Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Sormadim cnm rahime enjekte etti. Transferden sonrada gobekten 5e bolerek vurundum. Test gununden sonra da 5 gun daha vurundum aynisini
Sen dedikten sonra biraz araştırdımda neupogen ile aynıymış cnm sadece markası değişik rahimi kuvvetlendirmek ve kalınlaştırmak amacı ile yapılıyormuş

Sen dedikten sonra biraz araştırdımda neupogen ile aynıymış cnm sadece markası değişik rahimi kuvvetlendirmek ve kalınlaştırmak amacı ile yapılıyormuş
Dogrudur cnm valla hic sormadim nedir neden yaptiniz diye. Onlara biraktim allaha biraktim bu sefer herseyi. İnsallah kucagimiza da aliriz

Kızlar ben normalde bu ay başlayacaktım ama 3. Gün muayenesinde yumurtamın kist olarak kaldığını gördü göğşen hoca sonra Doğum kontrol hapı verdi. Aranızda böyle bir durum yaşayan var mı ?

Yaaa gerçekten. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Ne kadar oldu canım maşallah

Merhaba arkadaşlar ben de Ocak ayında Göğşen Hoca'da ilk transferimi oldum ve kan testim pozitif çıktı çok şükür, şimdi artışını takip aşamasındayım, umarım sağlıkla devam eder, darısı isteyen herkesin başına olsun. Ben bu sayfadaki hamilelik haberlerinden çok umutlandım ve Göğşen Hoca'da tedavi olmaya karar verdim belki bir başkası da bunu okur karar vermesine yardımcı olur.

Arkadaşlar ben de birşey öğrenmek istiyorum.Gogsen hoca doğuma giriyor mu ayrıca başkent Hastanesi'nde doğum.ucretleei vs ne kadar öğrenen veya yakın zamanda doğum yapan var mı? Ben de çok kararsızım gogsen hoca da devam etmek istiyorum ancak hastane ücretleri biraz yüksek galiba..Gazi Şubat sonuna kadar randevu vermiyor bende o zamana kadar istenen gebelik süresini geçmiş oluyorum ..Devlet veya özel hastane arasında kararsızım..Çoğu ozel hastanenin hem ücretleri çok yüksek hemde çocuk yoğun bakım yok ..bu konuda bilgisi olan beni aydinalatabilir mi?

Gerçekten Ankara'da şartlar çok kisitli İstanbul'da cok daha iyi şartlarda hastaneler de doğum ücretleri çok daha uygun çok kafam karisik

Cook sevindim inş sağlıkla kucağıniza alırsınız hayırlı evlatlarıniz olsun

Merhaba arkadaşlar. Ben 29 kasımda gogsen hocada dogum yaptım. Gogsen hocadan zaten çok memnumdum. Dogumum da cok kolay ve guzel gecti. Spinal anestezi ile dogum yaptim. Dikislerimle ilgili bir sorun ya da cok agri sizi gibi şikâyetlerim olmadi. Hastaneden de cok memnun kaldim. Hemsireler cok ilgili ve bilgiliydi. Ozel oda fiyatı 6 bin tl idi. Iki kişilik oda fiyatı bin tl. Bu fiyatlar tıbbi zorunlu sezaryen için geçerli fiyatlar. Ben ozel oda tercih ettim.

Canim ya bende gogsen hocanin hastasiyim da dogum mu 6000 tl anlayamadim. Oda 1000 tl demissin gunluk mu aciklarsan sevinirim.

Canim ya bende gogsen hocanin hastasiyim da dogum mu 6000 tl anlayamadim. Oda 1000 tl demissin gunluk mu aciklarsan sevinirim.
Iki kişilik oda dogum parasi da dahil bin tl. Özel oda dogum parasi da dahil 6 bin tl. Bu fiyatlar zorunlu sezeryan fiyatlari. Ana binada muhasebede ayrıntılı bilgi veriyorlar. Doğum paketi de varmış artik. Ben sona yaklaştığım için paket mantıklı gelmemişti.

Oraya sorayim o zaman canim detayli bilgi alayim tesekkur ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…