Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

nerde eleştirildiki ben göremedim hatta olumlu yorumların üstüne para biriktirip çene + burun ameliyatı olucam can beye

Evet eleştiriler silinmiş, benim yaptığım eleştiriler de buna dahil.Doktorumuz hakkında olumlu yorumlara yer verdiğimiz gibi bence mutsuzluklarımıza da yer verebilmeliyiz..

Evet eleştiriler silinmiş, benim yaptığım eleştiriler de buna dahil.Doktorumuz hakkında olumlu yorumlara yer verdiğimiz gibi bence mutsuzluklarımıza da yer verebilmeliyiz..

siz can beye mi amelıyat oldunuz? nasıl bır eleştiri yapmıştınız,ben pek olumsuz bırsey gormedım,merak edıyorum.bende amelıyat olma kararı aldım doktor konusunda kararsızım,benım gıbı bırçok arkadas var artıların yanında olumsuz sonuçlar konusunda da bızlerı bılgılendırırısenız sevınırım ya da en azından bana özelden msjla yazarsanız çok sevınırım.tsk

ben burnumdan duyduğum şikayeti dile getirmiştim..önden kalın görüntüsü beni rahatsız ediyor demiştim ve 2. ameliyatı olmak hiç kolay bir süreç olmayacak benim için diyerek bunları dile getirdim..ayrıca can beyin tek tip burun yaptığından bahsetmiştim..ama hepsi silinmiş anlayamadım..diğer bir arkadaş da can bey ile dava sürecinde olduğunu yazmıştı(doğru mu bilmiyoruz).. bu konuda can beyin yalan söylemeyeceğini düşünüyorum ve en doğru bilgiyi ondan alabilirsiniz arkadaşlar..

can bey'i düşünen arkadaşlara 1 senesini doldurmuş bir hastası olarak ben de yardımcı olayım.
su ana kadar burnumun estetik olduğunu anlayan bir kişi bile çıkmadı. çok doğal ve yüzüme yakısan bir burun yaptı.ben inanılmaz memnun kaldım. allah'a bin şükür ki kendisine yaptırmısım şirkette bi iki arkadaşım daha var farklı (isimlerini duymadığım) doktorlara olan tanyeli oldu ikisi de,herkes benim burnumun onlarla kıyaslanamayacağını söylüyor tabi her şeyden öte bir de görünen köy kılavuz istemez olayı var zaten belli oluyor başarılı olanla olmayan.
memnun kalmayan illaki olacaktır. her doktorun vardır mutlaka memnun olmayan hastası. üzücü bişey tabi çünkü kolay bi süreç olmuyor malesef. benim fotograflarıma twitterdan ismi kronikbalik olarak aratıp bakabilirsinz.

bende can beyin memnun hastalarındanım..estetikten çok sağlık sorunlarından dolayı oldum ve her iki açıdanda memnunum.. tabi ki şimdilik..bugün 3. aya girdim inş sonuna kadar sorun çıkmaz..mutlaka her dr un memnun olmayan hastası var zor bi süreçtir eminim..neyse ki can bey her durumda hastasının yanında olan bi dr..
yakında fotograf eklicem 2 ayda şişlikler baya iner demişlerdi gerçekten bu aralar baya değiştiğini farkettim:))

kronikbalık fotoğraflarına baktım can kopal herzamanki gibi konuşturmuş:) bu foruma üye olduğumdan beri can kopalın yaptığı burunların hemen hemen hepsini beğendim. sadece son zamanlarda eklenen albümlerde genelde burnun üst kısmını fazla törpülemiş olduğunu görüyorum bu biraz huylandırdı beni. Bu iş birazda şans evet can kopal gerçekten çok doğal burun yapıyor ama dediğin gibi mutsuz hastalarıda vardır mutlaka. Umarım benimde senin gibi doğal bir burnum olur yaa 3 ayım kaldı:)

Bende yardımcı olmak için şunları yazayım.. Ameliyat öncesi sadece burun ucu problemim vardı ameliyat sonrası % 95 bu sorun çözüldü ve burnum önden daha iyi görünüyor fakat ameliyat öncesi profilimden memnundum artık değilim çünkü kavisi çok doğal değil kötü mü hiç değil ama daha az doğal oldu birde burnum hafif sağa çekiyor içindede et büyümesi var ve 5 aylık ...bütün bu söylediklerimi gösteren fotolar ekliycem ... Ha burnumun kusursuz göründüğü fotolarda var ama gerçekte kusursuz değil ki can bey benden iyi yapan doktorlar vardır ben kusursuz yapmıyorum da diyor o burnumu çok beğeniyor ben yandan belli biraz diyorum en son görüşmemizde kabul etti .. Önden hiç belli değilde yandan birazcık belli dedi nihayet, sonuç olarak iyi ama ameliyattan sonra çıkan kusurlarıda göz ardı edemeyiz.

Son düzenleme:
sağol canım inşallah istediğin doğallıktaki burnuna kavusursun:)
bu arada dün can bey'in yanındaydım bir arkadaşımla görüştürdüm ameliyat olacak o da önümüzdeki ay ve kesinlikle kimseyle davalı filan olmadığını söyledi. tamamen asılsız yani beğenmeyen bir kaç kişi oldu dedi ama kimseyle oyle davalık bir olayı olmadığını söyledi. buradan da duyurmuş olayım. herkese şimdiden geçmiş olsun. can kopal candır canı gönülden söylüyorum kendisiyle görüşmeden başka bir doktora karar vermeyin :))

iki üç tane fotoğraf ekledim,düğün fotolarım ordan bakabilir merak eden arkadaşlar. bi fikir olsun en azından

İzmirde can hocaya çene + burun ameliyatı olmayı düşünüyorum fiyatlardan bahsedebilcek varmı burun ameliyatı fiyatı ve çene fiyatı özelden yada konudan

Iyi geceler herkese,

Burun estetigi dusunuyorum. Can Kopal'in ismini cok duydum. Guncel fiyati konusunda bilgisi olanlar beni bilgilendirebilir mi rica etsem? ve bir de ameliyat olanlarin resimlerini incelemek istiyorum ama albumler bir turlu acilmiyor, forumda yeniyim diye sanirim :) Bir sorum daha olucak. Ameliyat sonrasi morluk sislikler ne zaman tam olarak inip toplum icine karisabilicek kivama geliyor insan?

Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler..

can bey burun için ne kadar fiyat verdi acaba?

can beye son zamanlarda çene büyütme ameliyatı olanlar yazarsa aydınlatmış olursunuz :)

Selaaaam kızlarım, güzel kızlarım nasıl gidiyor =)

Benim bahar alerjimden dolayı burnumun içi çok kuru ve sürekli bir zorlama, sümkürme va kanama halindeyim. Dolayısı ile burnumun orta kısmı oldukça şiş bu aralar. Onun dışında her şey oldukça iyi. Sizin için fotoğraf yükledim. Bir de ilk kez renkli lens alıp kullanmaya başladım kızlar, yorumlarınızı bekliyorum. Hepinizi çok seviyorum !

KIZLAAAArrr , birsürü foto yükledimmmm burnumun bütün kusurlarını gösteren fotolar koydummm
ameliyat öncesi ve sonrası burnum hakkında yorum bekliyorum sizden ... ameliyat olmamın artıları da oldu eksileri de hangi ağır basıyor sizden bu konuda yorum bekliyorum bunun için öncesi ve sonrasıyla ilgili birsürü foto koydum ameliyat öncesi burnumun şekli nasıldı daha iyi anlaşılsın diye albüm yaptım son halleriyle de fotolar koydum kusurları gösteren fotolar da koydum .... bakın bakalım ..... buarada senicim bizde özledik ...

Selam kızlarrrr;
Bu akşam Can bey ile görüştüm ve bana 4 gündür işkence çektiren dikişimden kurtuldumm :)
Burnumda beni rahatsız eden konuları sordum..Sağolsun beni çooook rahatlattı..Burnumun artık oturduğunu ve değişime uğramayacağını söyledi :)
Birde orda iga ile karşılaştık..Oda çok hoş şeyler söyledi :)Kısaca artık o küçük sorunları kafama takmayacağım :)

erika ne kadar zaman geçmişti estetiğinın üzrinden canım...o dikişten benım burnumda da var.:) can hoca da gatanın yetiştirdiği drlardan benım drum da öylezaten tanişiyorlarmış demek ki teknıkleri aynı:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…