuç inşallah. Şu an benim geçen aydan kalan atilamayan yumurta kalmış içeri de onun için doğum kontrol hapı verdi 1 ay kullanicam gidicem mikrotiz lucrin diye sulu tedavi uygulayacakmis ama onu hiç bilmiyorum nasıl olacak siz ne yaptınız peki test falan istedi mi sizden hoca

QUOTE="HJKLM, post: 59921923, member: 943671"]
Benim de ikinci olacak canım Rabbim inşallah bu sefer hayırlısı ile olumlu sonuç nasib etsin bu yoldaki herkese yardım etsin inşallah hepimize birbirimize destek olalım konuşalım bu süreçlerde yalnız bırakmayalım birbirmizi ❤
[/QUOTE]
Aminnnnnnn İnşallah cnm busefer olur motivasyon çok önemli kendimizi hep motive edelim birbirimize destek olalım konuşalım yaşanılan süreçleri birbirimize anlatalım kopmayalim.❤❤❤

Hulusi bey bizden kromozon testi istedi benimde kan pıhtılaşma sorunum var geçen ki tedavide ohhss oldum çok zor bir surecti doktorum bile korku yani ölücem diye ilk tedavim 19 yaşındaydım kizlar ilaçlar ağır geldi.Simdi 22 temmuzda 23 olucam raporda çıkacak ohhss olmamim bir diyer nedeni kan pıhtılaşma sorunum olduğu için ondan dolayı Hulusi bey daha çok sana dikkat edicez dedi eşimde de bende de sorun yok ama olmuyor işte kromozom testinde belli olucak bakalım inşallah herşey güzel olur hepimiz için ❤❤❤

Benm esiminde sayisi iyi hiz fena degl morfolji kotu . Bnm suan amh norml ckti ilk deneme odgu icn cok cok ayrinltili bsy istemeyr bnce bi sperm testi falan istedi hsg bsy ckmadi dedi yikama sorasi a cktigi rapor ciklblr . Bde ben imsi yontemi istyrm bilmyrm nolur. Pgt gondrdin mi . Yum cogalmasi kalitesi icn bsylr yapiyor musun . Ari sutu pro women falan..

Çok geçmiş olsun canım kolay süreçlerden geçmiyoruz ilaclarda bende acayip bacak ağrıları yapmıştı psikoloji diye birşey kalmıyor zaten ama inşallah bizde hayırlısı ile buraya hamileyim yazicaz inanıyorum
Pgt göndermedim istemedi yumurtalarim çoğalması içinde birşey vermedi ama olumsuz sonuçtan sonraki adetim de yumurtalarimin çoğaldığını söyledi ilaçlar geç etki edebiliyormus kiminde ondan dolayı olmuş olabilir dedi. Ama beslenmeme dikkat ediyorum süt yumurta meyve balık bunlar çok faydalı ve hergün 1 saat yürüyüş yapıyorum ve bol su içiyorum ama ek olarak bitkisel birşey yapmıyorum aratiricam ama yumurta sayısı ve kalitesi için neler yapabilirim diye fakat bazen bitkisel şeyler bünyede farklı tepkiler verebiliyormus o yüzden kafam biraz karışık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…