Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Toplamda 14 yumurta toplandı 7 tanesi dollenmis nasil sence cnm

Toplamda 14 yumurta toplandı 7 tanesi dollenmis nasil sence cnm
Gayet güzel benim de ilkinde 14tü 10u ďöllendi. 2 tane kaldı 5. Güne dondurulmadı. Ikinci de 11 taneydi, 3. Gün olunca 5 tane kaldı. 3 tane donduruldu. Çok sevindim. Inşallah hepsi gider beşinci güne.

Bu
Gayet güzel benim de ilkinde 14tü 10u ďöllendi. 2 tane kaldı 5. Güne dondurulmadı. Ikinci de 11 taneydi, 3. Gün olunca 5 tane kaldı. 3 tane donduruldu. Çok sevindim. Inşallah hepsi gider beşinci güne.
Bugun hala 7 tane si aynı durumda yarin en iyileri transfer edilicekmis kalanida dondurucaz insallh.

merhaba kızlar bende bugün göğşen beyden randevu aldım perşembe günü için mayısın 5-7arası rengli oluyorum o zamanda tedaviye başlıcam inşallah bundan önce Ankara Üniversitesi de batuhan özmen de 3aşılama bir tüp bebek yaptırdım olmadı dondurulmuş embriyo transfer edildi o tuttu fakat 10gün sonra düşük oldu yani kimyasal gebilik oldu eşimde siperm dna hasarı çıktı tedavi oldu tedavisi biteli 7ay oldu ama olmadı normal yolla yaşım 32 olduğu için tekrar başlıcaz inşallah göğşen bey vesile olurda bu demememde meleğime kavuşurum 8yıllık evliyim rabbim tez zamanda hepimize sağlıklı ve salih kullarından olcak evlatlar nasip etsin inşallah

canmmm dondurmak için ne kadar ücret ödedin acaba

İnsallah bu defa hersey daha guzel olur senin adına hakkında hayirlisi olsun

Canım perşembe ben de gidiyorum gogsen beye :)

Sabah çıktım ben canım. Pazartesi tekrar gidicem.
bende3gibi ordaydım ama 4gibi görüşebildim mayısın 5_7aradı adet olcam dedim yetişmeye bilir dedi dosyamı istedi cumartesi dosyamı götürücem ankara Üniversitesi de yapılanlara bakacak olmazsa bu ay ağustosa kalacak ramazan ayında ysptırmsk istemiyorum çünkü. sen ne ysptın canım sana ne dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…