Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

B
Benim bir dorun görmedi canım bebekte ama detaylı ultrason istedi. Onun icin ali ipek diye bir dra yòblendirdi. Hem çok iyiymis hem de daha ucuzmus baskente gore. Biz de ondan ancak yarın aksam 7.30ye alabildik randevuyu. Eger bir sorun gormezse sıkıntı yok. Allah korusun görürse amniyosentez. Çok korkuyorum Allah kolatlık versin inşallah.

bir sorun çıkmaz inşallah canım sen gönlünü ferah tut allahın izniyle temiz çıkar inşallah sence bana bu sy bsşlarmı tedaviye yarın dosysmı götütücem bir an önce başlamak istiyorum ☺çok heyecanlıyım bu defa olcak gibi hissediyorum sendr dua et hsmilelerin duası kabul olurmuş

Inşallah canım. Bu ara Göğşen Bey'in hastaları hep hamile. Darısı başına inşallah.

Inşallah canım. Bu ara Göğşen Bey'in hastaları hep hamile. Darısı başına inşallah.
aminnn inşallah canımmm bende şuan hastanedeyim dosyamı getirdim göğşen bey şuan ameliyat ta imiş 30dk çıkar dedi hemşire bekliyorum bakalım ne dicek ☺

aminnn inşallah canımmm bende şuan hastanedeyim dosyamı getirdim göğşen bey şuan ameliyat ta imiş 30dk çıkar dedi hemşire bekliyorum bakalım ne dicek ☺
Haayırlı olsun canım. Haberlerini bekliyorum.

Haayırlı olsun canım. Haberlerini bekliyorum.
Merhaba canım göğşen bey le görüştüm dosyamı
inceledi adetin 2.günü gel dedi testleri yapalım dedi testlerde sorun çıkmazsa başlıcaz tüp bebeğe inşallah çıkmazda başlarız biran önce. ama bugün çok negatifti amaliyattan çıkar çıkmaz görüştüm onun etkisi vardı galiba oda birazcık canımı sıktı benimde

Sıkma canını kuzum. Arada öyle olur ama sonra değişir. Bir dahaki gittiğinde düzelmiş olur. Bir keresinde bir hasta tahlil sonucunu yuzüne dogru uzatmiş biraz ters konuşmus. Sonra geldi bakınıp duruyor hastalara. Bana sordu hülya az önce ben kime tes konuştum gördun mü gönlünü alayım dedi. Ben de bilmiyorum dedim :). Insan iletişimi çok iyi.

canım bende önceki gün pozitif sonucumu aldım göğsen hocanın sayesınde bugün evet morali bozuktu ama onun Neşeli hallerine de denk gelicene emin ol Can'ın acımasın dıe çabalıyor resmen yumurta yerleştirirken Ve toplarken onun kadar düşüncelisinine denk gelemezdim diye düşünüyorum bebesko inşallah seninde yüzün Güler CNN sadece stres yapma nolur ben bu süreçte öyle rahattımki benim yerime Çevremdekiler gün sayıp durdular hep olumlu düşün ve dua et transferden sonra sadece uç gün yattım ve sonrasında sadece allahımdan istedim ama hala inanamıyorum o ayrı konu :))

evett haklısın canımm insan heran pozitif olamıyor yarın tekrar gidecem muane olcam hasta olmadan acaba saat kaç gibi gitsem randevu vermediler dolu dige ama göğşen bey gel sen dedi saat kaç gibi gitsem ki eminim sabahtan gitsem görüşemem öğle saatine kadar. senin bebeğin cinsiyetine ne dedi göğşen bey odamı kız dedi yoksa ☺

gözün aydın canımmm rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah darısıds bizim başımıza çok seviniyorum pozitif sonuçları okuyunca sanki ben hamileymiş gibi ☺ senin kaçıncı denemendi, kaç yaşındasın bide sorun sendemiydi eşindemi çok soru sordum hakkını helal et

Tabiki helal olsun ne demek banada bıkmadan cvp verenler olmıstu ne hissettiğini çok iyi biliyorum ben 24 yasındayım yeni Evliyim ilk denememiz ve sorun sperm sayısı eksikliğiydi hep pozitif düşün emin ol sonucu çok güzel etkiliyor :)

Canım benim kızım olacak inşallah. Dün gece yine kanamam oldu. Ankaradaydık Allahtan sabah Goğşen beye gittim. Bebekte sorun yok şükür. Ama sürekli yatacaksın dedi. Yemeģin bile yatağa gelecek mümkünse dedi. Inşallah sen de güzel haberler alırsın.

merhaba kızlarr bugün yine gittim göğşen beye önce muane etti rahimde yapışıklık var gibi gözüküyor ama ofis histeraskopi yapmadan belli olmaz dedi adet ol bitsin birkaçgün sonra gel dedi o zama n yapılıyormuş sizede yapmışmıydı histeraskopi yi. simir aldı bide kan verdim adet olunca 2.günü gel yine kan vercen dedi. kızlarr ne olur banada dua edin bende tez zamanda sağlıklı ve hayırlı bir evlat sahibi olayımm.

Bana da yspıldı canım. Korkma doktorumuzun eli hafif. Hem ilk tedavinden önce yapılması da iyi. Ofisten so ra be eğin tutunması daha kolay oluyor. Benim 1. Tedavim olumsuz olunca yapılmıştı. Polip miyom vs var mı diye.

bana ultrason da bakınca sanki rakimde yapışıklık var gibi dedi onu kesin ofidte görürüz dedi benimde aklıms gelmedi varsa yapışıklık açılırmı demek fiyatını sordum 350tl - 800tl arası değişir dedi veznedeki kızlar hocanın yapca işleme bağlı dedi ne işlem yapcaktır ki sence acaba yapışıklık varsa açacakmıdır o günden beri çok gerginim biran önce hasta olsamda başlasam veya şuan keşkee hamile olsamda birdaha tüp bebek yaptırmak zorunda kalmasam

Inşallah gerek kalmaz canım. Ben de mesela anestezisiz oldu bir de rahim temiz çıktı. Işlem yapılmadiğından en düşük fiyata yapıldı. Yapışıklik ofisle acilir mı bilemiyorum ama polip, miyom alınıyor. O zaman da fiyat artıyor.

bugün hasta oldum canımm yarın kan vermeye gidicem e2 fsh gibi haftaya çarşambada ofisi yapar sanırsam inşallah temiz çıkar sonuçlarım. sen nasılsın kanaman varmı halen allah a emanet olun bebişin ve sen ☺ banada dua etmeyi unutmayın inşallah

KIZLAR BENIM AMH SONUCUM 19.2 ÇIKTI TÜP BEBEK TEDAVISNE BAŞLIYCAZ NE GIBI SIKINTI OLUR BANA

Benim kesildi kanamam. Lekelenmelerim var ama sürekli bir korku içimde. Içim hiç ama hiç rahat değil canım. Inşallah senin de olur bir an önce ama hamileliğin benimki kadar zor geçmez inşallah. Moralini yüksek tutmaya çalış. Hamile kalınca her şey bitecek sanıyoruz ama yeni stresler başlıyor. Inşallah sen de bir an evvel hamile kalıp sağlıklı rahat bir hamilelik geçirirsin. Dualarımız seninle.

allah razı olsun canımm sende inşallah sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın. dediğin gibi stresler hiç bitmiyor insn doğum yapınca yine bitmeyecek yok hasta oldu yok üşüttümü ☺rabbim bugünlerimizi aratmasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…