Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

en önemlisi de bu zaten, yüzüne uyumlu bir burun olması.

Kızlar Can beyin ameliyat ücreti ne kadar ? bir arkadaşım can beyi düşünüyormuş fiyatını merak ediyor bilgilendirirseniz sevinirim

Çok üzüldüm inanki .... Bunu beraber düzelticek olmanız can beyin durumun farkında olması iyi... Bence düzelicek inan buna sadece sabır sabır sabır lazım...

Çok üzüldüm inanki .... Bunu beraber düzelticek olmanız can beyin durumun farkında olması iyi... Bence düzelicek inan buna sadece sabır sabır sabır lazım...

Bilmiyorum canim cok moralim bozuk bekliycem hemen yapilacak bi islem degil iyilesme surecindeyim bi daha bu yollardan gecmek ( keske duzelse.

Kızlaaar;
Aranızda burun içi dikişleri erimeyen,ya da dikiş aldıran var mı?Nasıl bir işlem merak ediyorum..Nisanın ilk haftası dikiş aldırmaya gideceğim

Bilmiyorum canim cok moralim bozuk bekliycem hemen yapilacak bi islem degil iyilesme surecindeyim bi daha bu yollardan gecmek ( keske duzelse.

iga tatlım bozma moralini..Tabiiki zor,sıkıntılı bir süreç ama sonuç güzel olacaksa değer..Bu risk hepimiz için var, zamanla kusurlar ortaya çıkabiliyor..

Kızlaaar;
Aranızda burun içi dikişleri erimeyen,ya da dikiş aldıran var mı?Nasıl bir işlem merak ediyorum..Nisanın ilk haftası dikiş aldırmaya gideceğim

Benimde erimedigini farkettim, suan tuzlu suyla temizliyorum...Agustos ayinda can beye ugramayi düsünüyorum, bakalim ne söyleyecek, belkide benim dikisleride alir ozamana kadar erimesse tabii...

geçmiş olsun benimde moralim bozuk önden yüzüme bakılacak gibi değil.doktorumda memnun değildi son görüşme de.bi sürü problem var.

dün fotoğrafımı çektim burnumun ucunde biraz düşüklük farkettim.

hiç memnun kalmadım.bence doktor sadece kemerli burunları toplayıp düzeltiyor.

bu arada beni merak edenler var ise albüm eklemiyorum eklemeyi de bilmiyorum ama özelden msn mi verebilirim.

Son düzenleme:
iga tatlım bozma moralini..Tabiiki zor,sıkıntılı bir süreç ama sonuç güzel olacaksa değer..Bu risk hepimiz için var, zamanla kusurlar ortaya çıkabiliyor..

Evet risk herzaman var cok haklisin bende hep bilincindeydim canim benim tsk ederim moralin icin ) basima gelince tecrube ettim.Ameliyat olmadan once ne kadar istiyorsam yine ayni sekilde istiyorum artik benim beklemekten baska yapicak biseyim kalmadi. Fistigim can bey nasil bir islem dedi dikisler icin herkesin olmuyor galiba erimedigi icin mi olucak yani.

Basit,klinik ortamda yapılacak bir işlemmiş..Anestezik bi krem kullanacak muhtemelen anestol adı..Benim hemen girişte erimeyen sert,rahatsız edici bi dikiş kaldı maalesef şeker

Can kopal hakkında yapılan sayfalarca eleştiri neden silindi ki? 6-7 üyenin çok ciddi konular hakkındaki yorumları silinmiş. Bazı kişilerin sadece olumlu yazıları yazması/yayınlanması ile ne kadar bilgi edinilebilir ki dr hakkında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…