Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır yoktum, bir çoğunuzun bebeklerinin cinsiyeti belli olmuştur? Z zaynap H haindunyaaa A Aya_benzerdi ne alemdesiniz? Benim ikisi de kız... Şükürler olsun. Bir de Ankara Başkent'te doğum yapacak olan var mı aranızda merak ettim? Ankara'da başka hastanelerde doğum yapacak olan varsa onlar da yardımcı olabilirler tabii, fiyatlar ne durumda merak ettim

Oyy masallah prensesler geliyo hadi saglikla dogsunlar insallah. Ben gecen sene başkentte doğum yapmiştm memnun kaldim bi skintim olmadi. Zorunlu sezaryen oluyo ikiz oldugu icin gecen sene 1200tl+oda ücreti ödedk özel oda istedk biz tek kişilik 750tl geceligi. 650tl iki kisilik oda. Özel hastane olmasina ragmen ucretler uçuk degil. Dogum sonrasi hiç agrim sizim olmadi zaten iki bebek yatacak zamanim da olmadi.:))
Ayy ikiz bebek cok heyecanli dimi?kac haftalik oldunuz?

Yaaa çok heyecanlıyım, prensesler geliyor evet şimdi 23 hafta 3 günlük olduk yani 24 ün içindeyiz sanırım :) Fiyatlar böyleyse çok güzel, oda da tek kişilik ayarlayabilirsem ben de çok sevineceğim, çünkü ilk çocuklar ve her iki tarafında ilk torunları kalabalık oluruz, ama tek duam sağlıklı şekilde kucağıma alayım her ikisini de... Şimdi hareketlerini hissediyorum, daha bir iki haftadır... ama bazı günler çok az hareket ediyorlar korkuyorum, normal mi böyle oldu mu sizde de?

Biz de kalabalik oluruz diye özel oda istemiştik odamizi da kendimiz süsledik kapimizi falan çok da güzel olmuştu.
Daha minikler hareket ediyolardir sen fazla hareket edince hissedersin 2bebek var daha fazla hareket hissederim diye düşünme. Bide kendini yordugunda daha az hareket ederler yorulmamaya calis. Durus pozisyonlarini biliyosan belli yerlerden hareket bekliyosun benim ikisinin de ayaklari ayni yerdeydi en cok hareketi o tarafta hissediyodum. Artk yavaştan alisverişe başla hastane cantani falan da hazirla hazir dursun canim. Hadi hayirlisi olsun insallah saglikla dogsunlar allahim esirgesin.

Ne güzel olmuştur oda eminim... İnşallah her şey yolunda gider de planlanan şekilde biz de hallederiz süsleme işlerini vs...
Aynen bu hafta uyuyamadım pek fazla, gün içinde de yoruldum demek ki ondan az hareket ediyor minikler... hastane çıkışlarına bakacağız bu hafta, evet daha çantam hazırlanacak... odaları için de herhalde ikeadan iki beşik ve dolap alacağız şimdilik, Allah nasip ederse de ileride kendi isteklerine göre odalarını hazırlarız. Cevabınız için çok teşekkürler...

Merhaba kızlar aranızda Başkent’te embriyoskop ve mikroçip yöntemi deneyen oldu mu. Fiyatı konusunda bilgisi olan var mı

Iyiyim arkadaşim cok şukur bu yil kiz senesi benimde kızim olacak Allah nasip ederse Göğüşen hoca gebe takibini belli bir zamandan sonra bırakıyor aytaç hocaya yönlendirdi beni onun içinnbende kendime yakin bir hastaneyi tercih ettim göğüsen hoca ile devam etseydim başkentte doğum yapmayi planlıyordum simdiki doktorumda iyi ilgili bi doktor Lokman Hekim hastanesine gidiyorum oda ve doģum birlikte 2300 tl tutuyor

Kızlar herkese iyi akşamlar. Ben başkent hastanesinde Doğum yapmayı düşünüyordum, eşimle birlikte taburcu bölümüne gidip fiyatlar hakkında bilgi alalım dedik. Normalde zorunlu sezeryan 1200 TL + özel oda ücreti ya da isteğe bağlı sezeryan olarak da 3000 TL + özel oda ücreti diye biliyordum ben. Ama bu sistem tamamen değişmiş ve paket sistemine geçmişler.
Ocak itibariyle başlayan yeni sistemde doktorunuz gerekli görürse 1200 TL ye zorunlu sezeryan oluyorsunuz ancak özel oda tutma imkanınız yok artık. Çift kişilik ya da üç kişilik odalarda ücretsiz ve refakatçi olmadan kalacaksınız bu durumda. Eğer özel oda istiyorum diyorsanız doğum paketi almak zorundasınız, normal standart özel odalar için doğum paketi 6000 TL, suit odalar için ise 8000 TL. Bu fiyatların içinde de doğum ücreti, oda ücreti ve oda süsleme varmış. Bana çok fahiş fiyatlar geldi bunlar. Ankara’da herhangi bir özel hastaneye gittiğinizde bu fiyata muayeneler, testler, ultrasonlar dahil paket alıyorsunuz zaten. Başkente verdiğiniz doğum paketinin içinde 9 ay boyunca verdiğiniz muayene ücretleri, test ücretleri de yok ayrıca. Devlet hastanesi mantığıyla hareket eden bir hastaneye göre çok çok fazla fiyatlar bence bunlar. Bilginiz olsun istedim.

Aaaa niye boyle olmuş ki simdi benim gittiğim hastanede sezeryan doğum fotosu +özel oda 2300 tl o zaman cok iyimiş bana verilen fiyat doğum.paketi de istenirse 3800 tl muayene ve testler dahil tabi bu fiyata

Aaaa niye boyle olmuş ki simdi benim gittiğim hastanede sezeryan doğum fotosu +özel oda 2300 tl o zaman cok iyimiş bana verilen fiyat doğum.paketi de istenirse 3800 tl muayene ve testler dahil tabi bu fiyata
Valla ben de anlamadım. Yapmıcam Doğum ona karar verdim. Hastane bakıyoruz şimdi. Sen hangi lokman hekime gidiyorsun? Benim evime Akay yakın ama doktorları hakkında emin değilim.

Valla ben de anlamadım. Yapmıcam Doğum ona karar verdim. Hastane bakıyoruz şimdi. Sen hangi lokman hekime gidiyorsun? Benim evime Akay yakın ama doktorları hakkında emin değilim.
Ben sincan lokman hekime gidiyorum Bahar hoca var orda çok tatli bj insan arkadaşim da o doktorda gidiyordu cok memnundu onun tavsiyesi ile gittim Başkent cok uzak uzak çünkü bana şimdi değil ama ilerde karnim bbüyüdüğünde gidip gelmem zor olcaktı göğüsen hoca ile devam edecek olabilseydim yinede giderdim ama göğüsen hoca aytac beye yonlendirice bende yakin olan bi hastaneyi tercih ettim

Anladım, sen de haklısın tabi zor oluyor. Hatta bu zamanlarda bile zor geliyor, yorgunluk halsizlik etkiliyor. Biz de kararımızı verdik liv hospital a gidicem bakalım.

Ya kız mı senin de ne güzel ya Allah hayırlı evlat nasip etsin herkese, ben de Başkent'te devam ediyorum, H haindunyaaa geçen sene Başkent'te yapmış doğumu, ücretleri net öğrenemedim, bakalım bu sene de inşallah çok artmamıştır.. bebek odalarını aldık dün, yavaş yavaş artık eşya işine de başladım. Senin ilk miydi? Benimkiler ilk olduğu için her şeyi sıfırdan yapıyoruz, gerekli mi gereksiz mi bilmiyorum ama alıyoruz bakalım biraz biraz

Evet canm kızim olacak inşallah benim 8 yaşında bir de oğlum var bende ikinci için çok bekleyince olmayacak herhalde deyip herşeyini vermistim ihtiyaci olanlara sadece yürütecimiz kalmiş onun dişinda bende herşeyini yeniden alıcam bklm ama henüz birşey almadim 18 haftalik olduk inşallah 7 veya 8. ayda hazirliklari tamamlarim zaten sezeryan olucagim icin gunu bellirlenince hazirliklari yaparim 8 sene aradan sonra olunca ilkmiş gibi bizde heyecanliyiz özellikle oğlum cok heyecanlı

Anladım, sen de haklısın tabi zor oluyor. Hatta bu zamanlarda bile zor geliyor, yorgunluk halsizlik etkiliyor. Biz de kararımızı verdik liv hospital a gidicem bakalım.
Eşim iş dolayısı ile yurt dışına falan gidiyor eee bide oğlum var okula gidiyor onun için yakin olmasi daha cok işime geliyor muhtemelen buraya devam edicem ama ne yalan söyliyim göğüsen hoca ile devam etmeyi cok isterdim gerci son verdigin fiyat bilgilendirmesinden sonra cok zor artik başkente gitmem

Canım bence senin için daha iyi olmuş. Evine yakın hastane, her durumda hemen hastanede olabilmek çok iyi bence. Göğşen hoca çok yoğun olduğundan çok ilgilenemiyor bunu kendi de ifade etti bana zaten. Fiyat bilgisi de dediğim gibi olunca biz de değiştirdik hastaneyi. Doğum yapınca özel odada olmak benim için çok önemli. Dikişlisin, bebek küçüçük emzirmek lazım, gelen giden oluyor. Psikolojik açıdan da duygusal bi süreçtesin. Her durumda ben kendi odamda olmak isterim. Özel oda işin içine girince de çok fazla geldi bana fiyat. Bugün başka bir hastane ile anlaşma yaptık bakalım, hoca da çok içime sindi. Belki aynı fiyata denk gelecek hatta belki fazla da olacak ama en azından ultrason kalitesi, hastanenin daha iyi olması, doktorun size daha fazla vakit ayıracak olması, bekleme sürelerinin kısalığı benim için büyük avantaj. Umarım her şey yolunda gider de sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…