Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Göğşen bey yaptı benimkini de. Ebet Ankara da

Bende Rahim y şeklindeymiş düzeltildi. Birde sol tüpüm tamamen yapışıkmış onu öğrendim
Anladim canim insallah hayorli sonuc aliriz ben basladim tedaviye simdi kontrole geldim bekliyorum ne dicekler bakalim heycanla bekliyorum

Anladim canim insallah hayorli sonuc aliriz ben basladim tedaviye simdi kontrole geldim bekliyorum ne dicekler bakalim heycanla bekliyorum
Allah yardimcin olsun canim. benim transferim oldu gecen hafta carsamba. gün sayiyorum test günü icin ya nasip

Allah yardimcin olsun canim. benim transferim oldu gecen hafta carsamba. gün sayiyorum test günü icin ya nasip
Ayyy allahim insallah pozitif gorursunn. Var mi belirtin. Pgd falan yaptirdin mi sen bana biraz anlat. Benim 5. Tedavim. Gogsen hocada ilk. Cok merak ediyorum.

Ayyy allahim insallah pozitif gorursunn. Var mi belirtin. Pgd falan yaptirdin mi sen bana biraz anlat. Benim 5. Tedavim. Gogsen hocada ilk. Cok merak ediyorum.
canim benimde 3. tedvim gögsen hocada ilk bu. bana pgt önermedi gebelik kaybim var dis gebelikler ve kimyasal gebeliklerim var. bana embriyoskop mikrocip önerdi. o sekilde yapildi. 11 yumurtam vardi 7 si islem icin uygun görlmüs bunlardan iki tanesi besinci gün grade 1 dedi embriyolog. onlar transfer edildi. digerlerini donduramayacagimi söyledi ama sebebini sormadim heyecandan. sagolsun gögsen bey ilgilendi. gerisi rabbimden. biz elimizden geleni yaptik

Benim 5.gune gitmiyor neden bilmiyorum cok yumurta oluyor ama yarisi bos cikiyor. Sona 2-3 tane zor kaliyor. Bu sefer ilaclari dusuk dozda uygulayalim dedi. Bakalim kac tane cikacak. Benim 1 kimyasalim var. Digerleri hic tutmadi. O yuzden de pgd onerdi. Cok korkuyorum ya hic kalmazsa.

insallah korktuguna ugratmasin rabbim. nasipten öteye gecilmiyor. bence druna güven ben öyle yaptim hic bir seyi sorgulamadim cok fazla. peki baska vitamin falan kullaniyor musun

Amin canimm. Yok hicbisey kullanmiyorum gonal f den baska
Hayırlısı olsun canım dediğim gibi ümitsizlik bize bir şey getirmez dua edelim inşallah
Allahim hepinizin ve hepimizin yardimcisı olsun inşallah hepiniz pozitif sonuçlar alırsınız
Aminn inşallah sağolun
Allahim emeklerinizi, umutlarinizi boşa çikarmasin. Göğşen bey bizlere vesile oldugu gibi sizlere de olsun inşallah. Çok çok pozitifler görelim rabbim hepinize hamileyim yazmayi nasip etsin.
Aminn inşallah Allah razı olsun

Kızlar bana hoca histereskopi yapicak perşembe günü sizce zor bir islemmi nasıl oluyor daha önce geicrenler soyleyeblrmi
Canım iyi akşamlar bugün bende muayene oldum Göğşen beye benden de istedi perşembe gününe çok tedirginim korkuyorum bayıltarak yapacakmış ama yinede korkum var sen yaprırdın mı canım ve maliyeti be kadar tuttu?

Histeroskopi yaptıran arkadaşlar ortalama kaç dakika sürdü Göğşen bey de histeroskopiden çıkıp işe gidebilir miyim yoksa o gün rapor mu alayım banada Perşembe gününe randevu verdi saati daha bilmiyorum ama işe gitsem mi bilemedim birde kolay bir işlem sanırım hastanede en azından yarım saat dinleniyor musun yoksa biter bitmez gidiyor musun?hiçbir bilgim Yok kusura bakmayın kızlar çok soru sordum

O gün izin almanız iyi olur. Hafif anestezi veriliyor çünkü sonrasında işe başlamanız pek mümkün olmaz eve gidip dinlenirsiniz ertesi gün gidersiniz . Zor bir işlem değil. İşlwmden sonra bi yarım saat kadar dinlenip hocayla görüşüp eve gidersiniz.

Çok teşekkür ediyorum canım çok sağol bu arada be kadar ödedin bu işlem içinkorludan hiç fiyatını soramadan çıktım

Sadece genel anestezi verilmeyeceğini damar yoluyla bayıltacağını söyledi aynı şey değil mi anestezi aldım biliyorum ama bu uygulayacağı anestezi değilmiş e ne o zaman

Arkadaşlar günaydın AMH testi istemiş doktor normalde bu hormonun kaç çıkması gerekli normal sayılması için sonuç çıkmamış dün verdim ama en erken perşembe gösterebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…