Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Bu arada sizin tedavi sonucu olumlu mu oldu acaba? Yaşadığınız süreçler nasıldı? Kusura bakmayın yazdıysanız önceden ben bulamadım da ondan soruyorum.
Rica ederim ne demek evet olumlu oldu çok Şükür..benim çikolata kisti problemim vardı ve kist olan yumurtaligim çalışmıyordu amh değerim normaldi ama maalesef az yumurtam olustu benim sıkıntım embriyo gelismemesiydi ..O yüzden hep diken üstünde geçti ...benim avantajımız Çok sorgulamadim çok arastirmadim açıkçası yumurta sayısının vs ilk tüp denemesinden sonra avantaj olduğunu öğrendim o da embriyo gelişmediği icin..Doktorum ne dediyse onu yaptim o kadar..Rabbim kimseyi çok betletmeden evlat sahibi yapsın ne diyim

İnşallah her şey çok güzel ilerler.Dualarımız sizinle.Ben de martta Göğşen hocada aşılama yaptıracağım.Hocayı çok seviyorum çok ilgili ama acaba bu süreçlerde de öyle mi?Sizin düşünceniz nedir?
İnşallah çok teşekkür ederim.Ben çok ilgili olduğunu düşünüyorum. Yeterli seviyede bilgi verdi. Olması gerekeni söyledi gibi geliyor bana.

Tesekkur ederim canimm evet gogsen hocada tedavi gordum. Kontrollere de onda devam ediyorum. Allah izin verirse de dogumu da o yaptirsin istiyorum.
İnşallah canım sağlıcakla hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim inşallah. Sevindim göğşen hocanın doğumada girmesine hamileliği takip etmesine genelde tüp bebek doktorları takibi bırakıyor diye biliyordum

İnşallah canım sağlıcakla hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim inşallah. Sevindim göğşen hocanın doğumada girmesine hamileliği takip etmesine genelde tüp bebek doktorları takibi bırakıyor diye biliyordum
Herkesin takibini yapiyormu bilmiyorum cnm benim ameliyatimi da gogsen hoca yapti. 6.tedavimde tutundu bebegim. Sende istersen birakmam seni dedi bende onda devam ediyorumm. Mukemmel bir insan cok seviyorumm.

Kızlar transferden sonra n’aptınız? Hep yattınız mı? Ben yattım ama devamlı değil oturur vaziyette de durdum ne bileyim mutfakta bir iki işimi de hallettim ağır olmamak kaydı ile. Ne bileyim hasta gibi devamlı yatmadım ama dinlenerek yavaş yavaş. 3. Günüm şu an içime kurt düştü yanlış mı yaptım yatmalı mıydım devamlı diye

Bende göğşen hocanin hastasiyim bugün 7. Günüm 5. Gün embriyosu bu bekleyiş çok zor Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah

Kızlar transferden sonra n’aptınız? Hep yattınız mı? Ben yattım ama devamlı değil oturur vaziyette de durdum ne bileyim mutfakta bir iki işimi de hallettim ağır olmamak kaydı ile. Ne bileyim hasta gibi devamlı yatmadım ama dinlenerek yavaş yavaş. 3. Günüm şu an içime kurt düştü yanlış mı yaptım yatmalı mıydım devamlı diye
canim ben ilk 5 tedavimde hep yattimm. Hepsinde negatif oldu. Dedim 6.son artik yatmicam 3 gun dinlendim sonrasinda gezindim 5.gunden itibaren de disari ciktim avm gezdim arabaya bindim kasmadim hic cok sukur tuttu. Rahat olun yeter moralinizi yuksek tutun. Olumsuz herseyi cikartin aklinizdan gerisini allaha birakin. İnsallah pozitifi goreceksiniz pes etmeyin yeter :KK200:

Herkesin takibini yapiyormu bilmiyorum cnm benim ameliyatimi da gogsen hoca yapti. 6.tedavimde tutundu bebegim. Sende istersen birakmam seni dedi bende onda devam ediyorumm. Mukemmel bir insan cok seviyorumm.
Canım sağolsun bende de hemen geçmedi tedaviye 3 kez histereskopi yaptı ilk hist de rahmimim sağ tarafı sola göre daha darmış genişletme yaptı birde biyopsi almış.sonuçda rahimde enfeksiyon çıktı antibiyotik kullandım 2nci histereskopide biyopsi yaptı sonuçda gene enfeksiyon çıktı üzüldü baya o kadar ağır antibitotik kullandırdı geçmedi diye sonra damar yoluyla günde 2 kez 5 gün sabah akşam 2 tane antibiyotik kullandım.3.ncü histde biyopsi sonucum şükür temiz çıktı.1 ay erteledim tedaviyi şırnakdan geliyorum ankya baya yorucu olmuştu git geller.nasipse ay sonu başlıcam inşallah hayırlı haberler alırım.

Canım sağolsun bende de hemen geçmedi tedaviye 3 kez histereskopi yaptı ilk hist de rahmimim sağ tarafı sola göre daha darmış genişletme yaptı birde biyopsi almış.sonuçda rahimde enfeksiyon çıktı antibiyotik kullandım 2nci histereskopide biyopsi yaptı sonuçda gene enfeksiyon çıktı üzüldü baya o kadar ağır antibitotik kullandırdı geçmedi diye sonra damar yoluyla günde 2 kez 5 gün sabah akşam 2 tane antibiyotik kullandım.3.ncü histde biyopsi sonucum şükür temiz çıktı.1 ay erteledim tedaviyi şırnakdan geliyorum ankya baya yorucu olmuştu git geller.nasipse ay sonu başlıcam inşallah hayırlı haberler alırım.
Rabbim yardimciniz olsun canim. Gogsen hocanim bu dikkatini cok seviyorum iste. Bende de kimsenin dikkat etmedigi biseye dikkat etti.

Bugün kan sonucum belli oldu kizlar binlerce kez şükürler olsun pozitif Rabbim keseyi kalbi ve doğumu da görmeyi nasip eder inşallah
Merhabalar.Öncelikle çok mutlu oldum sizin adınıza.Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder inşallah. Sizin sıkıntı erkek kaynaklı mıydı?

Merhabalar.Öncelikle çok mutlu oldum sizin adınıza.Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder inşallah. Sizin sıkıntı erkek kaynaklı mıydı?
Çok teşekkür ederim bizde çok sorun vardı bende çikolata kisti vardı ve folikul kistim de çikolata kistine dönmek üzereydi ayrıca prolaktin yüksekliği eşimde de dna hasarı vardı

Çok teşekkür ederim bizde çok sorun vardı bende çikolata kisti vardı ve folikul kistim de çikolata kistine dönmek üzereydi ayrıca prolaktin yüksekliği eşimde de dna hasarı vardı
Eşinizin morfoloji sıkıntısı var mıydı peki?

Onunla alakali hiç test yaptırmadik ama yaptığım araştırmalarda morfolojinin gebeliğe engel bi olgu olduğu yazmıyordu o yüzden bu konuya çok takılma dna hasarı var mı peki? Başka sorununuz var mı ?
Sadece morfoloji sorunumuz var. Onun haricinde her şey çok iyi. DNA hasarı yok, sayı,hareketlilik iyi. Morfoloji kötü ama. Bir senedir deniyoruz doğal yoldan olmadı. Gelecek ay aşılama yaptırmayı düşünüyorum. Göğşen hocam doğal yoldan olur sıkma canını diyor ama biliyorsunuz can sıkmamanın imkanı yok. Allah yardımcımız olsun. Aşılama yaptircam sonrasında da tüp bebek artık. Rabbim her şeyin hayırlısını nasip etsin.

Sadece morfoloji sorunumuz var. Onun haricinde her şey çok iyi. DNA hasarı yok, sayı,hareketlilik iyi. Morfoloji kötü ama. Bir senedir deniyoruz doğal yoldan olmadı. Gelecek ay aşılama yaptırmayı düşünüyorum. Göğşen hocam doğal yoldan olur sıkma canını diyor ama biliyorsunuz can sıkmamanın imkanı yok. Allah yardımcımız olsun. Aşılama yaptircam sonrasında da tüp bebek artık. Rabbim her şeyin hayırlısını nasip etsin.
Göğsen hocanın da dediği gibi sorun yok morfoloji bi sorun değil bazen bu tedavi varsa başka sorunları da gösterebiliyor ya da olmasına yardımcı oluyor dilerim tek seferde kavuşursun yavruna.

ben öyle karasısım ki şu ara,
dört düşüğüm var,
bi de göğşen h da olumsuz bi tüp bebek tedavisi
nereye gitsem para tuzağı gibi geliyor bana napacağımı bilmiyorum ya
bir tek başkentte maddi kaygı yok gibime geliyor, göğşen h da iyi biri evet ama çok kötü anılarım var orda diye gidemiyorum sanki oraya:KK43:

ben öyle karasısım ki şu ara,
dört düşüğüm var,
bi de göğşen h da olumsuz bi tüp bebek tedavisi
nereye gitsem para tuzağı gibi geliyor bana napacağımı bilmiyorum ya
bir tek başkentte maddi kaygı yok gibime geliyor, göğşen h da iyi biri evet ama çok kötü anılarım var orda diye gidemiyorum sanki oraya:KK43:
Rabbim yardimcin olsun cnmm

Arkadaşlar ankara başkent üniversitesi hastanesinde gidip kendimiz spermiogram yaptırırsak ne kadar ödüyoruz?

X