Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Ya kuzular bir şey soracağım tedaviye başlayıp ara veren var mı hiç aranızda? Yani mesela 2 gün iğne vurulduktan sonra yumurtalar çok hızlı büyüdüğü için bıraktırılan. Diğer ay bakalım denen var mı

Diğer ay bakalım denen var mı
Ya kuzular bir şey soracağım tedaviye başlayıp ara veren var mı hiç aranızda? Yani mesela 2 gün iğne vurulduktan sonra yumurtalar çok hızlı büyüdüğü için bıraktırılan. Diğer ay bakalım denen var mı
merhaba
bana söyle olmuştu, "yumurtan cok hızlı büyüyor ve sadece 2 yumurta görüyoru yarın da aynı durum olursa tedaviyi yarıda bırakcaz" demişti 2 yıl önce

Merhaba arkadaşlar. Ben 29 kasımda gogsen hocada dogum yaptım. Gogsen hocadan zaten çok memnumdum. Dogumum da cok kolay ve guzel gecti. Spinal anestezi ile dogum yaptim. Dikislerimle ilgili bir sorun ya da cok agri sizi gibi şikâyetlerim olmadi. Hastaneden de cok memnun kaldim. Hemsireler cok ilgili ve bilgiliydi. Ozel oda fiyatı 6 bin tl idi. Iki kişilik oda fiyatı bin tl. Bu fiyatlar tıbbi zorunlu sezaryen için geçerli fiyatlar. Ben ozel oda tercih ettim.
Çok teşekkürler gerçekten bu bilgi benim için çok önemliydi hayırla sağlıkla büyüsün evladiniz

Selam arkadaşlar göğşen hocadan haberiniz varmı mart ayında hastanede mi ? Şubat sonu mart da tedaviye başlayacak olan var mı?

İnşallah her şey çok güzel ilerler.Dualarımız sizinle.Ben de martta Göğşen hocada aşılama yaptıracağım.Hocayı çok seviyorum çok ilgili ama acaba bu süreçlerde de öyle mi?Sizin düşünceniz nedir?
ben göğşen hocada 2 aşılama ve tüp tedavisi gördüm..Öncelikle tüm sorularınızı cevaplıyor ondan bilgi alamadığınız zamanlarda hemşiresi muhakkak göğşen hocaya sorup dönüş yapıyor onun haricinde gereksiz ilaç kullanımı oyalama vs gibi konularda çok bilinçli bir doktor..Hastayı yormuyor..Benim göğşen hocada en çok dikkatimi çeken bazı döktorlar gibi maddiyat odaklı değil..Bana direk demişti mesela sende aşılama denersek başarı oranımız çok düşük olur %5 gibi bir oran vermişti bana gereksiz yere aşılama olup paran gitmesin gel direk tüp bebek yapalım diye ama ben hem cesaret edemedim hem de bilgisiz olduğumdan kabul etmemiştim..Her hasta doktor ilişkisi farklı oluyor umarım memnun kalırsınız ve evladınızı kucağınıza alırsınız

ben göğşen hocada 2 aşılama ve tüp tedavisi gördüm..Öncelikle tüm sorularınızı cevaplıyor ondan bilgi alamadığınız zamanlarda hemşiresi muhakkak göğşen hocaya sorup dönüş yapıyor onun haricinde gereksiz ilaç kullanımı oyalama vs gibi konularda çok bilinçli bir doktor..Hastayı yormuyor..Benim göğşen hocada en çok dikkatimi çeken bazı döktorlar gibi maddiyat odaklı değil..Bana direk demişti mesela sende aşılama denersek başarı oranımız çok düşük olur %5 gibi bir oran vermişti bana gereksiz yere aşılama olup paran gitmesin gel direk tüp bebek yapalım diye ama ben hem cesaret edemedim hem de bilgisiz olduğumdan kabul etmemiştim..Her hasta doktor ilişkisi farklı oluyor umarım memnun kalırsınız ve evladınızı kucağınıza alırsınız
Dediğiniz gibi bana da her şeyi söylüyor.Tek tek açıklıyor sorduğum soruları.Ben daha bir işlem yaptırmadım ama yaptıracağım zaman Göğşen hocayı düşünüyorum.İnsan böyle durumlarda olumlu yorum alınca içi daha rahat ediyor.Teşekkür ederim yazdığınız için.

Bu arada sizin tedavi sonucu olumlu mu oldu acaba? Yaşadığınız süreçler nasıldı? Kusura bakmayın yazdıysanız önceden ben bulamadım da ondan soruyorum.

X