Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

24 haftanin icindeyim yanı gidsat onu gösteriyor ama normal doğuma gogsen hoca giriyor mu bilmiyorum.ben normal istiyorum da
Ben de daha yeni 8 haftaya gircem şehir dışındayım kalp atışını duyduk şükür .Göğşen hocamla görüşürseniz nornal doğumla ilgili burayada yazın.bende merak ediyorum normal doğum yaptırıyormu diye

raporlu fiyat nedir arkadaşlar, kimler nasıl bir rapor alıyor da fiyat değişiyor? bilgi verirseniz sevinirim

raporlu fiyat nedir arkadaşlar, kimler nasıl bir rapor alıyor da fiyat değişiyor? bilgi verirseniz sevinirim
Kizlar rapor cikmasi icn belli sartlar var amh degerî 1 in altin olmlosperm yikma sonrasi 5 mliynn alti cikacak ama 3 kez cikmadi gerek yas falan bnlrn biri dedgm gibi olrsa rapor cikyr birisi yanliz hepsini saglmasini gerk yok. Dha da baska drurmlar vrdr rapor icn 2 asilamadi olanaa rapor ckyr dye blyrm. Raporlu olrsa 6200 .ilacrinda yuzde 80ni devlt dye blyrm 3 kez gecerli buda .

Kizlar baskette dondruma islem ucreti ne kadr yapatiranlr soyleyebilr mi. 4 bin dedil bana ne kadr olursa toplammis. Fazla degil mi?

6200 ilaclarinda yuzde 80ni devlt karsliyr dye blyrm
Sagol canım
Evet ilaçları biliyorum da güncel fiyatları bilmiyordum. Epey zam gelmiş
Biz iki iğneli aşılama yaptırdık diğer şartlar uymadığı için. Raporumuz öyle çıkmıştı

Sagol canım
Biz iki iğneli aşılama yaptırdık diğer şartlar uymadığı için. Raporumuz öyle çıkmıştı
Bizi de yikama sonrasi 4.5 milyn sperm ckti 2 test daha ole cikarsa bizede cikrms. Hayirļsi artk. Ama dondurma islemi cok fazlyms ya baskette

Sagol canım
Siz baskennte mi tedavi oldunuz yada oluyorsnz kusura bakma konsums olablrsž ama hatrlyamdm.

Siz baskennte mi tedavi oldunuz yada oluyorsnz kusura bakma konsums olablrsž ama hatrlyamdm.
Evet Başkent Hastanesi Göğşen Hocanın hastasıyım. Konuşmuştuk unutmuş olabilirsiniz.
Hoca kendisi söylemişti aşlmada da umut var yapalım olmazsa rapor çıkmış olur dedi.
Bizim dondurulacak embriyo kalmamıştı. O yüzden fiyatları bilmiyorum. Raporlu onun fiyatı da degisiyordur belki. Sordunuz mu

4 bin dedi sekreter kac tane oldgu fark etmiyorms valaha sasirdim. Hayirlisi olsn ama faazla bnce. Senbasladin mi ben bugun gitim iste esim bi test dha verdi. Onumuzdeki adetle baslayacgm ins. Bi vìtain falan vermedi yasin genc dedi. Yontem falan da konusmadm ilk ve cok problem gormeyince sanrm genel bi tedavi uyguluyor. Amh 2 .03 fena dgl dedi . Sen ne asamadasin

Bana da vitamin falan vermemişti. Bol yeşillik ye demişti ilk tedaviden önce. Biz Haziran ayında düşünüyoruz ikinciyi nasip olursa. Bir ay öncesi ofis histeroskopi demişti.
Aslında Kaan Hoca eşime 6 ay bekleyin demişti. Doğal yolla olma ihtimali çok yüksek demişti ama ben çok beklemek istemiyorum.
İlkinde bizde de öyle olmuştu. Bi bakalım yumurtalara falan demişti. Öyle bi yöntem falan uygulanmadı. Mikroenjeksiyon yazıyordu verilen kağıtta. Zaten tek embriyo kalmıştı 3. güne. Kalitesi güzeldi ama olmadı
İnşallah sizinki ilkinde olur

Insallah canim senin deolur bu kez ina. Bayram surwcinde orda olacagini sôyledi. Bn kendm bysyle kunallyrm ama yasin kacti senin.kac gune bir cagriyr bide igne surecinde. Pihtilastrrmya falan baktrdn mi . Ben diyoum ilerleyen sureclerde diyolr

Insallah canim senin deolur bu kez ina. Bayram surwcinde orda olacagini sôyledi. Bn kendm bysyle kunallyrm ama yasin kacti senin.kac gune bir cagriyr bide igne surecinde. Pihtilastrrmya falan baktrdn mi . Ben diyoum ilerleyen sureclerde diyolr
Yaşım 33 canım.
İğne sürecinde gün aşırı gittim canım. Bir gün gittim bir gün gitmedim. Sadece bir kez iiki gün üst üste gittim. Her gidişimde de kan verdim.
Pıhtılaşmaya baktırmadım. Ama transferden sonra göbekten yapılan iğne var hibor biliyorsundur belki her gün ondan kullandım

Gidislerde altan muayene oluyor mu? O dedgin igneyi blmyrm cnm. Sence labaratuarları guvenilr mi. Birde aytac hoca nasl sence yumtoplamaya i giriyormus sanrm .cok sordum kusura bakma canm .ilaclari hangi eczaňden aldn ankradan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…