Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Arkadaşlar merhaba, size bir sorum var, şimdi 17 haftalığız, vücudumda özellikle kollarımda bir miktar uyuşma var, bu sabah başladı hala sürüyor... sizler de yaşadınız mı bu sorunu? İnternette baktım biraz karpel sendromu mu neymiş adı :KK43:
Ben duymadim canim. Benim de dis etinde sisme ve aşırı bi' sırt ağrısı var.

Kızlar iştahınız nasil ben çok feciii acikiyorum yaa özellikle akşamları cok acikıyorum vallla boyle yemeye devam edersem acaip kilo alıcam herhalde

İnşallah arkadaşim Rabbim gönlümuze gore versin bizim de 2.denememiz sayilir ilk denememizde degerlerim yükseldiği için transferim ertelenmisti iki ay aradan sonra sil bastan yeniden başladik tedaviye ve cok şükür hayirli sonuçlar aldik darisi tüm isteyenlere olsun inşallah
anladim peki opu olmus muydu ilkinde? Allah hayirlisiyla dogurmak nasip etsin canim bana da insallah saglikli bir evlat nasip eder

Kızlar dua topiğinize katılmak isteyen beni etiketlenebilir mi (Hamile adayları veya hamile olanlar )

Kızlar iştahınız nasil ben çok feciii acikiyorum yaa özellikle akşamları cok acikıyorum vallla boyle yemeye devam edersem acaip kilo alıcam herhalde

Canim başlarda öyle oluyo ilk bulantilar keyifsizlikler geçtikten sonra iştah açiliyo ilk 3 4ay böyle oluyo. Gece kalkip yemek yedigimi biliyorum açliktan uyuyamiyodum.:)))
Ikiz olduklari halde çok kilo almadim. Ama dengeli beslenmek gerek özellikle süt peynir ev yapimi yogurt yemelisin ve et yumurta tüketimini artirmalisin. Ketcap mayonez misir kestane ve hazir gidalardan uzak dur ev yemekleri tüketmeye calis bisey olmaz.

anladim peki opu olmus muydu ilkinde? Allah hayirlisiyla dogurmak nasip etsin canim bana da insallah saglikli bir evlat nasip eder
Tabi zaten opuya gittiğimde oğrendim degerimin tavan yaptığini bu sekilde transfer yaparsak tutunamayabilir dedi göğüşen hoca zaten hiçbirseyi sorgulamadim inan hep akışına bırakıp hayırlisini diledim Rabbimden 6 ay gittim geldim ama her gittiğimde yeni bi sorunla karşılaştim cok umutlu başlamadim kısacasi ama Rabbim den de ümidimi kesmedim ve binlerce kez şükürler olsun hayırli sonuçlarimizla donduk 6 ayın sonumda darisi isteyen dileyen bekleyen herkese olsun

Merhaba hanimlar bende 2. Tüp bebek tedavisine başladım göğşen hocayla. Yumurta gelistirmedeyim şuan haftaya opu olacağım. Herkesin tedavisi hayırlı olsun hamile atkadaslar da inşallah bebeklerini kucağına alırlar sagsalim.

Canim başlarda öyle oluyo ilk bulantilar keyifsizlikler geçtikten sonra iştah açiliyo ilk 3 4ay böyle oluyo. Gece kalkip yemek yedigimi biliyorum açliktan uyuyamiyodum.:)))
Ikiz olduklari halde çok kilo almadim. Ama dengeli beslenmek gerek özellikle süt peynir ev yapimi yogurt yemelisin ve et yumurta tüketimini artirmalisin. Ketcap mayonez misir kestane ve hazir gidalardan uzak dur ev yemekleri tüketmeye calis bisey olmaz.
Kestanenin zarari mi var?

Diyetisyen kestanenin şeker oraninin fazla olduğunu söyledi ama ben sokaga cikinca 100gr közlenmiş yemeden dönmezdim haftada bir falan. Bu da hamiş insanin göz hakki olsun o kadar dimi.:)))
Valla diyetisyenin verdiği listeye göre aç yaşamam lazım

Cikolata , patates kizartmasi tamamen kestiniz mi kizlar? Ben yiyorum canim cekince.
Bende yiyiyorum tabiki canm cektikce kaç kilo ile hamile kaldiniz ve şuan kaç kilosunuz ben 56 ile hamile kaldim ve üc ayda 5 kilo almişim yaaa bu gidisle 20 kilo ile dpgum yapıcam gerci artik dikkat etmeye başladim

Kizlar size birsey sormam gerek karnimda bir tane et beni vardi sanki hamilelikle birlikte biraz büyüdü gibi hissediyorum böyle bi durum yaşayan varmi aranızda normal mi bu durum acaba dermatoloğa mi gitsem acaba yaaa

Kizlar size birsey sormam gerek karnimda bir tane et beni vardi sanki hamilelikle birlikte biraz büyüdü gibi hissediyorum böyle bi durum yaşayan varmi aranızda normal mi bu durum acaba dermatoloğa mi gitsem acaba yaaa

Benim de belimde vardi hamilelikte büyüdü doğumdan sonra cildiyeye gittm sorun yok iyi huylu ama aldirmak istersen ufak bi cerrahi mudahaleyle alinir dedi.

Benim de belimde vardi hamilelikte büyüdü doğumdan sonra cildiyeye gittm sorun yok iyi huylu ama aldirmak istersen ufak bi cerrahi mudahaleyle alinir dedi.
Ayyy canm yaaa saģol içim rahatladi yaa bugun biraz büyüdüğünü hissettim ya eşofmanim biraz sıkıyordu ondan mı oldu acaba diye düşündüm peki hamileyken cildiyeye gittin mi

X