Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Evet canım gayet normal dün adet oluyorum gibi kanamam oldu bugün herhangi birşey Yok 2 gün sonra birliktelik olabilir dedi ama verdiği ilaçlar bitince ikinci gün gel dedi korunup korunmayacağım hakkında birşey konuşmadı mantıklısı korunmak çünkü aşılama olacak ama ne bileyim polip alındı ya bu ay denesek mi diye düşünmüyor da değilim

Bende lekeler 3 ,5 gun devam etmişti. Korunmak gayet mantıklı hem alinan ilaclar dan vs. siz biraz deneyin demedi galiba . Sen ne yapmayı dusunuyorsun . Bize benim sağ tulum hem yukarda hemde hasarlı dedi oyuzden 3 ay deneyin demişti eylül yada ekimde olmuştum ben . Şubata kadar denedik doğal olur belki diye ama olmadı. Şubatta tüp bebek yaptırdık aşılama olmaz size dedi. Zaman kaybı olur dedi. Ülke pozitif aldık şükür olsun geçen hafta keseyi gördük bu haftada kalp atımı için çağırdı işte darısı basina

Çok sevindim canım benim içinde İste olur mubana korun korunma vs hiçbirşey demedi ama korunmamı istemeseydi deneyin derdi bir de ilaç verdi dediğim gibi bitir adet olacaksın dedi ikinci günü de gel dedi benimde dış gebelik geçmişim var ve sol tüpüm kapalı sağ tüp açık ama ordan yumurtlama olması önemli dedi doktor 2 kere aşılama deneriz olmazsa direk tüp bebek dedi

Demekki şans görüyor aşılama ücreti nektarı yani aşılama tüp bebeğe göre daha avantajsız sen 1 tane dene olmazsa tüpe yonel dr ile görüşüp bize hiç aşılama önermedi bütün değerler normaldi bizim bi tupum hariç eşimdede sorun yoktu şükür . Inşallah olacak canım hergun dualarımdasınız dr.a güven ve aklına ne geliyorsa sor hatta not tut oraya gidince unutuluyor heyecandan tedirginlikten. Aşılama olasılığı tüpü vs.

Kızlar benim sonucum negatif maalesef
Canım b3nim. Allah yardımcınız olsun. Çok güzel hissediyordum ben senden demekki zammı varmış.ne kadar uzulsekte hep ümit var şükür olsun. Inşallah tez zamanda atlatırsın bu sureci yeni tedavind3 pozitif alirsin amin

İnşallah canım elimizden geleni yaptık nasip değilmiş. Bakalım bit daha ne zaman başlayabiliriz

Aşılama ücreti be kadar tüp bebek ne kadar hiçbir fikrim Yok hiç konuşmadık canım sen ne karara yaptırdın?

Bu üçüncü denemem canım. Nasip değilmiş. Benim tüpüm sorunlu olduğu in dış gebelik riski var ama Allah büyük yeterki ol desin

Aşılama ücreti be kadar tüp bebek ne kadar hiçbir fikrim Yok hiç konuşmadık canım sen ne karara yaptırdın?
Tüp bebek 4930 hastane . 1500-2000 ilaçlar tutuyor. Raporsuz fiyat . Aşılamayı yada raporlu tüp bebeği hiç bilmiyorum

Eşimin 25 milyon sperm %5 morfoloji %80 ileri hareketsiz doktor sigarayı bırak dedi ama ne mümkün aşılama deneyelim sonrasında direk tüp bebek yaparız dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…