Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Kizlar görunce lutfen cvp yazin simdi genetik testimi aldim gosterdim hocaya ama sizin yazdiklariniz kafami karıştirdı benim sadece MTHFR C677T HETEROZİGOT yaziyor geri kalan degerlerim normal sadece coraspirin kullanman yeterli dedi degeri boyle olan varmi lütfen cvp yazin sizin degerleriniz değeri böyle olupta halen hibora devam eden varmı

Kizlar görunce lutfen cvp yazin simdi genetik testimi aldim gosterdim hocaya ama sizin yazdiklariniz kafami karıştirdı benim sadece MTHFR C677T HETEROZİGOT yaziyor geri kalan degerlerim normal sadece coraspirin kullanman yeterli dedi degeri boyle olan varmi lütfen cvp yazin sizin degerleriniz değeri böyle olupta halen hibora devam eden varmı
Canim benim 3 heterozigot 3 normal ile devam ediyorum kan sulandiriciya.

Canim benim 3 heterozigot 3 normal ile devam ediyorum kan sulandiriciya.
Evet hoca eger iki ve üstü öyle çikarsa devam edicez demişti sagol yaa valla kafam karışti tekrar sorucam gidince daha ignelerim bitmedi zaten bitince de coraspirin içicem 300 luk hayirlisi bklm cok sağol

Kızlar başkent hastanesinde hsg çektiren var mı? Anesteziyle mi yaptırdınız? Bir de ücreti nedir bilginiz var mı

telefon edip sordum anestesisiz 60 tl imiş. Ama doktor muayenesi üzerinden 10 günden fazla geçmiş olursa bir de ayrıca muayene ücreti ödüyormuşuz.

Merhaba kizlar
Bugun hayirlisiyla transferim olacak
Dua eder misiniz bana?
Ayrica bir sey soracaktim
Gogsen hocanin hastalari hep 3. Gun mu transfer oluyor?
Benim ilk tedavimde 3. Gundu 2.tedavimde 3.gun emriyosu yani beklemiyorlar mi 5. Gunu??

Merhaba kizlar
Dua eder misiniz bana?
Benim ilk tedavimde 3. Gundu 2.tedavimde 3.gun emriyosu yani beklemiyorlar mi 5. Gunu??
Hadi bakalım Allah yardımcın olsun. Hayırlısıyla gelsin bebişler inşallah :) dualarımız seninle

Merhaba kizlar
Dua eder misiniz bana?
İnşallah sende güzel haberler ver arkadaßim hayırlisi ile çoğumuzun transferi 3.gun yapilıldı ve cok sukur çoğumuz gebeyiz darisi da sana ve tum bekleyenlere olsun

İnşallah sende güzel haberler ver arkadaßim hayırlisi ile çoğumuzun transferi 3.gun yapilıldı ve cok sukur çoğumuz gebeyiz darisi da sana ve tum bekleyenlere olsun
insallah canim sizjn kacinci denemeleriniz? Benim 2. Denemem ilki de gogsen beyde olmustu ama kalp atisini duyamadik. Insallah bu sefer gebeligim guzel ilerler

Merhaba kizlar
Dua eder misiniz bana?
Hayırlı uğurlu olsun :) umarım bebiş tutunur ve kalp atışı alırsınız.

Kızlar merhaba. Ben de salı günü gittim kontrole. Hoca keseyi göremedi, bhcg ve progesteron bakılsın dedi. O gün kan verdim bhcg 2400 prog 20 çıktı. Sonuçları öğrenince hemen hocayı aradım Allah Allah çok enteresan dedi yarın bir daha gel dedi. Tabi ben tüm akşamı ağlayarak geçirdim. Ama ertesi gün çarşamba sabahı gidince küçücük de olsa keseyi gördük. Göğşen hocanın yaklaşımı bazen tuhaf oluyor. Salı günü keseyi göremeyince daha erken sıkıntı yok deseydi ve beni rahatlatsaydı boşyere üzülmeyecektim. Çarşamba günü keseyi görünce rahatladım. Ancak o zaman telkinlerde bulundu, önümüzdeki 2 haftada kese de bebek de oluşmayabilir rahat olalım dedi. Bugün sabah yine gittim kese biraz büyümüş ama bebek yok henüz. 10 gün sonra tekrar gel dedi bakalım. Şuan son adetime göre 4+5 haftalık.

Kızlar merhaba. Ben de salı günü gittim kontrole. Hoca keseyi göremedi, bhcg ve progesteron bakılsın dedi. O gün kan verdim bhcg 2400 prog 20 çıktı. Sonuçları öğrenince hemen hocayı aradım Allah Allah çok enteresan dedi yarın bir daha gel dedi. Tabi ben tüm akşamı ağlayarak geçirdim. Ama ertesi gün çarşamba sabahı gidince küçücük de olsa keseyi gördük. Göğşen hocanın yaklaşımı bazen tuhaf oluyor. Salı günü keseyi göremeyince daha erken sıkıntı yok deseydi ve beni rahatlatsaydı boşyere üzülmeyecektim. Çarşamba günü keseyi görünce rahatladım. Ancak o zaman telkinlerde bulundu, önümüzdeki 2 haftada kese de bebek de oluşmayabilir rahat olalım dedi. Bugün sabah yine gittim kese biraz büyümüş ama bebek yok henüz. 10 gün sonra tekrar gel dedi bakalım. Şuan son adetime göre 4+5 haftalık.
Canim icini ferah tut, benim de 5000 bthcg ile ustten kese gorunmemisti. Daha cok kucuk seninki. İnsallah kalp atisiyla birlikte bebegi de goreceksin.

insallah canim sizjn kacinci denemeleriniz? Benim 2. Denemem ilki de gogsen beyde olmustu ama kalp atisini duyamadik. Insallah bu sefer gebeligim guzel ilerler
İnşallah arkadaşim Rabbim gönlümuze gore versin bizim de 2.denememiz sayilir ilk denememizde degerlerim yükseldiği için transferim ertelenmisti iki ay aradan sonra sil bastan yeniden başladik tedaviye ve cok şükür hayirli sonuçlar aldik darisi tüm isteyenlere olsun inşallah

Canim icini ferah tut, benim de 5000 bthcg ile ustten kese gorunmemisti. Daha cok kucuk seninki. İnsallah kalp atisiyla birlikte bebegi de goreceksin.
doğru canım haklısın ama işte önceden iki düşüğüm olduğu için ister istemez paniğe kapıldım. neyse rabbimden hayırlısı 10 gün sonra tekrar gidicem bakalım.

Arkadaşlar merhaba, size bir sorum var, şimdi 17 haftalığız, vücudumda özellikle kollarımda bir miktar uyuşma var, bu sabah başladı hala sürüyor... sizler de yaşadınız mı bu sorunu? İnternette baktım biraz karpel sendromu mu neymiş adı :KK43:

X