Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Inşallah herşey güzel geçer:21: motivasyonunu hiç kırma hep mutlu ol çok önemli:KK49: benim bugün son iğne günüm yarın boş . Pazartesi opu var
İnşallah kaliteli sağlıklı embriyoların olur herşey umut üzerine Allah boşa çıkarmasın

İnşallah kaliteli sağlıklı embriyoların olur herşey umut üzerine Allah boşa çıkarmasın
Amin allah razi olsun:KK200: bu yola başlayan herkesin rabbim kucağını doldursun. Inşallah seninkilerde çok güzel geçer sağlıkla

Senin yumurtalarının verdiği tepkiye göre değişiyor
Ben 7 gündür iğne yapıyorum son 3 gundurde ikişer iğne bugün 3 iğne. Pazartesi opu var dua edin inşallah güzel geçer allahım herkesin yanında olsun

Merhaba opu yapildi mi kac yumuş toplandi canim?

ben iki hafta once histereskopi oldum cnm polipler varmis alindilar. Martin sonunu adeti bekliyorum baslamak icin

merhabalar. ofis histeroskopi nerede, kimde yaptırdın? ne kadar tuttu( sigorta karşılıyormu)? ben de 5 yıl önce, tüp bebek öncesi polip aldırmıştım , şimdi tekrar düşünüyoruz. daha doğrusu kafam çok karışık önce rahim filmi çektirip, orda polip çıkarsa o zaman mı gitsem, yoksa doru ofis histeramı diye. sizin rahim filminde çıkmış mi ide polipler?

merhabalar. ofis histeroskopi nerede, kimde yaptırdın? ne kadar tuttu( sigorta karşılıyormu)? ben de 5 yıl önce, tüp bebek öncesi polip aldırmıştım , şimdi tekrar düşünüyoruz. daha doğrusu kafam çok karışık önce rahim filmi çektirip, orda polip çıkarsa o zaman mı gitsem, yoksa doru ofis histeramı diye. sizin rahim filminde çıkmış mi ide polipler?

Ben de polip işlemi gecirdim devlet hastanesinde rahim filmi cektirmiştim orada polip görünmüş ama devlet ilgilenmedigi için bana polip varken 3defa aşilama yaptilar sonra göğşen bey rahim filminde polipi gördü ve aldi. Aslinda polipin rahim filminde görülen bişey oldugunu o zaman anladim. Ben doktoruma güvendim kendimi ona teslim ettm rabbime sigindim üzerine çok düşünmedim göğşen bey ne derse onu yaptim ve şu an ikizlerim 6aylik.
Siz de bi gidin konuşun doktor ne derse onu yapin sonuçta koca prof olmuş adam boş biri degil maddi kaygisi da yok. Burada biz ne dersek boş siz doktora danişin bence.:)

Ben de polip işlemi gecirdim devlet hastanesinde rahim filmi cektirmiştim orada polip görünmüş ama devlet ilgilenmedigi için bana polip varken 3defa aşilama yaptilar sonra göğşen bey rahim filminde polipi gördü ve aldi. Aslinda polipin rahim filminde görülen bişey oldugunu o zaman anladim. Ben doktoruma güvendim kendimi ona teslim ettm rabbime sigindim üzerine çok düşünmedim göğşen bey ne derse onu yaptim ve şu an ikizlerim 6aylik.
Siz de bi gidin konuşun doktor ne derse onu yapin sonuçta koca prof olmuş adam boş biri degil maddi kaygisi da yok. Burada biz ne dersek boş siz doktora danişin bence.:)
Teşekkür ederim ilgi alakan için. Allah analı babalı büyütsün.

canim benim polipler rahim filmiyle falan hic gorulmedi oyle buyuk degillermisti mercimek kadar cok sayida rahmini kaplamis demisti. Histereskopide gorundu yani.

Kizlar yardimci docent aytac beye muane olan varmi hulisi bey yokmus progestana adetin 20.gunu bakilcak demisti amankan sanmistim ultrason dedi sekreter? Bi bilgisi olan varmi

Kizlar yardimci docent aytac beye muane olan varmi hulisi bey yokmus progestana adetin 20.gunu bakilcak demisti amankan sanmistim ultrason dedi sekreter? Bi bilgisi olan varmi
Hulusi Bey neden yok bilginiz var mi? Bir arkadasim geri donus bekliyor ikinci kez denemek icin ama gunlerdir geri donusu olmamis? Rahatsiz falan mi acaba?

Hulusi Bey neden yok bilginiz var mi? Bir arkadasim geri donus bekliyor ikinci kez denemek icin ama gunlerdir geri donusu olmamis? Rahatsiz falan mi acaba?
Il disinda dedi hulisi beye msjatsin donmuyormu ? Yerine yardmci docent aytac bey bakick oda tup bebek kordinasyonunda ama hftaya soniclarima bakcak bencede olmasi lazm dun konstum nezmn geleyim sonuc icin die

kizlar sekreteri bugün hulusi beyin konferansa gidecegini söyledi ama ne zaman gelecek bilmiyorum.

Aytaç bey göğşen hocanin nerdeyse tüm işlemlerinde bulunur tecrübeli biri oldugunu düşünüyorum. Benim opu işlemlerinde de bulunmuştu.

X