Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Biraz bahseder misin . Nasil ilerledi surecin. Bir de ben pihtilasmaya baktrmk istyrm hoca kendi istyr mu gec kalmayalm sonra
sen herşeyi araştır git hocamıza söylersin şu testleri de yapar mısınız diye. bende bu ay dondurulmuşlarım transfer edilecek. bizden kromozam tahlilleri falanda istedi. bu benim 3. denemem olacak

Benim tedavim çok zor oldu ohss oldum 55 kilodan 75 kilo oldum vücudum su topladı ilaçlar ağır geldi aslinda herşey çok güzel gidiyordu günü gününe su boşaltıldı üç günde 22 tane serum yedim tabi daha var sisligim 5. Gün embriosu transfer edildi transferden 4.5 gün sonra şişliğim iyicene gitti tabi embrioda gitti çünkü herşeyi yaktı idrarla atınca hiçbir şey kalmadı bir umuttur bekledik gebelik testi yaptık sonuç nenegatif birde okadar iğneye ilaca rağmen 28 günde regl oldum hastahaneye gittik Hulusi beye regl olduğumu söyleyince şok olmuştu nasıl yani hasta oldun demiştiaradan tabi 2.5 sene geçti tekrar deneyeceğiz.

Biraz bahseder misin . Nasil ilerledi surecin. Bir de ben pihtilasmaya baktrmk istyrm hoca kendi istyr mu gec kalmayalm sonra
Valla nasil anlatayim gorunurde hic sorun yoktu hersey normal embriyolar kaliteli ama tutmuyor sansaizlikti. Sonuncusunda dondurulmus denendi ve tuttu cok sukur. Gogsen hoca progesteron degerimin yuksek oldugunu farkedince dondurulmus yapti

sen herşeyi araştır git hocamıza söylersin şu testleri de yapar mısınız diye. bende bu ay dondurulmuşlarım transfer edilecek. bizden kromozam tahlilleri falanda istedi. bu benim 3. denemem olacak
Bensöyle his ettim gogsen hoca icin evet nazik bir insan ama ikk deneme icn soyle usten bi bakyr goruurde bi sorun yok baslatyr eger olumsuz olrsa ayrintili tektiker istyr. Ben bu ay sonu baslycm mesela pihtilasma demedi ne ara baklick dusuk olduktn sonra mi ya da unutyr hormanlarimi net bilmyr yada yontem falan hc soylemyrz mikrocip falan vs. Ben gidince hormonlarima baktrp tekrar baslyrz dimi 2.gun .bi sorun gorursem baslamak istemyecgm maddi manevi koly bi surec degl git gel yapacagm ben bir de. Senn suna baktr dedigin bi sey var mi?

Valla nasil anlatayim gorunurde hic sorun yoktu hersey normal embriyolar kaliteli ama tutmuyor sansaizlikti. Sonuncusunda dondurulmus denendi ve tuttu cok sukur. Gogsen hoca progesteron degerimin yuksek oldugunu farkedince dondurulmus yapti
Rahimin kalismasi icin bi seyler kullandn oyleyse . Progesteron onun iciñ lazim diye bilyrm. Esinin degerleri yikama sonrasi nasl olyrdu rica etsem soyler msin.?

Gecmis olsu
Uzuldum.. ohss olmaktan bende korkuyrm o serumlari nedn veriyolr. Keske dondurlsaymis sen kendine gelince transefer edilseyms . Kac yumurtan olusmsmustu . Yasin genc sanrim .

Rahimin kalismasi icin bi seyler kullandn oyleyse . Progesteron onun iciñ lazim diye bilyrm. Esinin degerleri yikama sonrasi nasl olyrdu rica etsem soyler msin.?
Esimin degerlerinde sorun yoktu canim hep cok iyi cikiyordu. Progesteronum yuksek cikiyordu normalden taze transferde rahim kendimi korumaya aliyormus sabirim embriyoyu kabul etmiyormus. Dondurulmuslarda deger yukselmeden transfer yapildi

Gecmis olsu

Uzuldum.. ohss olmaktan bende korkuyrm o serumlari nedn veriyolr. Keske dondurlsaymis sen kendine gelince transefer edilseyms . Kac yumurtan olusmsmustu . Yasin genc sanrim .
Sağol cnm yaşım daha 22 23 yaşını bekliyoruz ki rapor ciksin ben 19 yaşinda tedaviye basladim.15 yumurta toplandı 7 tanesi iyi kalitedeymiş sonra 4 tane kaldı tabi 5 gün embriolar bekleyince içlerinden en iyisini transfer ettiler.haa bu arada ilaçlar artik gözlerime vurdu kanama yaptı istifra etmekten gözlerim az kalsın patlayacaktı doktorum beni özel başkent hastahenesine gönderdi gözlerim kör olma noktasına geldi muayene ettiler baktılar biraz daha geç kalsaydik gözlerimden olucakmişim bizim de tabi gözümüz korktu iki ay sonra bir daha gidecektik yeniden tedaviye başlayacaktik tekrar olurum diye baslamadik.hulusi beyin bize bire bir sizinle ilgilenicem dediği için oraya tekrardan gidicez inslalaah bir daha aynı sıkıntıyı yaşamam bide yaş küçük olduğu için kaldiramadim demekki

Belk
Blki de yasin kucuk oldugundan canim ben 28 yasimdyim bakalim nasip artk cok cok fzla da yum olusmamis ama bunyen kaldrimamis olblr

benim pıhtılaşma yapıldı ama kromozom analizi için gittiğim doktor istedi testi. göğşen hoca zaten hibor iğne veriyor transferde hergün vuruyorsun göbekten. birde ben bağışıklık testleri istedim. cd56 değerime baktırmak için bu değer önemli mutlaka baktır. benim biraz yüksek çıktı şimdi intralipid diye bir serum var onu yapacak bana.yarın kontrolüm var bakalım. transfer günüm belli olacak.

Ama bize hiç söylenmiyor bağışıklık testi falan ben ilk defa duyuyorum. Keşke söyleseler yaptırmamiz gereken bütün testleri.
Ilkinde hiçbir test falan yapmadan direk tüp yaptılar.
Hem maddi hem manevi hayal kırıklığı.
Umutlanıyor insan sonuçta.
Başka ne gibi testler var. Söyler misiniz lütfen
Siz mi istediniz bu testi yoksa doktor mu önerdi

Bir de ne kadara yapılıyor acaba bu test
Tedaviden ne kadar süre önce yaptırmak gerek
Başkentte yapıyorlar mı

Ben Bende aynikonudan sikayetciyim iste canimm . Illa ilkinde tutmayinca mi bakilacam bi seylere oilkte okdar para yipranma olmuyor mu ! Vaaha ben pihtilsatrmaya baktrcm. Bide ben de bagisikligi merak ediyrm sen de bunlaŕa baktir .

Pihtilasma herhangi bir devlet hastanesinde bakilir mi acaba .hocaya soylecgm bktrmk istyrm diyecgm .cok bilmekte sormakta hocalrin isine glmiyr

Ben
Bende aynikonudan sikayetciyim iste canimm . Illa ilkinde tutmayinca mi bakilacam bi seylere oilkte okdar para yipranma olmuyor mu ! Vaaha ben pihtilsatrmaya baktrcm. Bide ben de bagisikligi merak ediyrm sen de bunlaŕa baktir .
Sadece kan testlerine hormonlara bakıldı. Bağışıklık falan ilk defa duyuyorum.
Doktora söyleyince de kızar mı bilmiyorum
Ama o kadar zor bir süreç ki söyleyeceğim artık ben de. Ne gerekiyorsa hepsi yapılsın.

Valaha artk ben hichasta olmyrm ailemd de pihtilasma vardi diyecgm heralde allahim nelere kaldik ya ben bi dedim sekrtere gogsen hoca istedi mi dedi. Bazi yerlerde bakilmadan baslanmiyr . Gerekrse egtm arastrmga gidp orda baktrcgm baslayinca . Sen de iste

bağışıklık testlerini ben istedim kromozomu o istedi ama benim 3. denemem olacak göğşen hocada bunlar maliyetli olduğu için görünende de sorun olmadığı için istemiyorlar pek.
ama ilk denemede eşime dna hasar testi yapıldı bana ofis histereskopisi yapıldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…