Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Merhaba arkadaşlar.
Tedaviye başlamadan önce ne zaman muayene oldunuz? Bi önceki adette mi yoksa başlayacağınız adetten bi hafta önce mi? Ben hemşiresine sordum bi hafta önce gelseniz yeterli dedi ama ? Sanki göğşen hoca bi önceki adet demişti unuttum.

Merhaba arkadaşlar.
Tedaviye başlamadan önce ne zaman muayene oldunuz? Bi önceki adette mi yoksa başlayacağınız adetten bi hafta önce mi? Ben hemşiresine sordum bi hafta önce gelseniz yeterli dedi ama ? Sanki göğşen hoca bi önceki adet demişti unuttum.
Adetin ikinci yada 3.gunu gidiyorsun ama ikinci günü gitmen daha iyi

Merhaba arkadaşlar.
Canım ben adetten yaklaşık bir hafta önce gittim. Hemşire hanım bana öyle söylemişti. Önce gel bir bakalım demişti. Bir hafta sonra da adetin 2.günü gittim. Kan sonuclariyla birlokte dosya açılıp tedaviye başlandı. Hemşire hanıma mesaj atıp sorsan daha iyi olur.
Allah yar ve yardımcın olsun.

Arkadaslar Merhaba ben birsey soracağım şimdi bizde sorun benim Tüplerim tıkalı esimin sperm sayisi az hız ve morfoloji 0. Bende Gogsen onalanda tup bebek yapacam yalnız baskent hastanesinde mikroenjeksiyon yani icsi yöntemi uygulanıyor dimi çünkü normal tup bebek yapılsa sperm yumurta yanına bırakilr ve kendi dollenmesi sağlanır ama icsi yönteminde sperm yumurtaya enjekte edilir benm sorum su baskent hastnesinde icsi yöntemi mi kullanıliyot yoksa normal tup bebekmi

Arkadaslar Merhaba ben birsey soracağım şimdi bizde sorun benim Tüplerim tıkalı esimin sperm sayisi az hız ve morfoloji 0. Bende Gogsen onalanda tup bebek yapacam yalnız baskent hastanesinde mikroenjeksiyon yani icsi yöntemi uygulanıyor dimi çünkü normal tup bebek yapılsa sperm yumurta yanına bırakilr ve kendi dollenmesi sağlanır ama icsi yönteminde sperm yumurtaya enjekte edilir benm sorum su baskent hastnesinde icsi yöntemi mi kullanıliyot yoksa normal tup bebekmi
Bizdeki sorunda erkek infertilitesiydi, transferde bize verilen kağıtta yontemde ıcsı yazıyor ayrıca sormamıştım

mikroenjeksiyon kullaniliyor canin bizde sperm sorunu yok ama yinede yaptilar ayrica mikrocip de istedik sperm secimi yapildi

20181215_110129.jpg kızlarrrr bugun sabah yaptim transferin 7.günü, biraz ikinci cizgi belirdi sanki ,oldu mu dersiniz :dua:

X