Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Arkadaşlar yarın bnm 3.gün embriyosu konulacakmış bu neye gore belirleniyor ,5. De daha mi saglıkli olur ,bugün biri kafami karıstirdi da:KK12:

Arkadaşlar yarın bnm 3.gün embriyosu konulacakmış bu neye gore belirleniyor ,5. De daha mi saglıkli olur ,bugün biri kafami karıstirdi da:KK12:
Bildiğim kadarıyla embiyoların durumuna göre karar veriliyor. Benim 3.güne tek embriyom kalmıştı 5.güne gidemeyecegi için transfer edilmişti tutmadı. Ama sizin durumunuz belki farklıdır. 3.gün tarnsferi olup tutan çok arkadaşımız var.
Allah yardımcınız olsun

Bildiğim kadarıyla embiyoların durumuna göre karar veriliyor. Benim 3.güne tek embriyom kalmıştı 5.güne gidemeyecegi için transfer edilmişti tutmadı. Ama sizin durumunuz belki farklıdır. 3.gün tarnsferi olup tutan çok arkadaşımız var.
Allah yardımcınız olsun
Tesekkür ederim ,benimde ilk old icin biraz tedirginim halbuki 7tanesi döllendi dedi dun aradılar 3. Gun olacak dedi bayan ,baska açıklama yok

Tesekkür ederim ,benimde ilk old icin biraz tedirginim halbuki 7tanesi döllendi dedi dun aradılar 3. Gun olacak dedi bayan ,baska açıklama yok
Merhaba ben bu konuyu biraz araştırdım bazı makalelerde okudum 5.gun embriyosunun iyi yanları da riskli yanları da varmis tıbben 5.gun embriyosunun daha iyi ve sağlıklı olduğu kanıtlanmış lakin embriyoların 5.gune gideceğinin garantisi yok dolayısıyla rahme 3.gun birakilsaydi embriyo yaşar miydi gibi sorular tam olarak cevaplanmış değil anladığım kadarıyla .. doktorlar daha çok cok embriyosu olanlarda veya daha önce 3.gun embriyosu transfer edilip tutmayan kişilerde 5.gun embriyosu deneniyirmus. Bence rahat olun herşey nasip inş hayırlı haberler alırsınız

Merhaba ben bu konuyu biraz araştırdım bazı makalelerde okudum 5.gun embriyosunun iyi yanları da riskli yanları da varmis tıbben 5.gun embriyosunun daha iyi ve sağlıklı olduğu kanıtlanmış lakin embriyoların 5.gune gideceğinin garantisi yok dolayısıyla rahme 3.gun birakilsaydi embriyo yaşar miydi gibi sorular tam olarak cevaplanmış değil anladığım kadarıyla .. doktorlar daha çok cok embriyosu olanlarda veya daha önce 3.gun embriyosu transfer edilip tutmayan kişilerde 5.gun embriyosu deneniyirmus. Bence rahat olun herşey nasip inş hayırlı haberler alırsınız
İnş tesekkür ederim allah nasip ederse olacak ,sagolun cok güzel açıklamıssiniz. Bundan sonrasi nasip inş

Doktor 2 gün yatak istirahati verdi 2 gün dinlendim açıkçası onun haricinde kabak çekirdeği ve dut kurusu yiyorum paketli gıdalar baharatlı yiyeceklerden uzak duruyorum. Doktor bol bol c vitamini protein içeren yiyecekler önerdi..ananas falan diyorlar ama hiç yapmadım..bir yandan umutlanmak istiyorum bir yandan da kendini kaptırma diyorum..Ama nedense icim.cok ferah nasip bakalım...

Doktor 2 gün yatak istirahati verdi 2 gün dinlendim açıkçası onun haricinde kabak çekirdeği ve dut kurusu yiyorum paketli gıdalar baharatlı yiyeceklerden uzak duruyorum. Doktor bol bol c vitamini protein içeren yiyecekler önerdi..ananas falan diyorlar ama hiç yapmadım..bir yandan umutlanmak istiyorum bir yandan da kendini kaptırma diyorum..Ama nedense icim.cok ferah nasip bakalım...
Pozitif ol, inş. allah ol dedikten sonra hersey olur, duamdasın, içinden ben hamileyim ben hamileyim diye tekrar et ,önce sen inan, inş olacak :KK200:

Kafaniz hoc karismasin gecmis msjlari okursaniz cogunluklar 3.gun embriyosunu transfer ediyolar sagliksiz görürlerse embriyoyu 5.gune gidip gitmediğine bakiyorlar demekki sağliklı embriyonuz benimde 3.gun ve 8 hucreli iki embriyom transfer edildi ve şuan mücizemi salliyorum uyuması için içini ferah tut inşallah RABBİM HEPİNIZIN KUCAGINI DOLDURSUN hepiniz dualarimdasiniz bol bol dua et

Evet taze embriyo olacak 7. Tane dollenmişti ama bi daha bilgi vermediler
baskent hastanesi oyle cnm ya bir kere ariyorlar sonrasinda bilgi vermiyorlar. Benimde 3.gun donduruldu 4 tane. 5. Gune neden beklemediler diye baya sorguladim ama kaliteleri iyi demislerdi. Her dr farkli yontemlerle ilerliyor. Sayi az ise beklememis olabilirler. Dogal ortami daha iyidir gelisimleri icin kesinlikle. İnsallah pozitif sonuc alirsin cnm.

Kafaniz karişmasin ayrintilara takilmayin sakin olun. Benim de 3.gün embriyolarim transfer edildi 8hücreliydi 3tane kalmişti 3.güne 5.güne ulaşmasi skinti laboratuvar ortaminda bunu sağlamak zor oldugu için 3.gün transfer ediyolar.iki kaliteli embriyo varsa ikisi de transfer edilir. Biraz teslim olun sonuçta verecek olan allah bu doktoru vesile kildi diye düşünün.
Insallah çok güzel haberler verirsiniz biz de sizinle seviniriz.

X