Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Bizde azospermi durumu var. O zaman 3 yıl şartı aranmayacak galiba. Teşekkür ederim:)

Sizin yaş faktörü de var 3yil şarti aranacagini sanmam zorunlu tüp bebek gibi bi rapor cikarirlar hallolur insallah. Siz icinizi ferah tutun ve rabbimin izniyle olacagina inanin. Insallah sizin de güzel haberlerinizi aliriz.:)

Bizde azospermi durumu var. O zaman 3 yıl şartı aranmayacak galiba. Teşekkür ederim:)
Bencede spermiyogram problem olmaz. Elinizde hali hazırda bir tane vardır bir tane de işlemin yapılacağı hastanede yaptırsanız yeter. Ürolog raporu verir ve çıkar raporunuz. Üzülmeyin bende 33 yaşındayım

Herkese merhaba bende aranıza yeni katıldım benimde çikolata kisti problemim var daha önce farklı doktorlara gittim aşılama önerdilergögsen hocaya gidip bu durumda aşılama yaptıran var mı aranızda? benimle aynı durumda olan var mı acaba? Bende Şubat ayında göğsen hocaya gitmeyi düşünüyorum?

Kızlar selam. Göğşen Hocada pazartesi tedaviye başladım. İlk gün 8 mm üç tane yumurtam vardı günlük iki doz iğne verdi perşembe gel dedi. Perşembe 11 12 mm olmuş yumurtalar çok iyi gidiyor dedi. Pazartesi tekrar kontrole gittim. 9 mm e düşmüş yumurta hocada şaşırdı çatladımı ki dedi. Ama kan sonuçlarına göre mümkün değil Allah Allah dedi. Kan sonuçlarına bi bakalım dedi. 3 saat kanı bekledim ağlaya ağlaya. Kan sonuçlarım iyi geldi çok kalabalıktı tekrar hocayı göremedim hemşire göstermiş dozu yükseltti birde çatlamasın diye iğne verdi. Hemişre bazen yumurta kendini büzebiliyor dedi. Üstüne üstlük birde grip oldum çok kötüyüm herşey kötü gidiyor gibi umudum kalmadı:KK43:

Kızlar selam. Göğşen Hocada pazartesi tedaviye başladım. İlk gün 8 mm üç tane yumurtam vardı günlük iki doz iğne verdi perşembe gel dedi. Perşembe 11 12 mm olmuş yumurtalar çok iyi gidiyor dedi. Pazartesi tekrar kontrole gittim. 9 mm e düşmüş yumurta hocada şaşırdı çatladımı ki dedi. Ama kan sonuçlarına göre mümkün değil Allah Allah dedi. Kan sonuçlarına bi bakalım dedi. 3 saat kanı bekledim ağlaya ağlaya. Kan sonuçlarım iyi geldi çok kalabalıktı tekrar hocayı göremedim hemşire göstermiş dozu yükseltti birde çatlamasın diye iğne verdi. Hemişre bazen yumurta kendini büzebiliyor dedi. Üstüne üstlük birde grip oldum çok kötüyüm herşey kötü gidiyor gibi umudum kalmadı:KK43:

Moralinizi bozmayin en önemli şey sizin iyi olmaniz içinizi ferah tutun olumlu düşünün olacak insallah rabbimin izniyle.

İnşallah ama moral bozuluyor işte

Anlayabiliyorum 5aşilamadan sonra ilk tüp bebek denemesi başarisiz olunca ben de 10gün depresyon ilan etmiştim ama ikinci denemede ikizlerimi kucagima aldim. Bir şey olmayinca ya hayirli degildir ya da daha iyisi olacaktir böyle düşünün. Kadinlar güçlüdür siz de güçlü olmalisiniz anne olacaksiniz insallah bu yol mücadele gerektirir.

internetten biraz araştırdım da azospermiyi 3 ayrı zamanda yapılmış testler doğrularsak 3 yıla gerek yokmuş. Çünkü benim gebe kalmam için şuan hiç ihtimal yok. 2 yıl daha beklemem çok saçma olur :KK43: zaten yaşım 34 :KK43:
Merhaba mesajınıza cevaben diyebilirim ki rapor çıkması için azospermi durumunda en az 15 er gün arayla yapılmış 3 spermiyogram testi isteniyor. Testin hangi hastanede yapıldığı önemli değil. Bu testlerde de sayı yanlış hatırlamıyorsam 4 milyonun altında olmalı ama bunu net hatırlamıyorum :/ inşallah işinize yarar. Siz de hemen kavuşursunuz yavrunuza.

Merhaba mesajınıza cevaben diyebilirim ki rapor çıkması için azospermi durumunda en az 15 er gün arayla yapılmış 3 spermiyogram testi isteniyor. Testin hangi hastanede yapıldığı önemli değil. Bu testlerde de sayı yanlış hatırlamıyorsam 4 milyonun altında olmalı ama bunu net hatırlamıyorum :/ inşallah işinize yarar. Siz de hemen kavuşursunuz yavrunuza.
Herkese cevapları için çok teşekkür ederim. peki azospermi durumunda kadından da testleri yine istiyorlar mı? Rahim filmi vs gibi?

Herkese cevapları için çok teşekkür ederim. peki azospermi durumunda kadından da testleri yine istiyorlar mı? Rahim filmi vs gibi?
Eğer doktorunuz gerekli görürse sonra kendi tedaviye başlarken istiyor, rapor ilaçlar ve tüp bebek tedavisi için Laz'ım zaten. Özellikle ilaçlar çok uygun oluyor raporla

Kızlar çarşamba günü benim Göğşen hocada randevum var ilk defa gideceğim. Ama acaba önce tüp bebek için rapor çıkarıp öyle mi gitmeliydim? raporlu gidenler nasıl gittiniz siz?

Kızlar çarşamba günü benim Göğşen hocada randevum var ilk defa gideceğim. Ama acaba önce tüp bebek için rapor çıkarıp öyle mi gitmeliydim? raporlu gidenler nasıl gittiniz siz?
Zaten siz tedaviye başlayınca raporu hastanede çok kolay çıkarttığınızı göreceksiniz, Şimdidev uğraşığ yorulmayın, gittiğinizde rapor ile ilgili sizi bilgilendirecekler

kızlar ben de yarın sabah gidicem bakalım. umarım bebişimi görürüm. aşılama yapılalı 20 gün oldu acaba kalp atışı duyabilir miyim ki

kızlar ben de yarın sabah gidicem bakalım. umarım bebişimi görürüm. aşılama yapılalı 20 gün oldu acaba kalp atışı duyabilir miyim ki

Kalp atişi için erken canim keseyi görürsün yukaridan olmazsa aşagidan bakar. Önce kese sonra kalp atişi annelik sabir işi.:))

Anlayabiliyorum 5aşilamadan sonra ilk tüp bebek denemesi başarisiz olunca ben de 10gün depresyon ilan etmiştim ama ikinci denemede ikizlerimi kucagima aldim. Bir şey olmayinca ya hayirli degildir ya da daha iyisi olacaktir böyle düşünün. Kadinlar güçlüdür siz de güçlü olmalisiniz anne olacaksiniz insallah bu yol mücadele gerektirir.

İğneleri bugün bıraktırdı hoca. Galiba yumurtam çok erken çatladı. Cuma günü tekrar gideceğim klomenle devam edeceğiz gibi. Klomen kullandığımda yumurtam 18 19 mm oluyordu. 26 mm bile olmuştu biri. Hocada anlayamadı büyürken birden küçülmesini. Ben üzülmeyim diye klomen deneyecek tek umudum inşallah birdaha ki adetimde büyür yumoşlar

İğneleri bugün bıraktırdı hoca. Galiba yumurtam çok erken çatladı. Cuma günü tekrar gideceğim klomenle devam edeceğiz gibi. Klomen kullandığımda yumurtam 18 19 mm oluyordu. 26 mm bile olmuştu biri. Hocada anlayamadı büyürken birden küçülmesini. Ben üzülmeyim diye klomen deneyecek tek umudum inşallah birdaha ki adetimde büyür yumoşlar
Olsun sıkmayın canınızı geç olsun güç olmasın.. inşallah bi dahaki sefere daha olumlu gider herşey vardır bunda bir hayır

Kizlar bugun hastanedeydim 10 haftalik olmuşuz cok şükur hersey yolunda baska hastanede devam etmek zorunda oldugumu söyledim göğüsen hocaya oda gayet anlayisla karşıladi hiboru da kullanmana gerek yok artik dedi sonucum normalmiş sadece coraspirin yazdi onu kullanicam ikili taramani gordukten sonra baska hastanede devam edebilirsin dedi bklm haftaya 2li taramam var

Maşallah, herşeyin yolunda gitmesi ne güzel ☺️ Ben de yarın ilk defa gideceğim Göğşen hocaya. Çok heyecanlıyım

X