Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Benim kesildi kanamam. Lekelenmelerim var ama sürekli bir korku içimde. Içim hiç ama hiç rahat değil canım. Inşallah senin de olur bir an önce ama hamileliğin benimki kadar zor geçmez inşallah. Moralini yüksek tutmaya çalış. Hamile kalınca her şey bitecek sanıyoruz ama yeni stresler başlıyor. Inşallah sen de bir an evvel hamile kalıp sağlıklı rahat bir hamilelik geçirirsin. Dualarımız seninle.
canmmm bide sana dicem sürekli yatsan arada bi kalksan iş yemek yapmasan yardım edecek kimsen yokmu annen kayınvalden kız kardeşin gibi birazda böyle yapsan belki o zaman kesilir lekeler

canmmm bide sana dicem sürekli yatsan arada bi kalksan iş yemek yapmasan yardım edecek kimsen yokmu annen kayınvalden kız kardeşin gibi birazda böyle yapsan belki o zaman kesilir lekeler
Annem geldi canım bugün :) Çok mutluyum. Yatıyorum sürekli. Hiçbir şey yapmıyorum.

Merhabalar sizleri bir süredir takip ediyorum ve sayenizde çok umutlandım. Ben cumartesi Göğşen beyden randevu aldım ilk görüşmemizi yapacaz inşallah umarım tedaviye bir sonraki ay başlarız benim sormak istediğim toplam kaç tl ye mal oluyor ve ortalama kaç gün sürüyor tedavi ben ankarada oturmuyorum kalacak yer ayarlamam lazım :) rabbim hepimize güzel bebekler nasip eder inşallah sizler bana umut oldunuz.

Annem geldi canım bugün :) Çok mutluyum. Yatıyorum sürekli. Hiçbir şey yapmıyorum.
senin adına çok sevindim canımm hadi i gözün aydın sen ye iç keyfine bak ☺ bizim bebekler nazlılar napalım. bende bugün gittim göğşen beye adetimin 2.günüydü kan verdim muane etti ofis histeraskopi si içinde haftaya cuma ya randevu verdi inşallah herşey güzel olacak

Merhabalar sizleri bir süredir takip ediyorum ve sayenizde çok umutlandım. Ben cumartesi Göğşen beyden randevu aldım ilk görüşmemizi yapacaz inşallah umarım tedaviye bir sonraki ay başlarız benim sormak istediğim toplam kaç tl ye mal oluyor ve ortalama kaç gün sürüyor tedavi ben ankarada oturmuyorum kalacak yer ayarlamam lazım :) rabbim hepimize güzel bebekler nasip eder inşallah sizler bana umut oldunuz.
aramıza hoşgeldin canmmm her muane 122 tl on gün geçerli on gün sonra 65 tl ye düşüyor benden simirde aldı ona fark 45tl ödedim kanlarıma fark çıkmadı raporlu olursa tüp bebek transferinde hastaneye 2500.00 tl ödüyosun ilaçlar en fazla 1000.00 tl tutar raporlu isen ben bu ay başlıyamadım hasta olup bitince ofis histeraskopi yapalım acele etme dedi onada en az 350 en fazla 850 tl alıyolar onun sebebide rahim temiz çıkarsa 350 yok rahimde yapışıklık varsa onu açıyomuş o zamanda 850 tl alıyor bonus ve word karta 6 taksit yapıyorlar herşdy dilediğiniz gibi olsun inşallah

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için ben Ekim ayında Çikolata kisti yüzünden ameliyat oldum ve yapışıklık nedeniyle sol tüpüm ve yumurtalığım alındı ameliyatımı Ruşen aytaç yapmıştı. tüp bebek için de ona gidecektim fakat sizleri okuyunca Göğşen beyi de tanıyınca fikrim değişti bakalım yarın ne diyecek nasıl bir yol izlicez hayırlısı olur inşallah hepimiz için.

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için ben Ekim ayında Çikolata kisti yüzünden ameliyat oldum ve yapışıklık nedeniyle sol tüpüm ve yumurtalığım alındı ameliyatımı Ruşen aytaç yapmıştı. tüp bebek için de ona gidecektim fakat sizleri okuyunca Göğşen beyi de tanıyınca fikrim değişti bakalım yarın ne diyecek nasıl bir yol izlicez hayırlısı olur inşallah hepimiz için.
aminn inşallah göğşen bey mükemmel bir doktor inşallah o vesile olur bizlerin hamile kalmasına çocuklarımızı kucağımıza almamıza. bende çok heyecanlıyım cuma günü histeraskopi m var inşallah güzel sonuçlar alırım sende yaz buraya birbirimize umut olalım destek olalım

kızlarrr nerelerdediniz sesiniz çıkmıyo hiç halgan iyimisin canım m başka kimse yokmu göğşen bey e giden

Halganın annesi yanında eminim iyidir canım :) bende bugün kontrole gittim ve bebeimin resmini Alıp evime döndüm sende durumlar nasıl
göğşen beyemi gittin canım kalp atışlarını duymuşundur ☺rabbim tez zamanda bizede nasip etsin inşallah. bende salı günü adet oldum kan verdim cuma günüde histeraskopim yapılacak bu sy başlayacaktım sözde histeraskopi yapmadan başlamadı göğşen bey hakkımızda hayırlısı olsun napalım beklicez senin nasıl gidiyo hamilelik

göğşen beyemi gittin canım kalp atışlarını duymuşundur ☺rabbim tez zamanda bizede nasip etsin inşallah. bende salı günü adet oldum kan verdim cuma günüde histeraskopim yapılacak bu sy başlayacaktım sözde histeraskopi yapmadan başlamadı göğşen bey hakkımızda hayırlısı olsun napalım beklicez senin nasıl gidiyo hamilelik
Henüz 5 haftalık kalp atışını duymadım sadece susam tanesi kadar bisey gördüm :) âmin cnm benim herkese tatdırsın Rabbim bende çok bekledim ama sonuç için değer sadece sabır biliyorum beklemek zor ama sonunu güzel düşün:KK66: suanda hamilelik normal gidiyo hiçbişey hissetmiyorum bi rahatsızlığımda yok ınsallh böyle devam eder

Henüz 5 haftalık kalp atışını duymadım sadece susam tanesi kadar bisey gördüm :) âmin cnm benim herkese tatdırsın Rabbim bende çok bekledim ama sonuç için değer sadece sabır biliyorum beklemek zor ama sonunu güzel düşün:KK66: suanda hamilelik normal gidiyo hiçbişey hissetmiyorum bi rahatsızlığımda yok ınsallh böyle devam eder
çok şükür sabrediyorum inanıyorum ki Rabbim banada verecek onun hazinesi büyük vermekle bitmez. kalp atışını kaçıncı haftada duyacakmışın. inşallah hamileliğin hep böyle rahat geçerr ben ankaradayım sen nerde yaşıyorsun

çok şükür sabrediyorum inanıyorum ki Rabbim banada verecek onun hazinesi büyük vermekle bitmez. kalp atışını kaçıncı haftada duyacakmışın. inşallah hamileliğin hep böyle rahat geçerr ben ankaradayım sen nerde yaşıyorsun
Aminnn yeterki istemesini bilin diyor zaten. Kalp atışını 2 hafta sonraki kontrolümde duyarım die düşünüyorum göğsen hoca bugün Hulusi hocanın hastalarında bakıyodu sadece ilaçlarımı sorabildim inşallah benimde tek istegim böyle devam etmesi :) bigün sende hamileyim dieceksin ve biZ o günleri görücez:)

Aminnn yeterki istemesini bilin diyor zaten. Kalp atışını 2 hafta sonraki kontrolümde duyarım die düşünüyorum göğsen hoca bugün Hulusi hocanın hastalarında bakıyodu sadece ilaçlarımı sorabildim inşallah benimde tek istegim böyle devam etmesi :) bigün sende hamileyim dieceksin ve biZ o günleri görücez:)
aminnn inşallah canımmm ☺yer gök dua ile.. şuan ne ilaçları alıyosun iğnede vuruyor musun rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin bebeğini inşallah

aminnn inşallah canımmm ☺yer gök dua ile.. şuan ne ilaçları alıyosun iğnede vuruyor musun rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin bebeğini inşallah
Suanda kullandığım ptegestan fitilim hibor iğnem bide neupogenim var oda iğne ama iki hafta daha kullanıcam sadece aslında bugün bıraktırıyodu ama işimizi garantiye alalım Yinede dedi

Suanda kullandığım ptegestan fitilim hibor iğnem bide neupogenim var oda iğne ama iki hafta daha kullanıcam sadece aslında bugün bıraktırıyodu ama işimizi garantiye alalım Yinede dedi
ankara Üniversitesinde yaptırdığım tüp bebeğimde sadece progestan verdiler fitil başka bişe vermediler ne güzel göğşen bey iğnede veriyor riske atmamak için Allah razı olsun

aminn inşallah göğşen bey mükemmel bir doktor inşallah o vesile olur bizlerin hamile kalmasına çocuklarımızı kucağımıza almamıza. bende çok heyecanlıyım cuma günü histeraskopi m var inşallah güzel sonuçlar alırım sende yaz buraya birbirimize umut olalım destek olalım
İnşallah ben bugün ilk görüşmeye gittim gayet güzeldi anlattı herşeyi ilgilendi benimle çarşamba ışıklı rahim filmi çektirmek için randevu verdi bakalım inşallah bizler de bebeklerimizi kucağımıza alırız ve göğşen bey una vesile olur o harika bir doktor.

Canim tecru
merhaba kızlarr bugün yine gittim göğşen beye önce muane etti rahimde yapışıklık var gibi gözüküyor ama ofis histeraskopi yapmadan belli olmaz dedi :KK43: adet ol bitsin birkaçgün sonra gel dedi o zama n yapılıyormuş sizede yapmışmıydı histeraskopi yi. simir aldı bide kan verdim adet olunca 2.günü gel yine kan vercen dedi. kızlarr ne olur banada dua edin bende tez zamanda sağlıklı ve hayırlı bir evlat sahibi olayımm.
Tecrubeli biri olarak merh.
Bende gogsen beyde ofis yaptirdim 5 dk bi islem acici filan kullanmiyor sadece kamera ile goruntulu su fiskirtarak bakiyor hic canin yanmiyor 5 dk bi islem .
Alt kata iniyorsun ameliyat onlunlugu giyince Yaninda yardimci olan bi bey masaya yatiriyor
ammmaaannn noluyor yaa diyorsun tirstim bi de kimseden duydugum yoktu.
Ben hic aci hissetmedim odasindaki muayneden farksiz .
Islem bitince labavoya gidebilirsiniz dedi gitmedim yurudukce icimdeki su akti camasirimi cok islatti o sogukta cok usumustum.

Rusen bey banada asilama yapti o hamilelik kont. Basarili bi dr. Bence.
Kistim vardi bi deneyelim daha once kist varken denememistim dedi. Bundan 2 sene once muaynesine 350 vermistim
Relaks sakin ama bi guven ve basari hissi vermemisti bana.

X