Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Canım benim 3 nisanda 6 ay doldu..Normalde en geç 3 ay içinde dikişlerin erimesi gerekiyormuş..Son zamanlarda çok sıkıntı yaratmaya başladığı için can havliyele kendimi kliniğe attım..Ama çok basit,kısa süren bi işlem..Panik yapma

yok canım ya benım drun bıraktıgı uçtaki dikişi bana söylediğine göre 1 sene sonra alcakmış:).......eger fazla kalkık bulsaydım hemen alcaktı ama fazla kalkık değil düz oldu gibi bişey

5 ay önce ameliyat olmuştum nefes prolemim hala düzelmedi can beyle görüşmedim ödemden mi kaynaklanıyordur bilemiyorum ama çok üzgünüm

5 ay önce ameliyat olmuştum nefes prolemim hala düzelmedi can beyle görüşmedim ödemden mi kaynaklanıyordur bilemiyorum ama çok üzgünüm

bende bir taraftan nefes alamıyorum malesef.birkaç ay önce can beye gittiğimde ödem var demişti 8. aya giricem geçmedi gerçi benim biraz deliklerde daraltıldı ondan mı bilemiyorum umarım senin ki ödemdir geçer kimseyi korkutmak istemiyorum ama ben eskisi gibi koku da alamıyorum çok üzgünüm

kizlar selam ben de yeniyi aranizda burun ameliyati dusunuyorum olabildigince yakin bir zamanda, yaza kalmak istemiyorum..
can beyin ameliyat fiyatini kimse soylememis asagi yukari fiyat verebilir misiniz acaba..aklimda 1-2 doktor daha var fiyat karsilastirmasi yapip ona gore randevu alacagim..yardimci olun kizlarr plsss :)

kızlar aynı sorunlar bende de var bazı sorunlarımda mevcut..doktor ile görüştünüz mü ?ne dedi ?şu anda benim görüşme imkanım yok.

resimlerinizi nasıl görebilirim ?

iskarpin msj kutun dolu.sana msj atamıyorum

Son düzenleme:
can beyi aradım nefes alamadığımı söyledim büyük ihtimal yapışıklık vardır eğer öyleyse 5 dk lık bir işlemle acılır yada allerjik bünyeye sahipsen ödem olmuştur gel bakalım dedi haftaya gidebilirim

25 nisanda ameliyatim var :) can bey gercekten icimi cok rahatlatti..1 saate yakin konustuk ne suphe ne endise hicbir sey kalmadi :)

25 nisanda ameliyatim var :) can bey gercekten icimi cok rahatlatti..1 saate yakin konustuk ne suphe ne endise hicbir sey kalmadi :)

Merhaba, sadece burun ameliyatımı olucaksın ve ücretini yazarmısın. Herkez yazıyor sorun olmaz ücreti yazman

evet yanı ucretı yazalımkı bılgımız olsun. malum 10,000tl olan doktor ıcın bıde 250tl muhayene ucretını bosa vermeyelım :S cok zaten. 2 doktora danıssan 400-500tl

evet sadece burun ameliyati.muayene ucreti almiyor zaten can bey.ama tabi kesin ameliyat olacaksan ikinci randevuda isin detayina giriyor.ilk randevu sadece yuzeysel konusma.

fiyat konusunda herkese ayni fiyat vermedigini unutmayin kizlar,buruna gore isleme gore illaki degisiyordur.ben 3000 tl odicem.

fiyat konusunda herkese ayni fiyat vermedigini unutmayin kizlar,buruna gore isleme gore illaki degisiyordur.ben 3000 tl odicem.

Tahmin ettiğim gibi :) can bey buruna göre 2500-3500 arası fiyat veriyor. Fakat hem burun hem çene son zamanlarda yaptıran varmı onu bulamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…